Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy na dyrektora jest rozpisany konkurs? Bo z chęcią bym w nim wziął udział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wymaganiach konkursowych będzie punkt: doświadczenie na stanowisku wiceministra ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie wszystkie konkursy ogłaszane do LAWPu i UM w Lublinie są rozstrzygnięte zanim się odbędą. Pracowałem w UM i nikt się z tym nie krył. Szkoda było tylko patrzeć na tych wszystkich biednych kandydatów przybywających na konkursy. aha ... dobra rada aby zwiększyć swoje szanse wstąp do PSLu. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeszcze dopisać ze w konkursie mogą brać osoby które posiadają w nazwisku Niezgoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie wszystkie konkursy ogłaszane do LAWPu i UM w Lublinie są rozstrzygnięte zanim się odbędą. Pracowałem w UM i nikt się z tym nie krył. Szkoda było tylko patrzeć na tych wszystkich biednych kandydatów przybywających na konkursy. aha ... dobra rada aby zwiększyć swoje szanse wstąp do PSLu. Powodzenia.
Już nie dlugo mam nadzieję pogonią tych patałachów zielonych i nawet senator niezgoda nie jest w stanie z gruzów po psl wybudować. Do obory gumofilcowe patałachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzieja matką........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić to zielone paskudztwo (!) nie tylko z LAWP`u ale i innych urzędów i spółek miejskich te beztalencia partyjne nic tylko robią sobie rodzinne interesy zatrudniając swoich bezmózgich pociotków... i robi karierę coś takiego co nawet nie potrafi rozróżnić władzy ustawodawczej od wykonawczej mają takie pojęcie o administracji, że też głosują w wyborach na Wisławę Szymborską (Panie świeć nad jej Duszą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim on jest ? zna hetmana  i to wszystko! będzie w zamian zatrudniał dalszych pslowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach podobno 80% inwestycji z lawp przynosi straty i do tego niszczy konkurencję. Miał być w młynie przy Zielonej inkubator dla młodych przedsiębiorców i co? Budynek stoi pusty zamknięty już od kilku miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezgoda zna sprawy związane z funduszami i myślę, że  byłby dobrym dyrektorem LAWP, był przecież kilka lat vice ministrem w min. odpowiedzialnym za fundusze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zgody na Niezgodę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ZGODA BUDUJE a Niezgoda rujnuje?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezgoda ? Żarty jakieś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezgoda wraz z Hetmanem doprowadził do upadku Polskiego Stronnictwa Ludowego. obu panom dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Marceli. Bardzo dobry wybór. Świetny fachowiec z ogromnym doświadczeniem. BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarz jest mi skądś znana. Kiedyś miałem jednego z bardziej tępych studentów o takiej fizjonomii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...