Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto będzie startował do Sejmu? Obrodziło kandydatami

Utworzony przez Wyborca, 23 marca 2015 r. o 14:53 Powrót do artykułu
1. Brakuje w ankiecie jednej opcji - "inne ugrupowanie" 2. Tułajew kandyduje? Super, zagłosuję na niego, żeby tylko pozbyć się pieniacza z Rady Miasta. Niech szczeka w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można głosować na PO=PiS=PLS=SLD ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszukiwarka : "jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów " ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję dodać i nie bagatelizować takiej nadzieji, jaką jest Demokracjęa Bezpośrednia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew najgorszy radny w historii Lublina ma wszelkie predyspozycje by zostać najgorszym posłem w historii Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru głosować na żadnego z tych skompromitowanych szmaciarzy ustalonych w roszadach przy tworzeniu list, ale chcę głosować. Co to za demokracja kiedy o wybranych w zasadzie decyduje partia układając listę. Na pewno będzie wybór i oczekuje kandydatów obywatelskich, silnych jednostek a nie list. Mam w du.pie listę do głosowania. Chcę powiedzieć, to jest mu kandydat, ten konkretny człowiek i tylko ten. Jak głosuję na zdzisia to nie chcę automatycznie głosować na czesia tylko dlatego, że dostał więcej głosów na tej samej liście. Nie chcę popierać żadnej listy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak zagłosowałem ostatnio na inteligentnego kandydata na liście palikota, do sejmu dzięki mojemu głosowi weszła jakaś stara baba, którą poparło ostatnio 18 osób w wyborach do rady dzielnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Brakuje w ankiecie jednej opcji - "inne ugrupowanie" 2. Tułajew kandyduje? Super, zagłosuję na niego, żeby tylko pozbyć się pieniacza z Rady Miasta. Niech szczeka w sejmie.
  ad.1 - brakuje również opcji: oddam głos nieważny. ad.2 - ryzykowne zagranie... Ale fakt że większej niedojdy w historii RM lublin nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tak źle przy korycie, a jak się pchaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***************  MOJA  OPINIA ,  RODOWITEGO   LUBLINIANINA ... ******************************************  Najlepszym  RADNYM  RADY  MIASTA  LUBLINA  jest  młody  Patriota  lubelski  p. SYLWESTER   TUŁAJEW   godny  Kandydat  na  PREZYDENTA  pięknego  LUBLINA .   Ale  przeciwny  jestem  Je go  kandydaturze  do  Senatu  czy  Sejumu  RP ,  bo  przysłowiowa  *Perła*  Lublina  wpadłaby  w to  cuchnące  komunistyczne  *bagno*  i   Lublin  by  tylko  stracił   młodego  lubelskiego  Patriotę.  Jeźeli  Wygramy  Wybory  Parlamentarne  to  wtedy  oddam  swój  głos  na  Senatora   SYLWEST RA   TUŁAJEWA ! .    Ale   SYLWESTER  TUŁAJEW  jest  potrzebny  pięknemu  Lublinowi   jako...  PREZYDENT  WSCHODNIEJ  STOLICY  POLSKI    LUBLINA ! .   Tego  źyczę  mojemu  miastu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru głosować na żadnego z tych skompromitowanych szmaciarzy ustalonych w roszadach przy tworzeniu list, ale chcę głosować. Co to za demokracja kiedy o wybranych w zasadzie decyduje partia układając listę. Na pewno będzie wybór i oczekuje kandydatów obywatelskich, silnych jednostek a nie list. Mam w du.pie listę do głosowania. Chcę powiedzieć, to jest mu kandydat, ten konkretny człowiek i tylko ten. Jak głosuję na zdzisia to nie chcę automatycznie głosować na czesia tylko dlatego, że dostał więcej głosów na tej samej liście. Nie chcę popierać żadnej listy!
