Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
asd napisał:
chyba nie wiesz co to cukrzyca... to ze ktos chorował z bliskiej rodziny nie znaczy ze wiesz z czym sie moze wiazac , polecam podreczniki medyczne... Czasami cukrzyca połaczona z innymi schorzeniami moze byc wyorkiem. Bo przeciez kazda cukrzyca jest inna , jak zapewno wiesz.... a po co na medycyne poszedlem... hmmm na poczatku mialem bardzooooo idealistyczne podejscie , teraz ?... ahhahahahhaa , oczywiscie ze pracuje dla pieniedzy ! po to do cholery pracuje jak wół , mam 10 dyzurów w miesiacu , zeby zyc na jakims poziomie ! sama idz na medycyne , pomijam kwestie dostania sie , gdyz to jest dosyc trudna sztuka , utrzymanie sie , tez nie jest łatwe... No a potem praca z takimi ludzmi jak ty... pieknie prawda? Troche smieszne z ludzmi na takim poziomie jak ty , jest to ze , tutaj na forum wielki bohater, pisze , opluwa , aj waj po prostu. Ale jak trafiam na takich w przychodniach albo na oddziale ... momentalnie brak wam języka w gębie, z toba tak samo by bylo , jakbys spotkała mnie w pracy , po rekach bys lizała zebym tylko spojrzał na ciebei ,tyle w temacie
Do tej pory miałam pozytywne zdanie o lekarzach, mimo tego co się mówi i pisze o tym środowisku(nigdy jednak nie doświadczyłam z ich strony niczego złego, wręcz przeciwnie- jak dotąd trafiałam na tych z powołaniem). Dzisiaj Pan wystawił najgorsze z możliwych świadectwo swoim kolegom i sobie też niestety. Pozostaje się modlić, żeby nigdy nie trafić na takiego przedstawiciela środowiska lekarskiego jakim Pan jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUJA!!! czy ja Cię obrażam bądź w jakikolwiek inny sposób uwłaczam Twojej godności? NIE! no właśnie! dlatego również od Ciebie oczekuję szacunku! pisząc, że mam sobie coś "przeczytać 5 razy, jeśli nie rozumiem" dajesz świadectwo tylko i wyłącznie swojego niewielkiego intelektu i małej kultury osobistej. moja wypowiedź jest w pewnym sensie metaforyczna i wcale nie piszę dosłownie o toalecie na pietrze. nie miałaś się czego przyczepić, a prawda w oczy kole. szukasz taniej sensacji i tyle! mają Ci coś za to kolokwialnie mówiąc "odpalić"? wstyd i hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srednio mnie tam interesuje , podobnie jak moich kolegów po fachu, co ludzie bedacy w stanie powiedziec ze nie lubie lekarzy z zasady i tyle , mysla o lekarzach. Szczególnie ze mam specjalizacje zabiegowa , takze nie musze dyskutowac z takimi dyletantami, przychodzi ,ma byc zabieg , prosze , nie chce , to nie ! Pokaze mu drzwi i powodzenia. Tak zostało po poprzednim ustroju , prawda ? Wszystko wina lekarza, lekarz powinien mało zarabiac, najlepiej jakby pracowal za darmo, wogole to sprawca wszelkiego zła trawiącego nasz świat . Ludzie sa przesiaknieci propaganda z uprzedniego ustroju , poszukajcie sobie w kodeksach dawnej policji politycznej jest tam zdanie ktore mowi zeby lekarzy tlamsic za wszelka cene , gdyz jest to najmocniejsza grupa intelektualnie i moglaby sprawiac problemy. No i teraz takie rzeczy pokutuja , musi to pokolenie wymrzec , wtedy bedzie spokoj :] A tak suma sumarum to sam sie sobie dziwie po kiego czorta ja tu z wami ludzie dyskutuje , to tez niezbyt dobrze o mnie swiadczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
chyba nie wiesz co to cukrzyca... to ze ktos chorował z bliskiej rodziny nie znaczy ze wiesz z czym sie moze wiazac , polecam podreczniki medyczne... Czasami cukrzyca połaczona z innymi schorzeniami moze byc wyorkiem. Bo przeciez kazda cukrzyca jest inna , jak zapewno wiesz.... a po co na medycyne poszedlem... hmmm na poczatku mialem bardzooooo idealistyczne podejscie , teraz ?... ahhahahahhaa , oczywiscie ze pracuje dla pieniedzy ! po to do cholery pracuje jak wół , mam 10 dyzurów w miesiacu , zeby zyc na jakims poziomie ! sama idz na medycyne , pomijam kwestie dostania sie , gdyz to jest dosyc trudna sztuka , utrzymanie sie , tez nie jest łatwe... No a potem praca z takimi ludzmi jak ty... pieknie prawda? Troche smieszne z ludzmi na takim poziomie jak ty , jest to ze , tutaj na forum wielki bohater, pisze , opluwa , aj waj po prostu. Ale jak trafiam na takich w przychodniach albo na oddziale ... momentalnie brak wam języka w gębie, z toba tak samo by bylo , jakbys spotkała mnie w pracy , po rekach bys lizała zebym tylko spojrzał na ciebei ,tyle w temacie
