Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto i za co płacił służbową kartą Urzędu Miasta? Radny pyta, Ratusz odmawia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 20:47 Powrót do artykułu
No i super - a co należy się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm...Czego się wstydzić?? Czyżby ktoś płacił w Cocomo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja płacę za fajki . Jakie palę to Was G. obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dotrzeć z informacjami do Pana radnego i Pana Jakubowskiego, bo coś na ten temat mogła bym powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani skarbnik odpowiedziała tak jak jest. Kontrola biegłego służy weryfikacji zasadności wydatkowania finansów a interpelacja jedynie uzyskaniu informacji synetycznej. Pan radny tego nie rozumie, to może powiniensię douczyć na nie nękać urzędników. Przecież to nie komisja śledcza. Niektórzy nie wiedzą po co zostali wybrani przez obywateli... żal na to patrzeć i słuchać. Wybierajmy ludzi przygotowanych i wykształconych, będzie naprawdę z tego większy pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniadz publiczny to rzecz świeta, i nie robi łaski nikt kto nimi obraca ujawniając społeczeństwu na co to poszło, przed wojna urzędnik musiał pilnować publicznych pieniędzy bardziewj ni własnych no inaczej był na to paragraf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No do jasnej cholery ,zawsze tak było jest i będzie nie tylko w U M ,ale i w innych firmach . Ja mam profit na karcie FIRMOWEJ 25tys./rocznie ,a wiem że nie mam najwięcej .Kasa na dowolny wydatek (forma 13-stej pensji) Firma w Wawie , ale u was na prowincji to już cuda . Jak pies nie ma co robić to se jajka liże..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja za cały rok pracy zarabiam 18 tys. netto, oto sielanka tych na dole za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukrainiec załapał się na 7000. A ty Polaku klep biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczący Rady Miasta nie jest pracownikiem Urzędu, więc po co mu karta i jakim prawem ją posiada. Przewodniczący to jest Radny, który ma dodatkowe zadania, które polegają np. na prowadzeniu sesji. Jeżeli Radny Kowalczyk ma kartę to może wszyscy radni powinni ją mieć, czy może radny z PSL jest wyjątkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jak dotrzeć z informacjami do Pana radnego i Pana Jakubowskiego, bo coś na ten temat mogła bym powiedzieć
jak dotrzec do twojego przelozonego bo chetnie bym powiedziala jakim jestes kablem i pewnie nie byl by z ciebie zadowolony jezeli donosisz na lewo i prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pasuje odpowiadać na pytania o wydatki z pieniędzy publicznych, to na swoje albo do prywatnej firmy. Za taką odpowiedź właścicielowi prywatnej firmy byłby wilczy bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wyciągi z kart wg władzy nie stanowią dokumentów urzędowych, to zlikwidować karty i niech posługują się fakturami. Są Urzędem więc cała kasa wydawana przez nich jest urzędowa i powinna być udokumentowana i rozliczona, skoro jest to niemożliwe przy użyciu kart, więc trzeba wprowadzić faktury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak bo urzędnicy nie mają co robić tylko siedzieć i odpowiadać na zmianę pisowskiej fundacji i radnym pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak bo urzędnicy nie mają co robić tylko siedzieć i odpowiadać na zmianę pisowskiej fundacji i radnym pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego radny Breś nie udał się po informacje do FW tylko drugi raz każe urzędnikom robić to samo? czy to nie celowe działanie? czy to nie próba celowego paraliżu pracy urzędu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, kiedy Fundacja Wolności ujawni swoje dochody i wydatki. Pora dać dobry przykład i zacząć od siebie. Fundacja też korzysta z publicznych pieniędzy, także moich i mam prawo, panie Jakubowski, wiedzieć, na co pan je wydaje. Czekam więc z ciekawością na ujawnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł - niech Fundacja Wolności zrzuci się na dodatkowy etat w UM Lublin. Jeden urzędnik będzie ślęczał dzień i noc nad kwitkami i wybierał te do których dostępu żąda Fundacja. Zauważyłem, że nie ma dnia, żeby ten cały Jakubowski wraz ze swoimi koleżkami PiS-owcami czegoś nie żądał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nic nie ma do ukrycia -to dlaczego nie chcą ujawnić transakcji? przecież wydają środki publiczne...ach ta arogancja władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tego nie odbieram jako arogancję władzy, bardziej jako jasny sygnał dla tych, którzy się nudzą całe dnie i próbują jak ktoś wcześniej wspomniał, paraliżować urzędy... łatwo się domyśleć, że gdyby urzędnicy zechcieli odpowiadać na każde takie pismo i prośbę to by na nic innego czasu nie mieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...