To sie nazywa okręgi jednomandatowe, ale oszołomi wiedzą że stracą stołki i posady i nie godzą się na takie wybory . Kiedyś tuskomania obiecała wprowadzić , ten styl , jak doszli do koryta , to zmienili zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
        Nie rozumiem po co tyle emocji, wulgaryzmów, obrażania innych, czy siebie nawzajem, po co? Kandydować może każdy, trzeba tylko chcieć, wiedzieć jak to zrobić i wiedzieć co można zrobić i zmienić później, aby udoskonalać Lublin, czy nasz region. Większość z Was nie zrobiła nic, aby zmienić władzę w skuteczny sposób, nie kandydowała, nie brała udziału w rozmowach z kandydatami, Wy tylko siedzicie w domu, wypowiadacie wasze bolączki i złość jaka wami kieruje, a nie robicie nic, zupełnie nic, aby to skutecznie zmienić.... i nie mówię tutaj o chamstwie, czy marszach/ protestach, które zazwyczaj kończą się wezwaniem policji i nie wnoszą zupełnie niczego, poza pokazywaniem innym miastom i krajom Europy wasza kulturę podwórkową, niczym ze slumsów. Jedna wielka żenada. Nie wypowiadam się tutaj jako zwolennik PO czy PIS-u, tylko apolitycznie, aby rozwiać wątpliwości zbuntowanych. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy ma okazje pojechać i odwiedzić kraje Europy Zachodniej, do której staramy się w jakimkolwiek najmniejszym odsetku porównać, będąc w UE. ( bez względu na historię z okresu II wś i tego jak nas wykorzystano i oszukano - wiem o tym)  Ludzie tam życie nie wygląda inaczej dlatego, że jest lepsza władza, lepsze płace -chociaż faktycznie ma to wpływ na światopogląd i ideologie, ale przede wszystkim tam życie wygląda inaczej bo ludzie nie posługują się SIŁĄ tylko ROZUMEM i kulturą osobistą i w ten sposób rozwiązują napotykane problemy. U nas wygląda to jak stado dzikich zwierząt wypuszczonych z klatek.  Popularne są teraz akcje, marsze, pikiety aby oddać honor naszym bohaterom, którzy walcząc o Wolną Polskę oddali życie i słusznie, ale czy ktoś zastanawiał się jak wysoką kulturą się oni posługiwali? Jaką wiedzą ? Jaką wartość intelektualną miała w tamtych czasach matura, nie wspominając o studiach? Nie, większość tego nie wie, nie interesowała się tym, ważne jest tylko to, żeby wyrwać kostkę brukową, zniszczyć miasto - ale w dobrej sprawie bo przecież chodzi tutaj o upamiętnienie bohaterów. Ręce opadają, a moim zdaniem ci ludzie przewracają się w grobach jak patrzą na to z góry. Brat mojego dziadka, Oficer Wojska Polskiego, też zginął w walce o Wolną Polskę, spoczywa w Katyniu, nie raz rozmawiamy w gronie rodzinnym , że nie o to chodzi, nie tak powinno to wszystko wyglądać.        Rodzice przekazują taki zły i głupi światopogląd swoim dzieciom, które później przekażą następnemu pokoleniu.        Odpowiedzcie sobie teraz na pytanie jak chcecie zmieniać Polskę i życie na lepsze?. Moim zdaniem nic tutaj się nie zmieni, dopóki ludzie nie zmienią samych siebie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku zejdź na ziemię. Nie widzisz co jest napisane. Partie już szykują swoje listy. Walczą o pierwszą pozycję na liście. Skład Sejmu jest właśnie teraz ustalany, a nie przy urnach. Przy urnach są tylko kosmetyczne przesunięcia żłobów. Jak tu się nie zdenerwować, jeśli za nasze pieniądze (subwencje dla partii) robią z nas, bezmyślne barany którym codziennie się tłumaczy, jacy rządzący są wspaniali bo są rządzący. Twój dziadek mógł walczyć o wolną polskę, ale wtedy ludzie mieli honor - dzisiaj honor to jakieś 6 miesięcy nie występowania w mediach, a później i tak wszyscy zapomną. Codziennie te same mordy które w japonii dawno popełniły by sepuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***************  MOJA  OPINIA ,  RODOWITEGO   LUBLINIANINA ... ******************************************  Najlepszym  RADNYM  RADY  MIASTA  LUBLINA  jest  młody  Patriota  lubelski  p. SYLWESTER   TUŁAJEW   godny  Kandydat  na  PREZYDENTA  pięknego  LUBLINA .   Ale  przeciwny  jestem  Je go  kandydaturze  do  Senatu  czy  Sejumu  RP ,  bo  przysłowiowa  *Perła*  Lublina  wpadłaby  w to  cuchnące  komunistyczne  *bagno*  i   Lublin  by  tylko  stracił   młodego  lubelskiego  Patriotę.  Jeźeli  Wygramy  Wybory  Parlamentarne  to  wtedy  oddam  swój  głos  na  Senatora   SYLWEST RA   TUŁAJEWA ! .    Ale   SYLWESTER  TUŁAJEW  jest  potrzebny  pięknemu  Lublinowi   jako...  PREZYDENT  WSCHODNIEJ  STOLICY  POLSKI    LUBLINA ! .   Tego  źyczę  mojemu  miastu ...