O i kolejny " lekarz" który nie umie czytać ze zrozumieniem. Pewnie tylko w pracy się możesz dowartościować bo widze po tym co piszesz że jesteś kompletnym ZEREM bez sumienia i bez serca. I przez takich lekarzy cierpi służba zdrowia, mam nadzieję że nigdy nie trafie pod twoje ręce!! (lizane oczywiście przez miliony pacjentów hehe).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika~ napisał:
TUJA!!! czy ja Cię obrażam bądź w jakikolwiek inny sposób uwłaczam Twojej godności? NIE! no właśnie! dlatego również od Ciebie oczekuję szacunku! pisząc, że mam sobie coś "przeczytać 5 razy, jeśli nie rozumiem" dajesz świadectwo tylko i wyłącznie swojego niewielkiego intelektu i małej kultury osobistej. moja wypowiedź jest w pewnym sensie metaforyczna i wcale nie piszę dosłownie o toalecie na pietrze. nie miałaś się czego przyczepić, a prawda w oczy kole. szukasz taniej sensacji i tyle! mają Ci coś za to kolokwialnie mówiąc "odpalić"? wstyd i hańba!
A w ktorym miejscu Cie droga Moniczko obrazilam? Widze, że dalej nie doczytalaś. Więc Ci wyjaśniam- napisałam że gdyby w tym szpitalu była jedna ubikacja na piętrze to czy wtedy nie wożono by do niej pacjentów którzy nie sa w stanie do niej o własnych siłach dotrzeć. GDYBY... rozumiesz? A Ty mi zarzucasz że piszę że macie w szpitalu jedną ubikację i przekręcam fakty. I czemu twoja "prawda" ma mnie w oczy kłuć? ) Zastanów się. Wstyd i hańba to to że szpital się próbuje wybielać i to na forum gazety Na marginesie- nie twierdze że rodzina tej Pani ma do końca "czyste" intencje i jak to do końca było bo nie znam ich i nie widzialam. Chodzi mi tylko o godnie traktowanie pacjentów w szpitalach. I to traktowaniu RÓWNYM. A nie tak, że skoro rodzina pacjenta mi się nie podoba, albo pacjent był dla mnie niemiły to wykręce się na pięcie i niech sobie umiera. No sory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty "tuja" zjedz sobie relanium i idz spac, zaraz popuscisz chyba z emocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprowadzili matkę do depresji, a teraz jeszcze chcą wyrwać trochę kasy. Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem teścia zdrowy jak dąb oprócz wielu chorób coś mu sie przewidziało i trafił do psychiatryka, 3 tygodnie i po chłopie, jak go ostatni raz widziałam cień człowieka śpiący na fotelu i bełkoczący bez składu i ładu, tak go w psychiatryku wyleczyli z życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZXC napisał:
Ty "tuja" zjedz sobie relanium i idz spac, zaraz popuscisz chyba z emocji
O widze kolejny pracownik tego szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
A w ktorym miejscu Cie droga Moniczko obrazilam? Widze, że dalej nie doczytalaś. Więc Ci wyjaśniam- napisałam że gdyby w tym szpitalu była jedna ubikacja na piętrze to czy wtedy nie wożono by do niej pacjentów którzy nie sa w stanie do niej o własnych siłach dotrzeć. GDYBY... rozumiesz? A Ty mi zarzucasz że piszę że macie w szpitalu jedną ubikację i przekręcam fakty. I czemu twoja "prawda" ma mnie w oczy kłuć? ) Zastanów się. Wstyd i hańba to to że szpital się próbuje wybielać i to na forum gazety Na marginesie- nie twierdze że rodzina tej Pani ma do końca "czyste" intencje i jak to do końca było bo nie znam ich i nie widzialam. Chodzi mi tylko o godnie traktowanie pacjentów w szpitalach. I to traktowaniu RÓWNYM. A nie tak, że skoro rodzina pacjenta mi się nie podoba, albo pacjent był dla mnie niemiły to wykręce się na pięcie i niech sobie umiera. No sory!
szpital nie musi się wybielać, bo nie ma ku temu powodów. wiadomo, że personel szpitala - jeśli jest "personelem" z powołania - nie będzie działał na szkodę pacjenta i to chyba nie ulega wątpliwości. męczy mnie dyskusja z Tobą, bo ewidentnie, jak już powiedziałam, szukasz taniej sensacji i na pewno nie chodzi Ci o dotarcie do prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
wiesz co ... sam jestem lekarzem, moze i nawet jestem Ciebie w stanie zrozumiec. Bo niby to rodzina, niby kazdy wtedy taki opiekunczy, no ale nvm , znie mam zamiaru Ci tlumaczyc ze lekarz nie jest nianią , nie bedzie stal nad pacjentem i sprawdzał czy sie posikał , to robota salowej, nie bede sie nad tym rozwodził. No ale na cos innego zwroce uwage... Kazdy od lekarzy wymaga super zachowania w stosunku do pacjenta , ale to tylko od lekarzy sie wymaga . No i to chyba jedyny zawód gdzie tak ludzie sie o to dopominaja. Sami jednak w swoich domenach sa gorsi od zwierzat , ostatnio remontuje nowo zakupione mieszkanie, takze mam do czynienia z "fachowcami" oraz z sadami , bo ksiegi wieczyste itp . Takze tak to ze fachowcy nigdy nie maja czasu , nie wywiazuja sie z terminów , w sądach ludzie siedza i graja na kompach albo dyskutuja na gg , mowiac ze sa zajeci... moglbym tutaj pisac i pisac. No ale nie ma potrzeby , teraz sam dla pacjentów stalem sie bardziej opryskliwy , nie ma sensu ludzie byc dla Was milym , bo i po co. No np ta wypowiedz, duzo wazyła i to troche usprawiedliwa, bo wiesz Złotko co to cukrzyca ? znasz komplikacje metaboliczne w zwiazku z nia ? wiesz jak taka waga jeszcze to poteguje ? No i na koniec czy Twoim zdaniem lekarze powinni sie zajmowac tym czy chory sie wysrał czy nie ? A materac na odlezyny.... to ja nie wiem , musialby miec z pół metra grubosci zeby taka wage zniwelowac. Taka mała informacja ... lekarze naprawde jak juz jestescie w szpialu chca Wam pomoc, czesto długo siedza po nocach myslac jakie leczenie dla pacjenta bedzie odpowiednie ... nikt tam nie chce nikogo ubic ... ale skoro sie nie podoba , droga wolna ,leczyc sie samemu
Gościu czy Ty skończyłeś chociaż szkołę podstawową. Nie podszywaj się pod inteligenta bo takim napewno nie jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety prawda jest taka, ze "rodzina" to najlepiej na zdjeciu wychodzi...a niepotrzebnych jej członków czesto oddaje sie "na odwal" do zakladu, szpitala...teraz ich wzielo na zale...zalosne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
wiesz co ... sam jestem lekarzem, moze i nawet jestem Ciebie w stanie zrozumiec. Bo niby to rodzina, niby kazdy wtedy taki opiekunczy, no ale nvm , znie mam zamiaru Ci tlumaczyc ze lekarz nie jest nianią , nie bedzie stal nad pacjentem i sprawdzał czy sie posikał , to robota salowej, nie bede sie nad tym rozwodził. No ale na cos innego zwroce uwage... Kazdy od lekarzy wymaga super zachowania w stosunku do pacjenta , ale to tylko od lekarzy sie wymaga . No i to chyba jedyny zawód gdzie tak ludzie sie o to dopominaja. Sami jednak w swoich domenach sa gorsi od zwierzat , ostatnio remontuje nowo zakupione mieszkanie, takze mam do czynienia z "fachowcami" oraz z sadami , bo ksiegi wieczyste itp . Takze tak to ze fachowcy nigdy nie maja czasu , nie wywiazuja sie z terminów , w sądach ludzie siedza i graja na kompach albo dyskutuja na gg , mowiac ze sa zajeci... moglbym tutaj pisac i pisac. No ale nie ma potrzeby , teraz sam dla pacjentów stalem sie bardziej opryskliwy , nie ma sensu ludzie byc dla Was milym , bo i po co. No np ta wypowiedz, duzo wazyła i to troche usprawiedliwa, bo wiesz Złotko co to cukrzyca ? znasz komplikacje metaboliczne w zwiazku z nia ? wiesz jak taka waga jeszcze to poteguje ? No i na koniec czy Twoim zdaniem lekarze powinni sie zajmowac tym czy chory sie wysrał czy nie ? A materac na odlezyny.... to ja nie wiem , musialby miec z pół metra grubosci zeby taka wage zniwelowac. Taka mała informacja ... lekarze naprawde jak juz jestescie w szpialu chca Wam pomoc, czesto długo siedza po nocach myslac jakie leczenie dla pacjenta bedzie odpowiednie ... nikt tam nie chce nikogo ubic ... ale skoro sie nie podoba , droga wolna ,leczyc sie samemu
