Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto chce zostać dyrektorem Starego Teatru?

Utworzony przez mosquito, 5 listopada 2010 r. o 13:01 Powrót do artykułu
No taaak ! Tutaj teatr ma zarobić "na siebie" a żaden z nich nie ma jakichkolwiek doświadczeń w tym zakresie. Dotychczas czerpią prawie że pełnymi garściami z budżetu czyli mówiąc krótko, elektoracie - utrzymujesz ich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfaniaki ! Oni są od wydawania a nie zarabiania kasiorki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy stary teatr: teraz konkurs : http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do prowadzenia Teatru Starego w proponowanej koncepcji nadają się w Lublinie dwie osoby - Łukasz Witt-Michałowski albo Waldemar Sulisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www2.cagefight.pl/zaproszenie/1605/ - polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poradnik napisał:
Do prowadzenia Teatru Starego w proponowanej koncepcji nadają się w Lublinie dwie osoby - Łukasz Witt-Michałowski albo Waldemar Sulisz.
A ja stawiam na starego Pietrasiewicza. On najlepiej robi szmoncesową kulturę. Jak będziemy mieli lotnisko to co niedziela będą przylatywać tu pielgrzymki z Izraela. I będzie kasa. Gorzej, że Lubliniacy będą mieli z tego teatru figę a nie I ligę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Henryka Kowalczyka. Pamiętam go z czasów studenckich.Nie wiem jaki jest teraz, ale wtedy był to człowiek z pasją, duszą i ciałem oddany teatrowi, nieomal nocował w Chatce Żaka. Mnie wyrzucił za spóźnianie się zaraz na początku i dobrze, że nie poszłam w tym kierunku, bo znalazlam swoją drogę, też artystyczną. n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce zostać dyrektorem Starego Teatru?
Starym Teatrem niech dalej rządzi ten, co nim rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 napisał:
Starym Teatrem niech dalej rządzi ten, co nim rządzi.
MG jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma chętnych bo to teatr ma przynosić zyski i bez stałego zespołu to trudno bedzie kręcić lody na boku. Coś wiemy na ten temat po ostatnich kontrolach, a i tak dużo takich przekrętów dobrze jest zaksięgowane i trudno udowodnić gdy księgowa dobrze żyje z dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poradnik napisał:
Do prowadzenia Teatru Starego w proponowanej koncepcji nadają się w Lublinie dwie osoby - Łukasz Witt-Michałowski albo Waldemar Sulisz.
Sulisz to jest naprawdę sensowny kandydat. Może nie potrafi tego zawsze wyartykułować w swoich dziennikarskich tekstach, ale facet zna się na teatrze. Zresztą był założycielem Teatru Studyjnego, pierwszej impresaryjnej sceny w Lublinie, która miała duże sukcesy. Ponadto los Teatru Starego zawsze był dla niego bardzo ważny, pisał o nim z wielką z pasją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za Suliszem. Udowodnil ze umie zrobic duzy festiwal, znalazł sponsorów, zaprosił gwiazdy. Ma zmysł menegerski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Jestem za Suliszem. Udowodnil ze umie zrobic duzy festiwal, znalazł sponsorów, zaprosił gwiazdy. Ma zmysł menegerski.
z suliszem to rzeczywiście niezły pomysł. wprawdzie miewa dziwne ultrażydofilskie odloty, którymi zawstydza samych żydów, ale jak sobie trochę książek historycznych poczyta to się nauczy patriotyzmu. i przynajmniej to człowiek z krwi i kości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERZMY NAJPIERW NA PREZYDENTA LUBLINA PATRIOTĘ NA MIARĘ WŁADYSŁAWA GOMUŁKI, A POTEM NIECH RATUSZ SZUKA SZEFA TEATRU STAREGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldemar mirek wawa stawia na niego to był gośc i przynajmniej dzieci ze starego miasta zamiast krasc wyjezdzaly grac dla innych dzieci z innych miast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mova napisał:
z suliszem to rzeczywiście niezły pomysł. wprawdzie miewa dziwne ultrażydofilskie odloty, którymi zawstydza samych żydów, ale jak sobie trochę książek historycznych poczyta to się nauczy patriotyzmu. i przynajmniej to człowiek z krwi i kości
nie przeszkadzać suliszowi, bo mu się zupa przypali !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mniam-mniam napisał:
nie przeszkadzać suliszowi, bo mu się zupa przypali !!
sulisz da sobie radę z teatrem i zupą, byle tylko nie szmoncesowaŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sulisz albo kowalczyk !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, Sulisz. Jako dziennikarz piszący o teatrze się nie sprawdza, ale pamiętam założony przez niego Teatr Studyjny, pierwszą impresaryjną scenę w Lublinie. To była duża rzecz! Ostatnio rozruszał festiwal na Starym Mieście. Jest dobrym organizatorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Passini na dyrektora!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...