Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ochronie powinny przede wszystkim podlegać drzewa nowe. Wąwóz miedzy LSM i Czubami powinien już byc wręcz zalesiony. Coroczne nasadzenia usychają jednak i najwyraźniej nikt tego nie pilnuję. Był taki rok, że do wąwozu przesadzono ok. 30 dużych dębów. Wszystkie uschły. Połowa ubiegłorocznych nasadzenia kępy drzew w okolicy nowych budynków przy Dziewanny nie wypuściła liści. Ktoś zapewne wziął za to pieniądze, ktoś powinien to kontrolować. Kontroluje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Absolutnie WSZYSTKIE!!! wycina się drzewa w Lublinie lekką ręką - jak komu wygodniej, bez dokładnej analizy prawdziwości potrzeby - najlepszym przykładem niech będzie goły plac pozostawiony przez niedoszłego "inwestora" między Śwoętoduska a Lubartowską... a tam SZCZEGÓLNIE drzewa były potrzebne - popdjazd pod górę, duży ruch samochodów, w okolicy praktycznie żadnej zieleni - pozostały smutne pniaki i pustka wśród murów... Na ile ta wycinka było konieczna - niech świadczą właśnie te pniaki - NAWET ICH NIE WYKARCZOWANO, wiec doskonale WIEDZIELI, że po wycięciu drzew NIC poza tym tam nie zrobią... a można było, gdyby miało dojść rzeczywiście do prac budowlamych - wyciąc i wykarczować BEZPOŚREDNIO przed jej rozpoczęciem! W tej chwili ten fragment Lublina należy do najbrzydszych i bardzo nieprzyjemnych w Lublinie... zwłaszcza teraz, kiedy upały nastały. Kurz, spaliny, hałas i rozgrzane słońcem mury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
najlepie te co wycieli pod market na rogu unickiej i walecznych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy jest juz na liście mIłorzab japoński, który rośnie koło przystanku przy ul. Lipowej (przed cmentarzem)?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: