Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto dziś tęskni za mundurkiem

Utworzony 22 sierpnia 2015 r. o 14:15 Powrót do artykułu
A może by tak spróbować wziąć przykład z Japonii? Tam jakoś nie ma takich problemów, poza tym tam mundurki to nie są jakieś szmatki tylko porządne ubrania. To co Polsce nie wychodzi z mundurkami Japonii udaje się w ręcz wzorowo. Moim zdaniem gdyby podejście władz do umundurowania szkolnego to po pewnym czasie młodzież też by się dostosowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Japonia to akurat zły przyklad, bo to jest kraj o zupełnie odmiennej kulturze niż nasza - znajoma spedzila tam prawie dwa lata, bo jej mąż dostał stypendium naukowe na uniwersytecie w Tokio, sporo mi opowiadala o tamtejszej rzeczywistości. Moim zdaniem, nie trzeba sięgać az tak daleko. Wystarczy wpajanie określonej kultury w codziennym zyciu. Umiejetność - lub jej brak - doboru odpwiedniego stroju do sytuacji jest wypadkową tego, co dana osoba wynosi z domu. Niestety. Żyjemy w swiecie, gdzie coraz więcj ludzi przychodzi w swetrach do filharmonii, w tshirtach na uczelniane egzaminy i rozmowy kwalifikacyjne. Zatraca się gdzies tradycyjny podział na strój odswiętny i strój zwykły. Szkoda. Ja bardzo lubiłam wszystkie egzaminy na studiach, bo byla to jedyna okazja, kiedy moi koledzy przychodzili w garniakach. Garniak to jest +100 do męskosci, przynajmniej dla mnie :) Niestety, od znajomych, pracujacych na wyzszych uczelniach Lublina wiem, że zanika ten piękny zwyczaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...