Marniutki z Ciebie lekarz i źle wyszkolony bo o wykształceniu nie wspomnę ale po kolei różnica między pacjentem a lekarzem jest tak że to pacjent jest w potrzebie a jako chory ma prawo jęczeć ,być niezadowolony itd. wiem tak nie powinien ale chory to chory ,ale jako lekarz wiesz że różne są choroby i Ty jako lekarz musisz się z nimi liczyć brać pod uwagę bo takie jest posłannictwo lekarza !z etyki jak widać nie byłeś orłem i nie bardzo uważałeś ale to szczegół natomiast każdy od lekarza wymagać ma prawo jeżeli Tobie nie pasuje to zmień zawód wyjedź zagranicę do pracy ! więc tak jak od mechanika ,zduna czy innego fachowca wymagać powinniśmy RZETELNOŚCI w tym co robi tak samo i od lekarza a nie może być tak że w podświadomości kodujemy informację jeżeli oni mnie tak to ja też tym samym odpłacę i pokarzę kto tu rządzi a nie daj boże jak taki fachowiec nawinie się pod rękę mściwego lekarza !Natomiast zastanawiam się czy Ty widziałeś na oczy taki materac bo ja wiem że wytrzymałby dużo więcej ale no właśnie ale jak się da to się ma a karygodne jest to że takich materacy nie ma kilku w szpitalu ?czyli dyr.od zaopatrzenia nie sprawdza się na stanowisku ,a ordynator oddziału no nic dodać nic ująć .A i zadajesz pytanie -czy Twoim zdaniem lekarze powinni zajmować się tym czy chory się wysrał czy nie ?- no to Ci odpowiem po raz drugi poddając w wątpliwość w Twoje studia medyczne TAK POWINIEN bo oddawanie moczu i kału jak i jego konsystencja barwa wiele może dobremu doktorowi powiedzieć i wcześniej może zareagować więc nie siedź po nocach i nie myśl bo niczego już nie wymyślisz a tylko myślicielem możesz zostać weź się od początku za książki i zacznij się od podstaw uczyć wiedzy medycznej bo objawiają się duże braki .Natomiast wierzę i wiem że są i tacy którzy chcą pomóc pomagają i mają wiedzę choć jest zdecydowania za mało ale to oni powinni zarabiać bardzo dużo a tacy jak Ty powinni się jeszcze długo uczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
srednio mnie tam interesuje , podobnie jak moich kolegów po fachu, co ludzie bedacy w stanie powiedziec ze nie lubie lekarzy z zasady i tyle , mysla o lekarzach. Szczególnie ze mam specjalizacje zabiegowa , takze nie musze dyskutowac z takimi dyletantami, przychodzi ,ma byc zabieg , prosze , nie chce , to nie ! Pokaze mu drzwi i powodzenia. Tak zostało po poprzednim ustroju , prawda ? Wszystko wina lekarza, lekarz powinien mało zarabiac, najlepiej jakby pracowal za darmo, wogole to sprawca wszelkiego zła trawiącego nasz świat . Ludzie sa przesiaknieci propaganda z uprzedniego ustroju , poszukajcie sobie w kodeksach dawnej policji politycznej jest tam zdanie ktore mowi zeby lekarzy tlamsic za wszelka cene , gdyz jest to najmocniejsza grupa intelektualnie i moglaby sprawiac problemy. No i teraz takie rzeczy pokutuja , musi to pokolenie wymrzec , wtedy bedzie spokoj :] A tak suma sumarum to sam sie sobie dziwie po kiego czorta ja tu z wami ludzie dyskutuje , to tez niezbyt dobrze o mnie swiadczy
Nie masz racji dobry doktor powinien zarabiać dużo nawet bardzo dużo i jestem ZA tylko za tymi zarobkami musi iść wiedza kompetencja i odpowiedzialność !Zaś szpitalami powinni kierować ludzie którzy się na tym znają nie lekarze bez pojęcia a z klucza partyjnego !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozek napisał:
Niech Szanowny Pan Redaktor pyrzyjedzie do wsi gdzie mieszkają Kwietniewscy i zasięgnie o nich opinii sąsiadów. Wszystko będzie jasne. Mamusia psychiczna a synuś też powinien się leczyć (może się leczy nawet cała rodzina w końcu to choroba dziedziczna). Nie bronię lekarzy i szpitala lecz w tym przypadku artykuł Pana Redaktora jest nie obiektywny.
