Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto z Was ma...

Utworzony przez bambosh, 20 października 2010 o 14:08
Kto z Was ma któryś z nowszych samochodów Renault i który warsztat samochodowy w Lublinie wg.Was jest najlepszy w naprawie tych samochodów? Lub mówiąc odwrotnie: który z warsztatów w Lublinie omijać szerokim łukiem,bo to partacze? Proszę o rzetelną odpowiedź i z góry dziękuję!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bambosh napisał:
Kto z Was ma któryś z nowszych samochodów Renault i który warsztat samochodowy w Lublinie wg.Was jest najlepszy w naprawie tych samochodów? Lub mówiąc odwrotnie: który z warsztatów w Lublinie omijać szerokim łukiem,bo to partacze? Proszę o rzetelną odpowiedź i z góry dziękuję!
Tom-Pis na Zamojskiej. Specjalizują się we francuzach. Ja robiłem tam zawsze swoje Renault, ojciec swoje robi do dzisiaj. Mówię oczywiście o wymianach a nie ciągłych naprawach
0
b napisał:
Tom-Pis na Zamojskiej. Specjalizują się we francuzach. Ja robiłem tam zawsze swoje Renault, ojciec swoje robi do dzisiaj. Mówię oczywiście o wymianach a nie ciągłych naprawach
Okej-Dzięki! -a nie orientujesz się,jak robią "francuzy" na ul.Miłej?-bo to niemalże obok...
0
To tylko tyle macie do powiedzenia?
0
Faktycznie -Tompis to bardzo dobra firma i jestem zadowolony z ich usług.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: