Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto dokończy budowę Akademii Golfa nad Zalewem Zemborzyckim?

Utworzony przez piotrek, 11 stycznia 2014 r. o 18:19 Powrót do artykułu
Kolejny przetarg z najniższą ceną!!!! Już widzę jak uda się oddać Akademię Golfa do czerwca!!! Ciekawe jak jest z gwarancją na ten obiekt?? Część prac wykonała firma z Poznania a część prac wykona firma wybrana w obecnym przetargu. I co? za ten metr kwardatowy odpowiada poznań a za inny metr kwadratowy odpowiada obecna firma. Niezłe zamieszanie. Kolejne pieniądze oszczędzone w przetargu gdzie króluje najniższa cena. Tylko ile ten przetarg będzie więcej kosztował niż zakładano. Bubel UZP  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogo ta akademia golfa??? Anulować projekt!!! Jedno miejsce na Narodowym kosztowało 32000zł(razy 55tys)- pieniądze wyrzucone w błoto. Tak samo z tym polem golfowym bedzie, kto ogłasza przetarg, Ratusz czy Zuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dokończę.Jestem bezrobotna.Mam duży potencjał.Brakuje mi tylko pieniędzy.Może ktoś mnie zasponsoruje. Oferty kierować do MUP Lublin z dopiskiem - OFERTA DLA ANKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry wybór a nie najtańszy panowie z ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...