Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda. Książki rzeczywistej, szelestu kartek, zapachu nie zastąpią żadne ebooki. Poza tym oczy się tak nie męczą jak od tych czytanych w komputerze. Po prostu nie ma nic fajniejszego, niż koc, cisza, książka, ciastko, kawa lub herbata. Podobnie jest z grami. Żadne rzeczywiste gry z rzeczywistymi ludźmi, nie zastąpią gier w internecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście chodziło mi o to, że gry w internecie nie zastąpią gier z innymi w rzeczywistości :P.
0
matras i empik w plazie.Padna obie w tym miescie nawet profesorowie nie kupuja ksiazek
0
matras i empik w plazie.Padna obie w tym miescie nawet profesorowie nie kupuja ksiazek
  Akurat "Matras" to jedna z tańszych księgarni. Wiem, bo czasem zamawiam od nich książki przez internet i odbieram w ich sklepie stacjonarnym. A Empik to najdroższa sieć księgarni (plus multimedia i gadżety) w Polsce. Wie to każdy kto cokolwiek chciał u nich kupić oprócz gazet, bo one mają stałe ceny.
0
Zdjęcie ilustrujące artykuł w kontekście niedawnej walki Lublina o status miasta kultury bezcenne. Wiadomość jak przekaz w reklamie: miś w bombki strzelił i zgliszcza. Przy Królewskiej 11 kupowałem książki których trudno szukać w innych w Lublinie internetu nie liczę. W dodatku w nim nie da się wybrać egzemplarza, przekartkować książki i poczuć zapachu farby drukarskiej przed zakupem. Szkoda i niepowetowana strata.
0
Szkoda. Książki rzeczywistej, szelestu kartek, zapachu nie zastąpią żadne ebooki. Poza tym oczy się tak nie męczą jak od tych czytanych w komputerze. Po prostu nie ma nic fajniejszego, niż koc, cisza, książka, ciastko, kawa lub herbata. Podobnie jest z grami. Żadne rzeczywiste gry z rzeczywistymi ludźmi, nie zastąpią gier w internecie.
O tak !!! Szczególnie jeżeli na dworze jest zimno i pochmurno, pada śnieg lub deszcz, wieje wiatr ! Muszę przyznać, że księgarnie księgarniami lecz ceny na wielu pozycjach są wysokie, ale są jeszcze biblioteki ! A tam steki książek ! Miłego czytania i grania !
0
O tak !!! Szczególnie jeżeli na dworze jest zimno i pochmurno, pada śnieg lub deszcz, wieje wiatr ! Muszę przyznać, że księgarnie księgarniami lecz ceny na wielu pozycjach są wysokie, ale są jeszcze biblioteki ! A tam steki książek ! Miłego czytania i grania !
prawda jest taka,że wydawcy dyktują cenę dataliczna,której nikt się nie trzyma.Taki matras czy empik dostanie większy rabat to da wieksze zniżki niż maleńka księgarenka
0
Jedną zamkną drugą otworzą ale to nie tak. Zamknęli sklep z podręcznikami i magazynami a otworzyli księgarnie, tak naprawdę księgarnię z miła i kompetentną obsługą gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Taką eteryczną księgarnię jak tak z filmu "Masz wiadomośc". I nie chodzi o starania i nazwisko ale o jakośc osługi, wiedzę o książkach i życzliwe podejście do każdego odwiedzającego tę nową księgarnię.
0
Trudno jest prowadzić księgarnię przy tak wysokich czynszach. Ja prowadzę teraz sprzedaż w internecie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: