Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Komunia ...... I mamy wzrosty na giełdzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koryto się czarnej mafii kurczy?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
A gdzie Godziszów z 99,9 procent katolików i poddanych wielebnego Kaczeńskiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
* - uwzględniono ateistów z kod, zsl, sld, po
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Słysząc to co teraz się w Polsce dzieje, zaprezentowane wyniki i tak są bardzo dobre. Pozdrawiam użytkownika, mówiącego o "korycie czarnej mafii". Przypominam, że w naszym kochanym kraju mamy wolność wyznania i jak się Ci nie podoba to do kościoła możesz nie chodzić, ale Katolików zostaw w spokoju. Niestety, musisz uszanować wolę innych.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Organizujecie marsz solidarności z muzułmanami, mówicie o tolerancji, ale jak ktoś wspomina o Kościele Katolickim to mówicie, że to jest zło i tylko ludzi nadciągają na kasę. Wstyd proszę państwa
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Mam co najmniej wątpliwości czy te dane są prawdziwe ! To co robi sekta pislam i mafia kaczo-rydzokowa nie będzie nigdy ciągnęło ludzi do Kościoła ! Panowie w sukienkach niszczą Kościół razem z sektą zajmują się kasą, zabawą, rządzeniem i dziwkami a reszta ich nie interesuje ! Czy proboszcz interesuje się co dzieje się w parafaii NIE ! Jego interesują bajdy i jego hulanki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawdziwych katolikow jest garstka! Zdecydowana wiekszosc to pozoranci chodzocy do kosciola z przyzwyczajenia. Ksieza w swoich kazaniach robia wszystko zeby nawet tych pozorantow zniechecic!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja nie emigrowałam i nie jestem zagraniczną studentką po prostu nie przyjdę żeby słuchać tych waszych bajek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję, przyjść zobaczyć, posłuchać, a potem dopiero gadać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie można tak generalizować ludzi są dobrzy i źli i katolicy tak samo jak ateiści czy agnostycy...Sprawa wiary jest sprawą prywatną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdyby tak agresywnie i nietolerancyjnie pisano posty o Żydach, jak tu hejterzy atakują Kościół katolicki, byłby jazgot i próba spacyfikowania internautów. Tolerancja się kończy, gdy zaczyna się język nienawiści skierowany przeciwko katolikom. To jest przejaw faszyzmu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dane o liczbie katolików są błędne jak sądzę. To że osoba jest w kartotece parafialnej, nie oznacza, że jest katolikiem. Jest katolikiem na papierze. Niech zrobią apostazję przez internet, a liczba katolików spadnie w ciągu kilku dni. A poza tym wariancja to dzieło szatana :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KRK to jedna wileka mistyfikacja też w liczbach... i od dawna nie ma nic wspólnego z naukami Jezusa! Niech ktoś mi powie jakiego grzechu (z 7 głównych) nie narusza KRK...?  Ciężko mi jako osoby wierzącej w Boga nie w księży, że wykorzystuje się go do wyciągania kasy. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
......nie mam żadnych podstaw do kwestionowania rzetelności przedstawionych liczb! Zastanawia mnie jednak przewrotność niektórych polityków opierających swoje wypowiedzi o cyfry im odpowiadające. Opowiadanie bajek o potrzebie finansowania KK z budżetu uzasadniają "faktem" o 96% katolików zamieszkujących naszą ojczyznę. Od dawna przypuszczałam, że te liczby są horrendalnie wygórowane, ale zafałszować je aż do tego stopnia jest przestępstwem kryminalnym! Na szczęście moje dzieci zostały przez naturę pozbawione "polskiego" genu i dlatego nie liczą nikomu jego pieniędzy oraz nie zadają się z sutannową mafią. Jedna z lubelskich szkół starała się wymusić na obu synach uczestniczenie w lekcjach tzw. religii, ale nieugięta postawa nas wszystkich zwyciężyła. Co do liczenia innym zawartości portfela jest tradycją rodzinną w sposób szczególny przestrzeganą. Być może właśnie dlatego należą do wyjątkowo zaangażowanych studentów UM w Lublinie. Po specjalizacjach wyjadą za granicę i także dobrze sobie poradzą...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Marian napisał:
"Gdyby tak agresywnie i nietolerancyjnie pisano posty o Żydach, jak tu hejterzy atakują Kościół katolicki, byłby jazgot i próba spacyfikowania internautów. Tolerancja się kończy, gdy zaczyna się język nienawiści skierowany przeciwko katolikom. To jest przejaw faszyzmu!
Zawsze możesz zgłosić do prokuratury jak ktoś napisze nieprawdę... Ciekawa jest retoryka KRK, że każda krytyka nawet słuszna (zwłaszcza w kontekście pedofilstwa..) jest "językiem nienawiści" i "atakiem na katolików"... nie mówi ci to nic...? Chyba nic bo idziesz dalej mówiąc o "faszyźmie"... nie znając znaczenia tego słowa...!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
17% przystępuje do komunii??? Gdzie tak jest, bo chyba nie w Polsce. Przykład mojej parafii gdzie lekko 80-90% "startuje" do tej ceremonii. Oczywiście ludzie ci nie chodzą do spowiedzi bo po co. Tylko grzesznicy chodzą do spowiedzi (np. księża, którzy spowiadają się co 2 tygodnie ;)). Tylko proszę nie pisać że skąd mogę to wiedzieć, bo WIEM! I tyle. A księża też olewają ten temat. Nie zwracają tym ludziom uwagi. Cóż, chyba są parafie rozliczane z ilości wydanych opłatków - im więcej tym lepsza parafia. A gdzie wiara, zaduma, sumienie, modlitwa? Wszystko to jak widać chyba ściema. Szkoda!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W rzeczywiśtości liczba katolików jest mniejsza pewnie o połowę. Ludzie chrzczą dzieci dzieci, posyłają je na lekcje religii i ubierają choinkę na Boże Narodzenie bo tak nakazuje tradycja, bo rodzicie, bo sąsiedzi. Już teraz formalnie liczba chrztów spada. Do 3 roku życia chrzczonych jest około 80% dzieci co oznacza, że formalnie co 5 dziecko już nie przynależy do kk (dla porównania wśród osób powyżej 65 roku życia odsetek ochrzczonych w kościele rzymskokatolickim wynosi 95%). Duży wpływ pewnie ma na to emigracja i stykanie się przez Polaków z różnymi trendami obecnymi na zachodzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W statystyki kościelne nie wierzę. Trudno oczekiwać obiektywizmu od kogoś, kto ma bezpośredni interes w tym, by wykazać jak najbardziej korzystny dla siebie wynik. Ponadto brak mi tu informacji o metodologii prowadzenia tych "badań".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: