Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zostanie nowym wojewodą?

Utworzony przez Shawman, 25 października 2007 r. o 03:10 Powrót do artykułu
W tym artykule wymieniani są wyłącznie partyjni aparatczycy, spośród których tylko jeden (Daniewski) ma jakiekolwiek kwalifikacje. Jako wyborca PO - wypraszam sobie. Żukowski był dobrym fachowcem i jeśli Platforma da na jego miejsce jakiegoś miernego karierowicza, to będzie duża porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak casting to niewątpliwie krzysiu ma największe szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, że PO doszła do władzy. POwoli do przodu rusza Lublin, ruszy i cała Lubelszczyzna. Z kandydatów na wojewodę lubelskiego najbardziej podoba mi się Daniewski, a Łątka niech pilnuje Ratusza i pomaga prezydentowi Wasilewskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łontka na wojewode to tragedia narodowa... przykro mi ze PO nie ma lepszych kandydatów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łątka na Wojewodę. Nie rozmieszajcie mnie. Ten człowiek na szefa remizy strażackiej w Pierdziszewie Dolnym się nie nadaje. Czy ktoś widział jaką klasę reprezentował były Wojewoda Żukowski. Te propozycje PO to żenad dla władzy. Przykro mi że PO ma tylko takie kadry, bo z tej trójki nikt się nie nadaje. Chyba że palikot obejmie to stanowisko łącznie ze swoimi insygniami którymi wymachiwał na konferencji prasowej. To by było dobre. Insygnia Wojewódzkie wg PO- Wibrator i Pistolet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlikot zawłaszczyl Urząd Marszałkowski, jeżeli będzie koalicja to wojewoda będzie z PSL, niech referenci nie przebierają nogami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniewski -jak najbardziej, Grabczuk -ok...nie wiedza jak sie pozbyć Łątki z UM? haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....To powinna być osoba doświadczona w pracy administracyjnej i z doświadczeniem życiowym, np. Henryka Strojnowska....Nie znam pani Strojnowskiej i nawet o niej nie słyszałem.Ale patrząc na zdjęcie zamieszczone w artrkule oraz czytając jej "dorobek" życiowy,to należy stwierdzić,że jako szefowa domu pomocy społecznej ma szczególne kwalifikacje do zarządzania województwem.No ale nie mi oceniać.Są decydenci w platformie,więc niech oni nadstawiają swoje głowy.A może w tymprzypadku postąpić tak jak z Piękną Helenką "oddelegowaną" do Łodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot zapomniał o koalicjanciePawlak nie odpuści Lubelszczyznyprzecież tutaj ma największy elektoratwięc wojewoda będzie z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EŻ JEST KPINA BY ZOSTAŁ WOJEWODĄ PAN DANIEWSKI!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to KRAJEWSKI czy DANIEWSKI TRZEBA SIĘ ZDECYDOWAĆ !!!!i czytać co się pisze !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba czytać co się komentuje. Jeden to Krajewski a drugi to Daniewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łątka??? Jeżeli już ma być śmiesznie w Województwie Lubelskim to proponuję Jerzego Kryszaka albo Halamę, ale jeżeli miałby dobrać do siebie bliskich współpracowników to od razu proponuję Kabaret Moralnego Niepokoju (problem w tym, że oni nie są z Lublina) no to w takim razie w ramach kompromisu Kabaret Ani Mru Mru z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli będzie wojewoda z PO to będzie to facet podobny do Wasilewskiego, nic nie wie, na niczym się nie zna i nie wie o co chodzi. Robi tylko to co mu karze POlikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby nie był podobny do Zukowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zna się na wojewodowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu ty nie jesteś za młody - ty jesteś ZA GŁUPI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obojętnie kto zostanie to i tak będzie oceniony negatywnie bo nie z pis, Zukowski jakie miał doświadczenie???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...