Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelska wieś poparła PiS, Pis powinien się jakoś tej wsi odwdzięczyć. Może Krzysztof Podkański, syn Zdzisława Podkańskiego, byłego ludowca, człowieka wielce zasłuzonego dla ruchu ludowego na Lubelszczyźnie i nie tylko... Osobiście byłbym za samym Zdzichem, ale on już jest trochę leciwy, czas dać szansę młodym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska wieś poparła PiS, Pis powinien się jakoś tej wsi odwdzięczyć. Może Krzysztof Podkański, syn Zdzisława Podkańskiego, byłego ludowca, człowieka wielce zasłuzonego dla ruchu ludowego na Lubelszczyźnie i nie tylko... Osobiście byłbym za samym Zdzichem, ale on już jest trochę leciwy, czas dać szansę młodym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę,bo za 1750 zł brutto nie jestem w stanie wyżyć...Nic nie umiem,nie mam układów i nic nie zepsuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych Chełmów, Tomaszowów, Białych i innych dziur. Powciągają do pracy swoich, a dla wykształconych ludzi z miasta nie będzie pracy.Wojewoda tylko Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Żukowskiemu Tomaszów już się znudził??? Nieładnie Panie Żukowski, oj nieładnie...
Jak widać tak. Swoją drogą jak Żukowski zostanie wojewodą to idę o zakład, że na burmistrza wystartuje były poseł PO Mariusz Grad. I te wybory wygra. A PiS stanowiska burmistrza w Tomaszowie szybko nie odzyska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Lubelska wieś poparła PiS, Pis powinien się jakoś tej wsi odwdzięczyć. Może Krzysztof Podkański, syn Zdzisława Podkańskiego, byłego ludowca, człowieka wielce zasłuzonego dla ruchu ludowego na Lubelszczyźnie i nie tylko... Osobiście byłbym za samym Zdzichem, ale on już jest trochę leciwy, czas dać szansę młodym.
 taki tekst to może tylko napisać sam Krzysztof Podkański - Krzysiu chyba cie Pan Bóg opuścił, jak kiedyś Zdzicha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska wieś poparła PiS, Pis powinien się jakoś tej wsi odwdzięczyć. Może Krzysztof Podkański, syn Zdzisława Podkańskiego, byłego ludowca, człowieka wielce zasłuzonego dla ruchu ludowego na Lubelszczyźnie i nie tylko... Osobiście byłbym za samym Zdzichem, ale on już jest trochę leciwy, czas dać szansę młodym.
Hallo, Krzysiu? Wreszcie  opanowałeś trudną sztukę pisania na klawiaturze? Zdzicho będzie dumny ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ten niedoszły europoseł. Zaraz jak mu było. O Waldemar Paluch...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie CV kandydatów sami ocenimy czy się nadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Jakson ze Świdnika?
  ze Świdnika, to wolałbym Janulewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle nie Antoń bo Dziennik Wschodni zmieni się w tubę PiSu. No chyba że córka będzie obiektywna i jak będzie trzeba przywali tatusiowi? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że Antoń zasługuje na to stanowisko bo jest kompetentny i nie zmienia swoich poglądów. Będzie godnie reprezentował nasze województwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora na zmiany w LUW - Dośc patologii panującej w Wydziale Nieruchomości i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MITRUCZUUUUUUUUK i tyle i będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybieram naukowca ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jakaś kobieta np. Beata Mazurek z Chełma?
Kto? Pogięło cię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się kandydaci nie zdecydują, to zawsze można jakiegoś kolejnego przestępcę ułaskawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz piszemy poprawnie nazwisko GMITRUCZUK :) I jeszcze raz GMITRUCZUK. Zapamiętajcie i uczcie się, będzie Wojewodą :) ps. teraz nazwisko dobrze napisane?? :) Jestem tu pierwszy raz od 10 lat ( na forum)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   taki tekst to może tylko napisać sam Krzysztof Podkański - Krzysiu chyba cie Pan Bóg opuścił, jak kiedyś Zdzicha.
Ty Zdzisławowi to możesz buty czyścić i to jęzorem. Pan Zdzisław na zielonych się dawno poznał i co najważniejsze po latach stanęło na Jego i pożegnał towarzystwo buraczane. Burak czerwony, czy zielony zawsze będzie BURAKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat jest tylko jeden pan Zdzisław Antoń człowiek z wielkim doświadczeniem i wiedzą pozdrawiam wszystkich co są za i przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...