Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto pokieruje Radiem Lublin

Utworzony przez mosquito, 12 lutego 2010 r. o 21:22 Powrót do artykułu
Żadnego boju nie było, - a tym bardziej placu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojczulek Rydzyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś rzecznik wojewody z SLD popierany przez SLD, synek w Platformie Obywatelskiej, grunt to stołki i kariera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ojczulek Rydzyk
który z nich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze Pan Paweł Chromcewicz zostanie prezesem, był moim dziekanem i był najlepszym dziekanem i człowiekiem jakiego poznałem. Trzymamy za Pana kciuki Panie dziekanie!!!!! Pana Studenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Komorski to dziennikarz z krwi i kości. Człowiek znajacy się na rzeczy. Lata doświadczenia... A syn? Młody zdolny i perspektywiczny samorządowiec. Bez obawy, Komorscy to zapowiedź dobrej jakości. Trzymam kciuki...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może któryś z nich,ale Komorski z krwi i kości nadaje sie do czytania bajek na dobranoc dla dzieci i niestety zbyt czytelna twarz jeśli chodzi o ugrupowanie,bez entuzjazmu i tej iskry w oczach,tzw ośpiuch ,drugiego nie znam,ale koryto czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat do tego,iz Pan Krzysztof świetnie nadaje sie natą posade nie mam zadnych wątpliwosci,niby kto inny jak nie człowiek ktory zajmuje sie tym przeszło całe zycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Chromcewicz powinieni zostac prezesem, to człowiek jakich mało. wiem o czym mówie bo mialam z Panem Chromcewiczem wykłady. Ma szerokiem pojecie o świecie dziennikarstwa i nie tylko a przy tym jest przesympatyczny, każdy go zawsze lubiał i podziwiał z reszta dalej tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Mam nadzieje ze Pan Paweł Chromcewicz zostanie prezesem, był moim dziekanem i był najlepszym dziekanem i człowiekiem jakiego poznałem. Trzymamy za Pana kciuki Panie dziekanie!!!!! Pana Studenci
dokładnie mam takie same zdanie!!! PAN CHROMCEWICZ NA PREZESA!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie agitujcie, tylko opłaćcie abonamenty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shooters napisał:
Pan Komorski to dziennikarz z krwi i kości. Człowiek znajacy się na rzeczy. Lata doświadczenia... A syn? Młody zdolny i perspektywiczny samorządowiec. Bez obawy, Komorscy to zapowiedź dobrej jakości. Trzymam kciuki...!
rozmawiałem z nim i muszę stwierdzić, że jest to typowy młot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i buc jakich mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie,nie agitujcie za sobą w swoim imieniu.... NIE PONIŻAJACIE SIĘ...trochę godności,nie traktujcie internautów jak deb***i i nie ustawiajcie swoich komentarzy na forum; Czy nie witacie się zbyt wcześnie z gąską,skoro to wg was nie jest ustawione,to polecam więcej skromności,przeszliście dopiero pierwszy etap,casting nr 2 jeszcze przed wami a obserwując rózne zmiany w układach partyjnych ,od których jesteście uzaleznieni to wszystko się może jeszcze zdarzyć ,bo w tym środowisku dane słowo niewiele znaczy. Tak,tak zaklinacie się,że jesteście TACY NIEZALEZNI I TACY FACHOWI... Już to widzę,jak dzięki wam, RL stanie się potęga taką samą jak za za waszej bytności ,, znakomita,,była pszenno-buraczana TV Lublin. Lublin,rządzony przez panów pod 60-tkę,po prostu żyjemy w mieście młodości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMORSKI to profesjonalista - jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorski to buc, arogant i egoista. Od lat na marginesie życia. Zachciało się znowu łatwej kasy, ale może wystarczy, że Joanna chłepce z telewizyjnego koryta. Jedyna nadzieja, że w końcu obie te instytucje przestaną istnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VLO napisał:
KOMORSKI to profesjonalista - jestem za!
Tak to jest typowy profesjonalista od PZPR-wskiej propagandy. Pamiętamy Jego ostatnie 20 lecie: - w 1989r brał udział w kampani PZPR do parlamentu w tak zwanych 30% wolnych wyborach, następnie za zasługi w propagandzie PZPR-wskiej został wTVP Lublin, tam był Przewodniczącym NSZZ "Solidarność" ( w czsach gdy miliony tych czlonków poszło z zakładów pracy na bezrobocie), póżniej został rzecznikiem prasowym PZPR-wskiego Wojewody, następnie przeszedł do PO. Czyli gó......... zawsze wypłynie na wierzch. Takich ludzi za zaslugi dla rozwoju demokracji trzeba nagradzać odpowiednimi stołkami. A zatem Ten jeniusz pasuje jak garbaty do ściany na Prezesa Radia Wólka Lubelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieczkobrzęk napisał:
następnie przeszedł do PO.
Pomyliles nazwiska kretynie - ten Komorski nigdy nie przeszedl do PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieczkobrzęk napisał:
Tak to jest typowy profesjonalista od PZPR-wskiej propagandy. Pamiętamy Jego ostatnie 20 lecie: - w 1989r brał udział w kampani PZPR do parlamentu w tak zwanych 30% wolnych wyborach, następnie za zasługi w propagandzie PZPR-wskiej został wTVP Lublin, tam był Przewodniczącym NSZZ "Solidarność" ( w czsach gdy miliony tych czlonków poszło z zakładów pracy na bezrobocie), póżniej został rzecznikiem prasowym PZPR-wskiego Wojewody, następnie przeszedł do PO. Czyli gó......... zawsze wypłynie na wierzch. Takich ludzi za zaslugi dla rozwoju demokracji trzeba nagradzać odpowiednimi stołkami. A zatem Ten jeniusz pasuje jak garbaty do ściany na Prezesa Radia Wólka Lubelska.
jestem naprawde bardzo ciekawy kiedy to (ten Krzysztof Komorski) przeszedł do PO, moze przypadkiem chodzi o jego syna ? a tak na marginesie bardzo kiepsko pamieta Pan jego ostatnie 20 lecie,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie przed laty niesłusznie zrobił aferę telewizyjną ten szacowny p. K.K. Nawet nie odwiedził nas , nie zapytał, nie porozmawiał z nami, po prostu nie chciał znać prawdy. Interesowało go tylko, aby mieć jak największą oglądalność programu telewizyjnego , nie obchodziło go , że w ten sposób niszczy innych ludzi. Na szczęście nic nam się nie stało , bo mieszkańcy dobrze znali naszą klientkę, że wówczas żadną pracą się nie zhańbiła, ale wspomnienie tamtych dni i nakręconego pzez p. Krzysztofa programu trudno zapomnieć. Po trupach ale do celu. Gratulacje Panie Krzysztofie, niech Pan tak robi dalej... Mam nadzieję, że więcej skrzywdzonych ludzi tu się ujawni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...