Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zagra w maju dla studentów

Utworzony przez fred, 22 kwietnia 2008 r. o 14:27 Powrót do artykułu
kiepsko w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAziu przyjedz do Lublina bo bedzie d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli takie mają przyjezdzać zagraniczne "gwiazdy" to lepeij niech ich w ogóle nie będzie...polskie ekipy ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sfinansuje go Urząd Miasta" znaczy sie z wlasnych poborow mam nadzieje. Jezeli nie, to moje pytanie brzmi z jakiej racji przy takiej ilosci sponsorów ktos kolejny raz powala sobie na finansowanie watpliwej jakosci rozrywki z pieniedzy podatnikow? Uczenie sa samofinansujace czy nie? Jaki wplyw na decyzje finansowania studenckiej zabawy ma fakt, ze aktualny prezydent to jednoczesnie pracownik jednej z uczelni? Autem przejechac normalnie nie mozna przez dziurawe niczym zolty ser ulice miasta a im sie z pieniedzy podatnikow "gwiazdy" finansowac sie zachcialo. Chca placic to niech palca ze swojego a nie z naszych podatkow. Chyba pora przejac wladze i wystawic im wszystkim rachunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy ktos zauwazyl date tej wiadomosc: "LUBLIN 22 kwietnia 2008 - 13:56 " To chyba jakaś archiwalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...