Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pruszkowski....taaaa. Rzeczywiście rozpoznawalne nazwisko. Aż za dobrze. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski nie rządził Lublinem,tylko budował pomnik Piłsudskiego.Doprowadził do zastoju miasta jak Kaczyński Warszawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w Chełmie kupowano głosy wyborcze na Agatę F.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż te same oklepane od lat twarze, z jednej i drugiej strony. Bez gruntownego wietrzenia w lubelskim ratuszu nic się nie zmieni przez kolejne 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaa Wasilewski Pruszkowskiemu nawet nie jest butów godzien czyścić. Pruszkowski coś robił a Wasilewski tylko tylko tańce pod ratuszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ZNOWU TE SAME OSZOŁOMY Z TEJ CZY TAMTEJ PARTII MAJĄCEJ W NOSIE LUBLIN .PRZECIEŻ TE TYPY CHCĄ SIĘ NACHAPAĆ A NIE COŚ ZROBIĆ DLA MOJEGO MIASTA ,JUŻ RZĄDZIŁ NIEUDACZNIK PRUSZKOWSKI TERAZ RZĄDZI WASILEWSKI KTÓRY TRZEBA PRZYZNAĆ COŚ TAM ROBI DLA KULTURY ALE RESZTA TAK JAK U PRUSZKOWSKIEGO CZYLI DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewski to dopiero dno. Uwalili pomysł Pruszkowskiego dotyczący tunelu pod Racławickimi, liberalne barany. Wszyscy kierowcy powinni się zebrać i "podziękować" klaksonami pod Ratuszem radnym z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
I ZNOWU TE SAME OSZOŁOMY Z TEJ CZY TAMTEJ PARTII MAJĄCEJ W NOSIE LUBLIN .PRZECIEŻ TE TYPY CHCĄ SIĘ NACHAPAĆ A NIE COŚ ZROBIĆ DLA MOJEGO MIASTA ,JUŻ RZĄDZIŁ NIEUDACZNIK PRUSZKOWSKI TERAZ RZĄDZI WASILEWSKI KTÓRY TRZEBA PRZYZNAĆ COŚ TAM ROBI DLA KULTURY ALE RESZTA TAK JAK U PRUSZKOWSKIEGO CZYLI DNO
Oj racja oszołomy są te same czyli nic nowego stara gwardia tylko zamienia się stołkami a Lublin gnuśnieje i fakt jeżeli gruntownie nie przewietrzy się ratuszowych urzędników to przez najbliższe 20 lat ponownie uwstecznimy się w stosunku do innych miast jedyna nowinka jest dalsze parcie Sierakowskiej (z SLD) do władzy jeszcze jej i mężowi mało ? ,przypomina się mi od razu odlewnia i mało mnie nie trafi że ludzie potrafią być tak pazerni i mieć tak krótką pamięć no ale ostatecznie i tak zadecydują ludzie czyli obecne społeczeństwo Lublina czyli Ci rdzenni i Ci napływowi tylko czy są przygotowani do wyborów obawiam się że chyba NIE !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan kotek napisał:
Bez gruntownego wietrzenia nic się nie zmieni.
jakie tżeba miedź wykrztałcenje rzeby zostadź prezydętem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiślak ??? Do pługa i ziemię w Płoskiem orać bo chwasty aż w Siedliskach widać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~studentka~ napisał:
Taaaaaa Wasilewski Pruszkowskiemu nawet nie jest butów godzien czyścić. Pruszkowski coś robił a Wasilewski tylko tylko tańce pod ratuszem.
Pryszkowski już wybudował Tesco, tylko nie udało mu się wybudować szkoły z Zasempą po nich pozostał tylko smród !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~siwy z cici~ napisał:
jakie tżeba miedź wykrztałcenje rzeby zostadź prezydętem?
najlepiej być psycholem z PiS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda mamusia napisał:
Wasilewski to dopiero dno. Uwalili pomysł Pruszkowskiego dotyczący tunelu pod Racławickimi, liberalne barany. Wszyscy kierowcy powinni się zebrać i "podziękować" klaksonami pod Ratuszem radnym z PO.
Pryszkowski jest specjalistą od Tesco a nie od tuneli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos idzie na Sierakowską! Niech w końcu coś się tu zmieni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest oczywiste,że Wasilewski to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Wreszcie mamy prezydenta z klasą.Wreszcie coś w mieście się ruszyło i powoli zapyzialstwo jest w odwrocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie najlepiej być urzędasem z PO i pisać bałwochwalcze komentarze bo jak zwolnią to żadnej pracy nie będzie dla matołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam lobię PO bo wyznajemy tę samą zasadę życiowa - "PO co robić jak można zarobić i się nie narobić."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Jest oczywiste,że Wasilewski to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Wreszcie mamy prezydenta z klasą.Wreszcie coś w mieście się ruszyło i powoli zapyzialstwo jest w odwrocie.[/quote] POzdrowienia z Ministrstwa Prawdy [quote name='~izka~' post='317946' date='20.07.2010, 11:43:11']Nie najlepiej być urzędasem z PO i pisać bałwochwalcze komentarze bo jak zwolnią to żadnej pracy nie będzie dla matołów.
Brawo, esencja w temacie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w szoku jestem (CHODZI O PUŁAWY) nie wiedziałem ZE pan prezydent był komisarzem w stanie wojennym jak Poseł Palikot na jakimś spotkaniu rzekł to to chyba będzie mieć wpływ na wynik PO pewnie poprze kandydata swego ludzie zaglosują na PO bo się boją RZADU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle - nieznajomość historii szkodzi. Grobel był najpierw przez długie lata za komuny Wiceprezydentem kiedy Czajkowski był prezydentem. A później w stanie wojennym był komisarzem, kiedy czołgi i armia pacyfikowały Zakłady Azotowe. A za swojej 1 kadencji wywalił wszystkich nie związanych z komuną czy układem UD kierowników. A tak w ogóle to jego życiorys był ogólnie dostępny w internecie - wystarczyło się zainteresować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...