Jakiego patriotę? To zwykły śmierdzący leń, który ma w tyłku sprawy mieszkańców. On woli memy wklejać o Tusku na fejsie niż wdać się w jakąkolwiek działalność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***************  MOJA  OPINIA ,  RODOWITEGO   LUBLINIANINA ... ******************************************  Najlepszym  RADNYM  RADY  MIASTA  LUBLINA  jest  młody  Patriota  lubelski  p. SYLWESTER   TUŁAJEW   godny  Kandydat  na  PREZYDENTA  pięknego  LUBLINA .   Ale  przeciwny  jestem  Je go  kandydaturze  do  Senatu  czy  Sejumu  RP ,  bo  przysłowiowa  *Perła*  Lublina  wpadłaby  w to  cuchnące  komunistyczne  *bagno*  i   Lublin  by  tylko  stracił   młodego  lubelskiego  Patriotę.  Jeźeli  Wygramy  Wybory  Parlamentarne  to  wtedy  oddam  swój  głos  na  Senatora   SYLWEST RA   TUŁAJEWA ! .    Ale   SYLWESTER  TUŁAJEW  jest  potrzebny  pięknemu  Lublinowi   jako...  PREZYDENT  WSCHODNIEJ  STOLICY  POLSKI    LUBLINA ! .   Tego  źyczę  mojemu  miastu ...
Jakiego patriotę? To zwykły śmierdzący leń, który ma w tyłku sprawy mieszkańców. On woli memy wklejać o Tusku na fejsie niż wdać się w jakąkolwiek działalność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do  ~Cogito ergo sum.~ przecież my istniejemy tylko na mapie, i po cholerę będę się wychylać z domu jak kraj rozkradziony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne że Tusk,Komorowski,Kopaczowa i reszta Popaprańców to przestępcy jak również ich wspólnicy z PSL a przypominam !!!!!! zadłużenie Polski przekroczyło 4 bln zł z czego połowa tej sumy trafila na prywatne konta tych złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk, Komorowski piszesz, zapewne. Kaczyński i cały PiS to jest dopiero przekręt, na SKOKach, to jest naszych oszczędnościach zrobili sobie źródło swojego finanoswania. Trzeba przywrócić karę śmierci, albo kumulację kar. Taki śmieć za te skoki powinien 145lat dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak zagłosowałem ostatnio na inteligentnego kandydata na liście palikota, do sejmu dzięki mojemu głosowi weszła jakaś stara baba, którą poparło ostatnio 18 osób w wyborach do rady dzielnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli LEŃ Tułajew dostanie się do Sejmu to znaczy że w Polsce sami popaprańcy mieszkają ! Jak człowiek urodzony 1981 nie przepracował w swoim życiu ani jednego dnia.? Przes 34 lata pieńacz ,kompinuje jak dostać się do koryta.W dawnym Lublinie zacni mieszkańcy -mistrzowie cechów zasiadali w radzie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...