Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za pół roku? Ale mi już chce się S.R.A.Ć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak się konserwator zabytków nie zgadza, to niech odtworzy oryginalne rynsztoki. Będzie można sobie ulżyć jak w czasach historycznych. Już Kochanowski narzekał na Lublin jeśli chodzi o drożyznę i brak WC.
0
Szkoda, że wczoraj komorowi nie zachciało się s*r*a*ć. Musiałby zapier**lać do ratusza do kibla a tak musi jeszcze POczekać na szalet ze złota za 1 mln
0
Kto zbuduje szalet Czy to ma być tzw.sławojka? Jest taki jeden fachowiec,emerytowany generał (biskup dwojga imion i dwojga gwiazdek).Chyba się zna na tym,bo imię Sławoj mówi samo za siebie
0
1 MILION PLN za kibel???? Czy naprawdę w naszym mieście nie ma na co wydawać pieniędzy tylko 1.000.000 na kibel???
0
ja napisał:
Za pół roku? Ale mi już chce się S.R.A.Ć.
Rób w spodnie na moją odpowiedzialność.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: