Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

księgowość w lublinie, które biuro polecacie?

Utworzony przez Viki, 17 stycznia 2014 r. o 11:52
mogę doradzić Ci biuro online superksięgowa, z którym współpracuję od początku działalności, jeśli chodzi o startujący biznes to księgowość zdalna zmniejszy koszty. Dla mnie online było wygodniejsze, wysyłam skany dokumentów, nie muszę pojawiać się w biurze, jeśli mam pytanie to kontaktuję się przez bezpośredni numer do swojej księgowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro dopiero zaczynasz prowadzić firmę, to poszukaj sobie czegoś taniego. A chociażby zajrzyj na stronę internetową superksiegi.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja współpracuję z Biurem Rachunkowym Support. Co prawda siedziba mieści się w Poznaniu, ale ja mam z nimi kontakt online. Wszystko załatwiamy przez Internet. Jest to naprawdę duże ułatwienie, tym bardziej, że mam bardzo mało czasu w ciągu dnia. Często bywam w Poznaniu przejazdem, a poza nie liczą sobie zbyt dużo za usługi. Stąd moja dwecyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może prawoipodatki.com ? Moja znajoma z nimi współpracuje i jak na razie nie słyszałam żadnego narzekania, więc chyba jest spoko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od 3 lat mam firmę i księgowość prowadzi mi biuro Infoprofit w Lublinie na Łęczyńskiej, są banery na płocie oraz mapka na ich stronie więc na pewno trafisz. W cenie mam reprezentację przed skarbówką oraz zusem, ze skarbówką nie miałam jeszcze starcia, z zusem raz w sprawie nieprzyznania zasiłku - udało się. Najlepiej zadzwon i umów się na spotkanie. Plusem jest że zatrudniają kilka osób, więc nie ma problemu, że Ci księgowa zachoruje i d*** (jak wtedy gdy 1 osoba prowadzi biuro rachunkowe)   Asia
Również polecam biuro rachunkowe INFOPROFIT na ul. Łęczyńskiej w Lublinie. Współpracuję z nimi od ponad 10 lat i w trakcie współpracy przeniosłam działalność do Warszawy a biuro pozostało nadal w Lublinie ! Dalej mam super kontakt zarówno z szefostwem jak i pracownikami biura mimo, że bardzo rzadko się widujemy ;-( Super atmosfera i rozumienie potrzeb klienta. Gorąco polecam :-)   Anna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam ***bbr.com.pl/ - doświadczone, profesjonalne biuro rachunkowe od lat działające w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam biuro rachunkowe astron na ul. fabrycznej (na przeciwko gali) w lublinie ******biurorachunkowe.lublin.pl/ . współpracuję z nimi od ponad 8 lat i w trakcie współpracy wielokrotnie przenosiłem działalność do różnych miast w polsce. super kontakt zarówno z właścicielką biura jak i z pracownikami, bardzo mała rotacja pracowników!!!. kontakt mamy głównie mejlowy i telefoniczny. wszystko załatwiają za mnie :d zarówno z zus jak i us. gorĄco polecam!!!!! pozdrawiam sobek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi bardzo dobrze współpracowało się z Liczykiem. Z powodów osobistych musiałem porzucić biznes, ale mogę ich polecić ze względu na bezproblemowy kontakt i dokumenty zawsze dostarczone na czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, tez kiedyś szukałam biura w internecie. Powiem szczerze, że najlepiej pytać znajomych którzy korzystają już z usług jakiegoś biura. Mnie znajomi polecili ASPEKT usługi księgowe. Jak na razie jestem zadowolona.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja moge polecić biuro ***s://***ifirma.pl/kpir. korzsytam z ich us↓g juz ładnych pare lat i jestem bardzo zadowolona. wszystkie rozliczenia wykonywane są niezwykle skrupulatnie i terminowo. obsługa z chęcią odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości. cenowo też są bardzo konkurencyjni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam JPK centrum rachunkowe na tarasowej, maja jeszcze oddział we Wrocławiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biuro rachunkowe prestige group ******finanseprestige.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótka ankieta dla poszukujących biura rachunkowego ***s://goo.gl/forms/jowv1rr1qxbiwetb2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukaj czegoś w okolicy. Nie ma sensu współpracować z biurem z drugiego końca Polski. Na olx. znajdziesz ogłoszenia. Jak interesują ciebie stawki takich usług, to na kalkulatordlafirm.pl masz odpowiednie kalkulatory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o biuro podatkowe to polecam jak najbardziej ***prawoipodatki.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Od dwóch lat prowadzę własną działalność gospodarczą wraz z żoną i mogę właśnie polecić biuro rachunkowe GENIX. G. PFAJFER. Bardzo kompetentna obsługa ksiegowa. Jak najbardziej jestem za tym, aby współpracować właśnie z takimi biurami, które znają się na swojej robocie. Jest to mega ważne z punktu widzenia JPK który wchodzi za kilka dni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej pewnie byłoby samodzielnie określić co nas najbardziej interesuje, bo poszukiwania biura rachunkowego wcale nie są takie łatwe niestety. Dla zainteresowanych może taki artykuł pomoże: kedu.pl/jak-wybrac-dobra-ksiegowa bo na pewno warto wiedzieć czym się kierować przy samym wyborze księgowej czy biura rachunkowego i na co zwracać uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z usług księgowych u Pana Macieja Godlewskiego w Biurze Mg-Finanse od dłuższego czasu i ani raz nie zauważyłem niepokojącej sprawy. Wszystko jest tak jak powinno być, cały zespół wywiązuje się z umowy na czas, przez co mogę spokojnie prowadzić swoją firmę. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już nie wyrabia się z rozliczeniami to zawsze można je komuś zlecić, taką ofertę dedykowaną pod wspólnoty mieszkaniowe ma w Krakowie na pewno CRWM i nie wiem w sumie czy ktoś inny się tym zajmuje tak w ogóle. Ich mogę w każdym razie polecić, na  crwm.pl  jest kontat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...