Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowni Państwo Z ogromnym zażenowaniem i smutkiem czytałem niektóre z wpisów. Ksiądz Edward to wspaniały, serdeczny i niezwykle przyjacielski człowiek, obdarzony ogromnym sercem i miłością wobec innych ludzi. Całym swoim życiem służył pomocą innym i nikogo nigdy nie zawiódł. Wypadek jest także dla niego ogromnym ciosem i dramatem. Zapewniam Was, że z wszystkich swoich sił i możliwości będzie wspierał Karolinę i Jej rodzinę. Nie będzie też w żaden sposób uchylał się od prawnych konsekwencji, choć najbardziej boli go to, że naet nieumyślnie mógł sprawić innemu człowiekowi ból. Każdy kto miał zaszczyt pozna księdza bez cienia wątliwości potwierdzi, że to wspaniały człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
81 lat!!! Jeszcze samochód prowadzi! Czy u nas nie bada się kierowców w pewnym wieku. Nie ma tu nic do rzeczy czy to ksiądz, czy nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenka napisał:
Sensacja, ludzie, sensacja! Ksiądz! Ksiądz! A dlaczego redakcja nie informuje o zawodach innych uczestników wypadków? A może napiszecie ile wypadków powodują dziennikarze?
profesje innych uczestników wypadków nie mają znaczenia. wszyscy inni płacą podatki, zusy, krusy, panowie zwykle nie chadzają w sukienkach i nie uważają się za nadludzi. niech katabasy skończą z zaprzaństwem to wtedy jak któryś huknie autem to nikt nie będzie się rozwodził nad tym, że akurat człowiek "takiej profesji co to niby przykładem ma świecić na prawo i lewo" a w rzeczywistości na palcach jednej ręki policzyć można tych, którzy żyją zgodnie z głoszonymi zasadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodze z nią do klasy ;(( Jeszcze tego dnia była taka wesoła , uśmiechnięta a teraz... szkoda słow ;/ Miejmy najdzieję , że z tego wyjdzie , a ksiądz poniesie za odpowiednia kare ;/ Karolina wracaj do nas , tęsknimy za tb ; ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" NIE JEST WINNY " - taa wcale . DWA POZOSTAŁĘ SAMOCHODY SIĘ ZATRZYMAŁY , TEN NIE ...ZAHAMOWAŁ DOPIERO GDY KAROLINA ZNALAZŁA SIĘ NA PRZEDNIEJ SZYBIE ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy warto w Lublinie głosować na PO? Skoro Tusk nas olał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kler trzęsie Polską. Zadziałała kościelna cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thomae napisał:
Ks. dr Edward P. jest przykładnym kapłanem i porządnym człowiekiem, więc nie mogę pojąć tej nagonki na niego. Nastąpił wypadek, który tak samo mógł spowodować stolarz, dziennikarz, urzędnik, czy osoba pracująca w innym zawodzie. Tu sprawcą był ksiądz, więc trzeba po nim "pojechać". Przecież kapłan był trzeźwy i nieumyślnie spowodował ten wypadek. Z pewnością przeżywa ten fakt i modli się za tę dziewczynkę, jak też nie uchyli się od odpowiedzialności karnej z tego tytułu, ale o tym zadecyduje Sąd Grodzki. Z racji na niekaralność i zdrową moralnie postawę Ks. Edwarda, przypuszczam, że skończy się na warunkowym umorzeniu postępowania, zaś rodzicom jako przedstawicielom prawnym nieletniej, przysługuje powództwo cywilne ws o odszkodowanie. Nie zmienia to faktu, że osoby w podeszłym wieku powinny podlegać obowiązkowym badaniom okresowym, które weryfikowałyby czy dana osoba może bezpiecznie prowadzić pojazd mechaniczny To dla bezpieczeństwa ich i innych użytkowników ruchu.