Widzę ,że jakiś przychylny sąsiad, tak to jest w społecznosci wiejskiej aby kogoś obgadać i zajrzec sąsiadowi przez płot , wiejskei ploteczki , fałszywe gnidy. Człowieku najpierw oceń siebie!!! pilnuj swoich problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
wiesz co ... sam jestem lekarzem, moze i nawet jestem Ciebie w stanie zrozumiec. Bo niby to rodzina, niby kazdy wtedy taki opiekunczy, no ale nvm , znie mam zamiaru Ci tlumaczyc ze lekarz nie jest nianią , nie bedzie stal nad pacjentem i sprawdzał czy sie posikał , to robota salowej, nie bede sie nad tym rozwodził. No ale na cos innego zwroce uwage... Kazdy od lekarzy wymaga super zachowania w stosunku do pacjenta , ale to tylko od lekarzy sie wymaga . No i to chyba jedyny zawód gdzie tak ludzie sie o to dopominaja. Sami jednak w swoich domenach sa gorsi od zwierzat , ostatnio remontuje nowo zakupione mieszkanie, takze mam do czynienia z "fachowcami" oraz z sadami , bo ksiegi wieczyste itp . Takze tak to ze fachowcy nigdy nie maja czasu , nie wywiazuja sie z terminów , w sądach ludzie siedza i graja na kompach albo dyskutuja na gg , mowiac ze sa zajeci... moglbym tutaj pisac i pisac. No ale nie ma potrzeby , teraz sam dla pacjentów stalem sie bardziej opryskliwy , nie ma sensu ludzie byc dla Was milym , bo i po co. No np ta wypowiedz, duzo wazyła i to troche usprawiedliwa, bo wiesz Złotko co to cukrzyca ? znasz komplikacje metaboliczne w zwiazku z nia ? wiesz jak taka waga jeszcze to poteguje ? No i na koniec czy Twoim zdaniem lekarze powinni sie zajmowac tym czy chory sie wysrał czy nie ? A materac na odlezyny.... to ja nie wiem , musialby miec z pół metra grubosci zeby taka wage zniwelowac. Taka mała informacja ... lekarze naprawde jak juz jestescie w szpialu chca Wam pomoc, czesto długo siedza po nocach myslac jakie leczenie dla pacjenta bedzie odpowiednie ... nikt tam nie chce nikogo ubic ... ale skoro sie nie podoba , droga wolna ,leczyc sie samemu
Przeczytalam i oniemialam. Styl zenujacy, bledy..Ty jestes lekarzem ?? Moje dziecko potrafi lepiej sie wypowiadac, agumentowac, nie robiac przy tym bledow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj ZMARŁ kolejny pacjent szpitala w Abramowicach h . Przyszedł do szpitala zdrowy fizycznie, zmarł na zapalenie płuc. Podano mu haloperidol, pacjent był po nim coraz słabszy nei mógł chodzic spadło mu cisnienie , wystąpiły działania niepożądane.. mimo to nie zaprzestano podawania środka. Wszystkich pacjentów szpikują tym lekiem, ludzie po nim śpią i nie mogą chodzić dla osób starszych jest to skazanie na śmierć(organizmy starsze są zbyt słabe na przyjmowanie tak silnego środka). Pacjent który dziś zmarł po trzech dniach pobytu w szpitalu nagle przestał chodzić, miał problemy z oddychaniem , przestał jeść ,będąc w domu był w pełni władz fizycznych. Personel w ogóle nie zajmował się chorym!!!Pielęgniarki tylko siedzą w dyzurce i palą paierosy!Kłamią i nie są przygotowane do zajmowania się chorymi.To skandal!!!! zdrowy człowiek umiera od leku i niedbalstwa personelu szpitala! Ludzie uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To co się wyrabia na odziale nr 6 to bestialstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak Panie pielęgniarki poczytajcie sobie o tym jak zabijacie ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...