Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto rządzi na lubelskim stadionie. Komentarz

Utworzony przez Guest, 10 maja 2015 r. o 22:24 Powrót do artykułu
Śmieszni ci ludzie z tymi szmatami. Na Wołyniu nienawidzą Rosjan podobnie jak my. Nikt o zdrowych zmysłach nie mówi o jakimś odzyskaniu polskich ziem przez nich. Oni mają większe problemy. Moskal stoi koło Charkowa i czeka dogodną okazję na zagarnięcie połowy Ukrainy. To jest realny problem a jakieś śmiecie wyskakują z tą zapisaną szmata. Wstyd.
byles tam? nie? tosię nie wypowiadaj. najchętniej ukraincy dogadaliby sie z ruskimi, bo wschodnia ukraina to teraz wojna wyłacznie prestiżowa, a przy pierwszej sposobności wzięliby się za nas. Całe szczęście, że ta dzicz jest 50 lat za nami, może zdążymy się zorientować jacy z nich "przyjaciele:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe tępę blondynki wychowane na wybiórczej i tefałenie. Artykuł też rodem z Trybuny Ludu - jak transparent anty ukraiński to "kibole" i "szmata", jak ukr wylewa piwo na Polaków i prowokuje zadymę, to robi to "niechcący". Doprawdy, trzeba być mentalną presstytutką, żeby coś takiego stworzyć.
  Jak idę na mecz, to chcę oglądać widowisko sportowe, nie zadymę polityczną. Panowie zamiast wieszać banery, mogli się udac w kierunku wschodnim i ten Lwów sobie odbierać. Mnie on nie jest do niczego potrzebny. Paniom gratuluje odwagi. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze byłoby pytanie dlaczego nie utrzymuje porządku ten, któremu za to płacimy?   Moje gratulacje za akcję. Ale dziewczyny się narażały na rzeczywiste niebezpieczeństwo - taki nabuzowany ciołek każdemu chętnie da w mordę, a zwłaszcza "ruskiej suce".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno 30 z 80 ochroniarzy odmówiło interwencji. Pewnie koledzy z siłowni, w razie rozróby stanęliby pod płachtą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byles tam? nie? tosię nie wypowiadaj. najchętniej ukraincy dogadaliby sie z ruskimi, bo wschodnia ukraina to teraz wojna wyłacznie prestiżowa, a przy pierwszej sposobności wzięliby się za nas. Całe szczęście, że ta dzicz jest 50 lat za nami, może zdążymy się zorientować jacy z nich "przyjaciele:
Człowieku tyle wiesz co ze świni zjesz. Wybierz się na Ukrainę to będziesz wiedział. Wojna prestiżowa...dostałem rozpuku...to chodzi o wpływy. Unii Europejskiej albo Ruskich. Wolisz Ruskich aby kontrolowali Ukrainę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawcie sobie w tym ukraińskim mieście, Lunlinie, pomnik banderowca zarzynającego Polska..... Już jeden macie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest z 14:08 - po polsku to ty za dobrze nie mówisz. Chyba że w Lunlinie taka gwara. To gdzieś pod Moskwą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie wyborców kukiza i pisu.... takiej polski chcecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci łysi raczej na bramkarza głosowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadą wszyscy po kibolach jak po szmacie ... może i zbyt lotni oni nie są ale wywieszając prześcieradło z takimi napisami wyrazili zdanie nie tylko swoje, ale jak mniemam sporej grupy społeczeństwa, które: a. nie godzi się na przyjmowanie z honorami polityków ukraińskich, którzy otwarcie wyrażają swoje poparcie dla Bandery i OUN UPA b. ma dość pro-ukraińskiej propagandy i lansowania na siłę "przyjaźni" polsko-ukraińskiej, której de facto nie ma,  c. uważa, że jest zdecydowanie ZA DUŻO ukrainy w Lublinie - na uczelniach, w barach, na ulicach - panoszą się jak u siebie, zabierają miejsca polskim studentom, zaniżają poziom na uczelniach i mają taryfę ulgową   Nie jestem zwolennikiem Putina, kibolem, gimbusem itp. Obserwuję otaczającą mnie rzeczywistość i nie godzę się na włażenie w tyłek na siłę ukraińcom.    Poza tym służby porządkowe powinny ukarać ukraińca, który wylał piwo na Polaków - to dopiero cham i prostak ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ale widząc nieudolność pracowników ochrony, którzy z uśmiechem na twarzy akceptują zachowanie pseudokibiców nie czujemy się ze znajomymi bezpieczni na Arenie Lublin. Co ważne to nie jedyna porażka, wiele osób również widziało jak lekko wstawiony "kibic" był prowadzony przez kilku pracowników ochrony po czym nieopatrznie się wmieszał w tłum i tyle go widzieli ochroniarze.
nie przychodź na stadion nikt nie zmusza a co do ochrony zapewniam że nikt z nich sie nie śmiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadą wszyscy po kibolach jak po szmacie ... może i zbyt lotni oni nie są ale wywieszając prześcieradło z takimi napisami wyrazili zdanie nie tylko swoje, ale jak mniemam sporej grupy społeczeństwa, które: a. nie godzi się na przyjmowanie z honorami polityków ukraińskich, którzy otwarcie wyrażają swoje poparcie dla Bandery i OUN UPA b. ma dość pro-ukraińskiej propagandy i lansowania na siłę "przyjaźni" polsko-ukraińskiej, której de facto nie ma,  c. uważa, że jest zdecydowanie ZA DUŻO ukrainy w Lublinie - na uczelniach, w barach, na ulicach - panoszą się jak u siebie, zabierają miejsca polskim studentom, zaniżają poziom na uczelniach i mają taryfę ulgową   Nie jestem zwolennikiem Putina, kibolem, gimbusem itp. Obserwuję otaczającą mnie rzeczywistość i nie godzę się na włażenie w tyłek na siłę ukraińcom.    Poza tym służby porządkowe powinny ukarać ukraińca, który wylał piwo na Polaków - to dopiero cham i prostak ...
mogły jedynie go wyprowadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno 30 z 80 ochroniarzy odmówiło interwencji. Pewnie koledzy z siłowni, w razie rozróby stanęliby pod płachtą.
Skąd masz takie informacje chłopie ?? zastanów się nad sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK. Może z tym Lwowem przesadzili (chociaż ciekawe, czy mieszkańcy tego historycznie polskiego miasta nie woleliby być teraz obywatelami Polski :-) ), ale czy autorka artykułu wie kim byli banderowcy? Czy mówią jej coś nazwy OUN i UPA? Czy wie, że ich program polityczny miał na celu eksterminację Polaków, a okrucieństwa banderowców w ludobójstwie wobec Żydów i Polaków zadziwiło nawet Niemców? A z tego co wiem, Ukraińcy u siebie stawiają pomniki i nazywają ulice imieniem Stepana Bandery. To tak jakby Niemcy u siebie postawili pomnik ku czci Adolfa Hitlera, albo Rosjanie - Stalina.
W Rosji istnieją dziesiątki pomników Stalina. Ale nie można umieścić Banderu na równi z Hitlerem i Stalinem. Ostatni chciały podbić świat, Bandera miał cel - niepodległe Ukrainy. Mówiąc o UPA - dla ukraińscow on grają tę samą rolę, że AK dla Polaków. Tylko my, w przeciwieństwie do ciebie, nie protesty przeciwko honoru AK w Polsce - to osobiste sprawy każdego narodu. To było w czasie wojny, i nie ma tych, dla których nie byłoby poczucie winy. Możesz również nie brać pod uwagę fakt, że wojna bratobójcza prowadzoną po obu stronach, i często to było zrobione z pomocą NKWD - przeczytaj co najmniej Pavlokomie http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnie_w_Paw%C5%82okomie. UPA walczyła o Ukrainie. Dlatego ich święto na Ukrainie na poziomie państwa - jest bohaterowie honorowe. I na Ukrainie teraz wkraczają na terytorium Polski i nienawiści do Polacy mogą tylko co bydło, których nie brakuje i w Polsce. Na szczęście, większość Ukrainy i Polski - nie takie. A my, razem, mamy zapominając błędy naszych dziadków, i budowac przyjazny stosunky między naszymi krajami. Przepraszam za słabą gramatyka - używal google translate.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rosji istnieją dziesiątki pomników Stalina. Ale nie można umieścić Banderu na równi z Hitlerem i Stalinem. Ostatni chciały podbić świat, Bandera miał cel - niepodległe Ukrainy. Mówiąc o UPA - dla ukraińscow on grają tę samą rolę, że AK dla Polaków. Tylko my, w przeciwieństwie do ciebie, nie protesty przeciwko honoru AK w Polsce - to osobiste sprawy każdego narodu. To było w czasie wojny, i nie ma tych, dla których nie byłoby poczucie winy. Możesz również nie brać pod uwagę fakt, że wojna bratobójcza prowadzoną po obu stronach, i często to było zrobione z pomocą NKWD - przeczytaj co najmniej Pavlokomie http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnie_w_Paw%C5%82okomie. UPA walczyła o Ukrainie. Dlatego ich święto na Ukrainie na poziomie państwa - jest bohaterowie honorowe. I na Ukrainie teraz wkraczają na terytorium Polski i nienawiści do Polacy mogą tylko co bydło, których nie brakuje i w Polsce. Na szczęście, większość Ukrainy i Polski - nie takie. A my, razem, mamy zapominając błędy naszych dziadków, i budowac przyjazny stosunky między naszymi krajami. Przepraszam za słabą gramatyka - używal google translate.
  Chłopie, nie znam Ciebie ale wreszcie czytam mądrą wypowiedź i to z drugiej strony. Tylko niestety Polskie społeczeństwo jest tak ogłupione że nie rozumie pewnych rzeczy i tak samo co Ty przekazałeś w tej wypowiedzi, nie mogą pojąc moi znajomi jak im mówie że dla Ukraińców - Bndera jak dla Nas Piłsudski dla Litwinów. Owszem, metody działania bardziej brutalne, ale cel i przesłanie to samo. Ale tak mówi każdy kto myśli i operuje stereotypami i zapewne nigdy nie był na Ukrainie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie wyborców kukiza i pisu.... takiej polski chcecie?
  Tak, ale Kukiz pił za swoje... a nie wpierd... osmiorniczki za nasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny, widać, kto ma jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku tyle wiesz co ze świni zjesz. Wybierz się na Ukrainę to będziesz wiedział. Wojna prestiżowa...dostałem rozpuku...to chodzi o wpływy. Unii Europejskiej albo Ruskich. Wolisz Ruskich aby kontrolowali Ukrainę? 
Byłem, widziałem. A wiem sporo, bo świnie jem - ktoś musi, bo ukraińcy embargo trzymają dalej, z drewnem tez są problemy. Dla ukraińców jesteśmy takimi samymi przyjaciółmi jak i ruscy, ta dzicz żyje od 1939 roku w systemie który wyprał im mózgi - stąd teraz korupcja nie do opanowania. Oni nie umieją życ inaczej. Odwołują się do tradycji walki z nazizmem a równocześnie są dumni ze swojej SS Galizien - jednym słowem popaprany "naród" bez przeszłości, wspólnych wartości. A co do tego kogo bym wolał aby ani unia, ani ruscy się tam nie pchali, ale żeby nasz rząd umiał prowadzić skuteczną i twardą politykę zagraniczną, bez sentymentów, wykorzystując sytuację kiedy się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny, widać, kto ma jaja!
Widziałem w TV już dwie takie z jajami. Jest to zdecydowanie niezdrowe zjawisko. Według mnie wystarczy już tych dziewczyn z jajami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak być Pismakiem. Banderowiec nigdy moim Bratem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...