niechcacu spowodowal wypadek...na przejsciu dl apieszych...a sytuacji kiedy inni uzytkownicy sie zatrzymali..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje male malenstwo zostalo potracone ;( kochanie ;(! dlaczego to ona! dlaczego ?! moje male malenstwo kochane zostaloo prawie zabite ! nie wiadomo czy z tego wyjdzie! Kochanie jestem z toba <3.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niechcący....jak inni sie zatrzymali ;/ Karolina nie powinna tego przeżyć.! Ona nic nie zrobiła.! a temuuu księdzowi bezmyślnemu należy sie surowa kara.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba dowód na to, że w wieku 81 lat nie powinno się już siadać za kierownicę, można jeszcze pojeździć po polnych dróżkach, ale w takim mieście jak Lublin, Staruszek powinien wezwać taksówkę, albo poprosić kolegę z plebanii o transport pod wskazany adres... Staruszkowie na drogach poruszają się wolniej, bo ich percepcja jest spowolniona więc uwaga i orientacja w czasie jazdy są upośledzone, a w związku z tym są równie niebezpieczni jak młodzi "szybcy i wściekli"... Mam nadzieję, że rząd coś z tym zrobi... (wiecie sprzed ilu lat oni mają czasem Prawa Jazdy...?, te dokumenty nadają się do muzeum, bo na pewno nie powinny dawać uprawnień do prowadzenia pojazdu...) Szczerze współczuję pani Kingo, sama jestem matką i mogę sobie tylko próbować wyobrazić jaki ogromny żal i strach Pani teraz czuje... mam nadzieję, że Pani Córka będzie silna i wróci do zdrowia... Życzę tego z całego serca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKZA PICIA W ŚWIĄTYNIACH czyli  KONIEC ochlajTUSKów : KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli  jak można  (z) BAWIĆ ŚWIAT  oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Z tego wynika, że księ ŻULO zapier ...niczał na Mszę Św. i jeszcze był trzeźwy . KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wzorem serialowego „Ojca Mateusza” nawet wie kto to jest Ks. Edward P.! Trudno pominąć przedwyborcze szaleństwa Axcelencji z księ ŻULKAMI pchające ich do przejęcia wladzy , trudno pominąć troskę o Lud Boży i księ ŻULE zaserwowały nawet najnowszy wynalazek naukowy: BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE, a zapomniały o sobie – BEZALKOHOLWEJ KRWI PAŃSKIEJ ... Ale to jeszcze nie koniec, bo   polski K (i) EP  – jak podaje  „Newsweek” z dn. 23.IX.2011 r. art. „Piwo na stadionach? Biskupi są przeciw”  dalej troszczy się o kiboli zakazując piwa na stadionach, a sami chlają każdego dnia w kościele – chla jeden, a reszta patrzy ..., a to nazywa się Najświętsza Ofiara, której  ofiary zbierane są na drogach ... Poza tym stadionowe piwo ma być 4x slabsze od KRWI PAŃSKIEJ ! Obracając się w Świecie  KANIBALIZMU  („wziął chleb... i rzekł << Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje >>”) i  WAMPIRYZMU  („wziął kielich.. i rzekł << Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja >>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka  Ostatnia KUL-acja  - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI  panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,  CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas  (z) BAWIĆ . I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami  na wieść o Związku klną na czym świat stoi –  Kurrrr ... ia Jego Mać  - , a  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kroczy Drogą (z) BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się  (z) BAWIĆ : 1)  OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA ! 2)  OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.  Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –  Oni są Śmieszni!  Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.  Zostańcie z B(L)OGIEM  Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilona napisał:
To chyba dowód na to, że w wieku 81 lat nie powinno się już siadać za kierownicę, można jeszcze pojeździć po polnych dróżkach, ale w takim mieście jak Lublin, Staruszek powinien wezwać taksówkę, albo poprosić kolegę z plebanii o transport pod wskazany adres... Staruszkowie na drogach poruszają się wolniej, bo ich percepcja jest spowolniona więc uwaga i orientacja w czasie jazdy są upośledzone, a w związku z tym są równie niebezpieczni jak młodzi "szybcy i wściekli"... Mam nadzieję, że rząd coś z tym zrobi... (wiecie sprzed ilu lat oni mają czasem Prawa Jazdy...?, te dokumenty nadają się do muzeum, bo na pewno nie powinny dawać uprawnień do prowadzenia pojazdu...) Szczerze współczuję pani Kingo, sama jestem matką i mogę sobie tylko próbować wyobrazić jaki ogromny żal i strach Pani teraz czuje... mam nadzieję, że Pani Córka będzie silna i wróci do zdrowia... Życzę tego z całego serca...
I za 10 lat staruszek pojedzie lepiej niż większość bab co jeżdżą 30 km/h i tylko robią korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem, czy w sytuacji odwrotnej - gdyby został potracony na przejściu ksiądz i złamał by przy tym tylko paznokieć - czy tez była by cisza - czy wrzask we wszystkich mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Buk napisał:
ZAKZA PICIA W ŚWIĄTYNIACH czyli  KONIEC ochlajTUSKów : KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli  jak można  (z) BAWIĆ ŚWIAT  oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!Z tego wynika, że księ ŻULO zapier ...niczał na Mszę Św. i jeszcze był trzeźwy .KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wzorem serialowego „Ojca Mateusza” nawet wie kto to jest Ks. Edward P.!Trudno pominąć przedwyborcze szaleństwa Axcelencji z księ ŻULKAMI pchające ich do przejęcia wladzy , trudno pominąć troskę o Lud Boży i księ ŻULE zaserwowały nawet najnowszy wynalazek naukowy: BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE, a zapomniały o sobie – BEZALKOHOLWEJ KRWI PAŃSKIEJ ...Ale to jeszcze nie koniec, bo   polski K (i) EP  – jak podaje  „Newsweek” z dn. 23.IX.2011 r. art. „Piwo na stadionach? Biskupi są przeciw”  dalej troszczy się o kiboli zakazując piwa na stadionach, a sami chlają każdego dnia w kościele – chla jeden, a reszta patrzy ..., a to nazywa się Najświętsza Ofiara, której  ofiary zbierane są na drogach ...Poza tym stadionowe piwo ma być 4x slabsze od KRWI PAŃSKIEJ !Obracając się w Świecie  KANIBALIZMU  („wziął chleb... i rzekł << Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje >>”) i  WAMPIRYZMU  („wziął kielich.. i rzekł << Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja >>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka  Ostatnia KUL-acja  - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI  panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,  CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas  (z) BAWIĆ . I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami  na wieść o Związku klną na czym świat stoi –  Kurrrr ... ia Jego Mać  - , a  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kroczy Drogą (z) BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się  (z) BAWIĆ :1)  OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA !2)  OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA ...Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –  Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM  Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Co to za oszołom??? Może przydałoby się mózg przewietrzyć? Zamiast siedzenia przed komputerem jakiś spacer na świeżym powietrzu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Co to za oszołom??? Może przydałoby się mózg przewietrzyć? Zamiast siedzenia przed komputerem jakiś spacer na świeżym powietrzu?
Jest na przepustce z ABRAMOWIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan ksiądz nie miał przy sobie anioła stróża, różańca za lusterkiem, krzyża? Przecież te gaod nawiedzonejdżet zalecają innym do obrony przed wypadkami. Sam dostałem od nawiedzonej dziewczyny, stojąc przed światłami, modlitwę dla kierowców i zdjęcie Chrystusika. Ksiądz ich nie miał? Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet jak by byl pijany by o tym nie poinformowali bo to ,, ksiadz'' zwyklego czlowieka do wiezienia odrazu a tu co?? ..... ksiadz... sami pier*** smuty o niespozywaniu alkoholu itp... a robia co im sie podoba ... Ludzie zmądrzejcie wkoncu i opodatkujcie ten kosciol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwość musi być, wiadomo że czarna mafia rządzi. W tej sytuacji sprawca wypadku powinien ponieść pełną odpowiedzialność karną od popełnionego czynu. W tym wieku powinien odmawiać różaniec a nie jeździć po mieści bez prawa jazdy. (Prostego człowieka już dawno by zamknęli)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i bardzo dobry człowiek z tego księdza, ale czemu w wieku 81 lat jeździ po lublinie samochodem i to BEZ WAŻNEGO PRAWA JAZDY. W takim wieku nie powinno się nawet myśleć o prowadzeniu auta ale co tam księdzu wolno. Nawet jak by go zatrzymała policja to pewnie nic by mu nie zrobili za brak prawka. Najpierw musi wydarzyć się jakaś tragedia żeby ktoś się tym zainteresował. Tylko teraz przez jego głupotę musi cierpieć niewinne dziecko. Powinien dostać najwyższą karę jaka jest możliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...