Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

księgowość w lublinie, które biuro polecacie?

Utworzony przez Viki, 17 stycznia 2014 r. o 11:52
drodzy forumowicze   od 3 lutego startuję z moją firmą, drobne usługi. Powiedzcie mi proszę, które biuro rachunkowe polecacie, albo które może odradzacie. Najniższa cena nie jest głównym kryterium tylko jakość usług, wolę więcej zapłacić i mieć pewność, że mnie US czy ZUS nie dopadną.   Mam jeszcze kilka dni więc liczę na kilka wpisów, uwag.          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od 3 lat mam firmę i księgowość prowadzi mi biuro Infoprofit w Lublinie na Łęczyńskiej, są banery na płocie oraz mapka na ich stronie więc na pewno trafisz. W cenie mam reprezentację przed skarbówką oraz zusem, ze skarbówką nie miałam jeszcze starcia, z zusem raz w sprawie nieprzyznania zasiłku - udało się. Najlepiej zadzwon i umów się na spotkanie. Plusem jest że zatrudniają kilka osób, więc nie ma problemu, że Ci księgowa zachoruje i d*** (jak wtedy gdy 1 osoba prowadzi biuro rachunkowe)   Asia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry,    Zachęcam do zapoznania się z ofertą mojego biura rachunkowego. Super Księgi działają już od 2006 roku. Prowadzimy kompletną, kompleksową obsługę księgowości, pomagamy osobom, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku przedsiębiorców. Obsługa ZUS i PFRON. Wszystko na dogodnych warunkach, idealnie skrojonych na miarę naszych Klientów.    Pozdrawiam,  Katarzyna Super Księgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wspomnieć o wfirma, która jest znana jako najlepsza firma świadczące usługi księgowe. Możesz tam bez problemu się udać, jeżeli potrzebujesz rzetelnego biura rachunkowego online.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy forumowicze   od 3 lutego startuję z moją firmą, drobne usługi. Powiedzcie mi proszę, które biuro rachunkowe polecacie, albo które może odradzacie. Najniższa cena nie jest głównym kryterium tylko jakość usług, wolę więcej zapłacić i mieć pewność, że mnie US czy ZUS nie dopadną.   Mam jeszcze kilka dni więc liczę na kilka wpisów, uwag.
Nie ma znaczenia jakie biuro poprowadzi twoje księgi. Każde jest ubezpieczone i odpowiada za swoją robotę. Te nawet z najdłuższą historią zatrudniają nowych ludzi, którzy się uczą. Jak im płacą tak się oni angażują. Dziś tu jutro tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Polecam rzetelne i fachowe biuro rachunkowe www.rocki.info tam znajdziesz informacje dotyczące usług prowadzonych przez biuro oraz cennik. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście polecam księgowość internetową na starcie swojej działalnośc. Koszty przy tym  są nieduże a przy okazji  samemu można się dużo nauczyć prowadząc księgowość dla swojej firmy. Sam przetestowałem narzedzie które daje wFirma.pl i był dla mnie super. Są też pewnie inne tego typu firmy oferujące księgowość online więc warto poszukać w sieci może coś taniej uda się znaleźć. Za moich czasów wfirma dawała najlepsze warunki względem tego co zawierał pakiet - jakie usługi. Obecnie korzystam jednak z rachunkowego (bo warsztat nie wyrabia mimo kilku dotrudnionych osób więc moje ręce też się przydają) jest  ono jednak bardzo internetowe. Mają siedzibę ale nawet nie wiem jak wygląda bowiem wszystko robię odbywa się zdlanie przez  internet (i nie mam na myśli tylko maila). Maja bowiem fajny system dla klientów przez który o każdej porze dnia czy nocy mogę sprawdzać dane finansowe, wysokości przelewów jakie mam puścić, informacje o pracownikach czy kontrahentach itd. Korzystam z biura  o nazwie Business-Tax.pl. Gdyby ktoś szukał naprawdę fajnego biura to szczerze polecam    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam http://prawoipodatki.com/    Biuro Rachunkowe Prawoipodatki.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam http://prawoipodatki.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości obsługi to mogę polecić biuro, z którego korzystam-BradServices z ulicy Zana w Lublinie. Mają doradztwo podatkowe i outsourcing  kadr i płac na wysokim poziomie. Spełniają moje oczekiwania w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości obsługi to mogę polecić biuro, z którego korzystam-BradServices z ulicy Zana w Lublinie. Mają doradztwo podatkowe i outsourcing  kadr i płac na wysokim poziomie. Spełniają moje oczekiwania w 100%.
też ich polecę, bo z nimi współpracuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam z Wrocławia biuro http://superksiegi.pl Oferują też wirtualny adres Bardzo konkretni, rzetelni i dobre ceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z BradServices współpracuję od dawna. Usługi kadrowo-płacowe są prowadzone bardzo rzetelnie. Obsługa uprzejma, dobre podejście do klienta. Jestem zadowolona  z tej współpracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z BradServices współpracuję od dawna. Usługi kadrowo-płacowe są prowadzone bardzo rzetelnie. Obsługa uprzejma, dobre podejście do klienta. Jestem zadowolona  z tej współpracy.
ja równiez z nimi współpracuje. jakiś czas szukałem tego odpowiedniego biura z którym będzie nam się dobrze współpracowac i trafiłem na bradservices. najlepsze co nie pod tym wzgledem rachunkowym spotkało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę polecić BradServices biuro rachunkowe Lublin. Obsługa kadrowo-płacowa, którą robią w mojej firmie jest bez zarzutów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę polecić BradServices biuro rachunkowe Lublin. Obsługa kadrowo-płacowa, którą robią w mojej firmie jest bez zarzutów.
Zgadzam się. http://bradservices.pl/Profesjonalna obsługa, księgowość, biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe. Ja korzystam z ich usług i nie mam zastrzeżeń. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem już dwa lata w Biurze Rachunkowym Prestige Group sp. z o. o. z którego obsługi jestem zadowolona, prowadzę działalność jednoosobową, ale zatrudniam ludzi  zawsze wszystko zrobione w terminie, dokumenty złożone na czas, nie otrzymałam żadnego wezwania z US , ZUS nie miałam kontroli z Inspekcji Pracy warunki współpracy mam dobre, miła obsługa, mam rzetelną informację nt. rozliczeń także, naprawdę polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z usług http://www.accout.eu/ ponieważ prowadzą księgowość online i dzięki temu można obniżyć koszty obsługi. Bardzo wygodne rozwiązanie. Firma też rzetelna i jeszcze się nie zdarzyło, aby był jakiś poślizg lub pomyłka. Poza tym mają wysokie ubezpieczenie OC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę doradzić Ci biuro online superksięgowa, z którym współpracuję od początku działalności, jeśli chodzi o startujący biznes to księgowość zdalna zmniejszy koszty. Dla mnie online było wygodniejsze, wysyłam skany dokumentów, nie muszę pojawiać się w biurze, jeśli mam pytanie to kontaktuję się przez bezpośredni numer do swojej księgowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę doradzić Ci biuro online superksięgowa, z którym współpracuję od początku działalności, jeśli chodzi o startujący biznes to księgowość zdalna zmniejszy koszty. Dla mnie online było wygodniejsze, wysyłam skany dokumentów, nie muszę pojawiać się w biurze, jeśli mam pytanie to kontaktuję się przez bezpośredni numer do swojej księgowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...