Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto rządzi na lubelskim stadionie. Komentarz

Utworzony przez Guest, 10 maja 2015 o 22:24 Powrót do artykułu
Brawo dla Pań !!! Stańcie do przetargu na ochronę stadionu :) Panie Prezydencie, powodzenie w utrzymywaniu stadionu. Może się uda pokrywać koszty utrzymania z grupy pseudokibiców. Zwykli ludzie po tym co zobaczyli drugi raz się zastanowią czy przyjść na imprezę na której nie potraficie zapewnić bezpieczeństwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i "władzy" i Policji trochę mdło się zrobiło. Wstyd !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niestety, nie ma sensu przychodzić z rodzinami na imprezy sportowe, bo jak potem wytłumaczyć 6-ścio czy 12-sto latkowi takie zachowania bandy idiotów? Agencja ochrony a pośrednio organizator utracili jakąkolwiek wiarygodność w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i porządku na imprezie. A teraz się głupio tłumaczą. Dziękuję, więcej nie skorzystam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, ale widząc nieudolność pracowników ochrony, którzy z uśmiechem na twarzy akceptują zachowanie pseudokibiców nie czujemy się ze znajomymi bezpieczni na Arenie Lublin. Co ważne to nie jedyna porażka, wiele osób również widziało jak lekko wstawiony "kibic" był prowadzony przez kilku pracowników ochrony po czym nieopatrznie się wmieszał w tłum i tyle go widzieli ochroniarze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A moderator może by się ogarnął i sprawdzał wpisy raz na jakiś czas...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.......każda istota ludzka, bez względu na posiadane zasoby intelektualne, ma potrzebę odnalezienia własnej przestrzeni! Ofiary naszego systemu edukacyjnego nie są pozbawione takich pragnień. Chęć werbalizacji "przemyśleń" skutkuje niemądrymi hasłami oraz prymitywną agresją. Areny sportowe, od dawna nieprzyjazne rodzinnemu spędzaniu wolnego czasu, wydają się być swoistym azylem dla kretynów. Społeczeństwo, poprzez włodarzy swoich miast,a nie tylko Koziego Grodu, dawno już zaakceptowało ogólną niemoc systemu prawnego w walce o odzyskanie trybun stadionów dla nas wszystkich. ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ruscy konfidenci wieszają te flagi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nawet tutaj przynosicie wstyd łyse wieśniaki z Lublina
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejna sprawa: bydło paliło papierosy po korytarzach, było aż siwo od dymu. Ludzie w kolejkach z dziećmi, a banda podpitych buraków palarnię sobie zrobiła. Zero reakcji. Pewnie ochrona i obsługa też paliła. Dno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wstyd. Jak można puścić tak skandalicznie nie obiektywny artykuł do gazety? Czy u was w DW ktoś jeszcze myśli? Pomieszanie faktów, mitów i zwykłych kłamstw.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo. Podziwiam te kobiety. Jest mi natomiast wstyd za to, że w moim mieście grupka kiboli może skutecznie zepsuć swoim zachowaniem cały dzień dla wielu osób. Nigdy nie byłam na meczu. W sobotę zastanawiałam się czy nie namówić paru znajomych i przyjść na mecz rugby. W końcu to nie piłka nożna. Nie powinno być nabuzowanych dresiarzy. Pewnie będzie fajna atmosfera. Nie widziałam jeszcze Areny Lublin z bliska. Na szczęście zmieniłam plany...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wstyd mi za te panie popierające UPA i Banderowców w imię tolerancji dla Ukraińców. Ciekawe, czy w analogicznej sytuacji na Ukrainie jakieś Ukrainki zrywałyby anty-polskie banery.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nabijanie na pal miało swój początek w historii. Nie popieram jakiegokolwiek podburzania do nienawiści. Brawo dla pań. Co do ochrony ... wymienić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TAK CIĘŻKO WYKOPAĆ KRETYNÓW ZE STADIONU I SPAŁOWAĆ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wchodząc w zawiłości myślenia cz raczej totalnej bezmyślności naszych "narodowców" to jak zwykle daliśmy totalie d...y. Jak kiedyś powiedział mój dziadek, któremu udało się uciec kilka razy przed pogromami i polowaniami na Polaków już we wrześniu 1939 roku a później w latach wojny 1940-1946, kiedy udało mu się osiedlić pod Przemyślem: "Żałko, szto Lwów nasz potieriali, no na ch... nam eti ziemli z zawsze wrogiemi nam "tryzubami"!!!...". I myślę, iż dziś te słowa sa jak najbardziej aktualne, ponieważ ta zaraza byłaby teraz kwrwaiwacym wrzodem na ciele Rzeczpospolitej!!! Wszak Ukraińcy to dziś "prawdziwi przyjaciele", w dwie godziny po wazeliniarskim wystąpieniu Pana Komorowskiego w ichnim sejmie... uchwalili uchwałę gloryfikującą mordercę naszego narodu niejakiego Banderę!!!...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem ilu tych "narodowców" było na tym meczu, ale na ukraińskich portalach oprócz wyników wyborów prezydenckich w Polsce jest to jedna z ważniejszych informacji z ostatniej doby!... A to że ukraińska diaspora w granicach RP chciałaby "odzyskać" dla Ukrainy przeważająca część Małopolski Wschodniej i przesunąć granica poz Przemyśl i pod Lublin - to już inna, choć przemilczana z koli przez władze RP powszechnie znana sprawa! Wilno i Lwów są dla Rzeczypospolitej nieodwołanie stracone i... bardzo dobrze bo na "Ch... nam problemy z Ukraińcami i Litwinami...! ta, to sa po porstu niewiele znaczącą mniejszością nardową!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śmieszni ci ludzie z tymi szmatami. Na Wołyniu nienawidzą Rosjan podobnie jak my. Nikt o zdrowych zmysłach nie mówi o jakimś odzyskaniu polskich ziem przez nich. Oni mają większe problemy. Moskal stoi koło Charkowa i czeka dogodną okazję na zagarnięcie połowy Ukrainy. To jest realny problem a jakieś śmiecie wyskakują z tą zapisaną szmata. Wstyd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OK. Może z tym Lwowem przesadzili (chociaż ciekawe, czy mieszkańcy tego historycznie polskiego miasta nie woleliby być teraz obywatelami Polski :-) ), ale czy autorka artykułu wie kim byli banderowcy? Czy mówią jej coś nazwy OUN i UPA? Czy wie, że ich program polityczny miał na celu eksterminację Polaków, a okrucieństwa banderowców w ludobójstwie wobec Żydów i Polaków zadziwiło nawet Niemców? A z tego co wiem, Ukraińcy u siebie stawiają pomniki i nazywają ulice imieniem Stepana Bandery. To tak jakby Niemcy u siebie postawili pomnik ku czci Adolfa Hitlera, albo Rosjanie - Stalina. Można mieć jedynie wątpliwości, czy stadion i mecz to właściwe miejsce na przypominanie starych win. Ale czy ta akcja kibiców nie jest przypadkiem pewnego rodzaju krzykiem rozpaczy przeciwko postawie władz naszego kraju? Przecież gdyby to byli zwykli kibole-bandyci to te dziewczyny cało by stamtąd nie wyszły. A tu treść napisów i właściwa postawa POLSKIEJ policji: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/lwow-odzyskamy-banderowcow-ubijemy-baner-na-meczu-polska-ukraina-na-arenie-lublin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
głupie psiochy bez szkoły a jeśli już to oceny za dobre oczy jak można mieszkać na wschodzie Polski i nie znać historii i jeszcze się tym chlubić biedny ten nasz kraj
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"ale czy autorka artykułu wie kim byli banderowcy? Czy mówią jej coś nazwy OUN i UPA?" - Nawet jeśli słyszała gdzieś te nazwy, to nic jej nie mówią. Istnieje jeszcze możliwość, że ona i jej koleżanki to Polki-rezydentki o ukraińskich korzeniach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: