Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Który znak jest prawidłowy: 30 czy 40? A może 30+40?

Utworzony przez Grzesiek, 7 marca 2014 r. o 10:43 Powrót do artykułu
30 jest wazna dla kierowców jadących po drodze a 40 jest ważna dla rolnika pracującego na polu bo stoji bardziej w polu. Taka jest moje spostrzeżenie ale mogę się mylić. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A idiota który stawiał jeden znak nie mógł zdjąć drugiego znaku... Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczenie jest bardzo proste. Pierwszym znakiem jest ograniczenie do 40, więc pomiędzy nim a drugim obowiązuje taka prędkość. Później należy jechać nie szybciej jak 30. Wytłumaczenie tak samo głupie jak samo ustawienie znaków. Tzw polski paradoks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można cisnąć nie więcej niż 3040 km/h :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 40 dla kierowców BMW a 30 dla reszty użytkowników dróg:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sensacja, przecież to łonka jest. Dziko sobie rosno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś barania łąka hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie zastanawia jedno,co za cymbał postawił jeden znak a nie usunał drugiego.Kto zarząda takimi cymbałamize cofamy sie w lata komunizmu,wiecznie musymi byc pośmiewiskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie zastanawia jedno,co za cymbał postawił jeden znak a nie usunał drugiego.Kto zarząda takimi cymbałamize cofamy sie w lata komunizmu,wiecznie musymi byc pośmiewiskiem?
Dlatego tusk musi odejść i to natychmiast,cała Europa się już z nas śmieje a może i nawet cały świat !!!  czy nie może być normalnie w tym dzikim kraju,aby nie był dziki ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A idiota który stawiał jeden znak nie mógł zdjąć drugiego znaku... Polska.
Tak właśnie ma być !!!!  a za znakiem PAŁY w radiowozie !!!  taka jest POlska rzeczywistość POd rządami tych POjebow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 obowiązuje na jezdni, a 40 na poboczu, a dla BMW  tam był ogólny zakaz wjazdu, tylko ktoś zabrał znak do konserwacji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten urzędnik dostał za to premie a co najdziwniejsze to oni z nudów prześcigaja się w takich pomyslach. Bo co niewiadomo kto wydaje decyzje o postawieniu znaku w świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być niech mi ktoś wytłumaczy co to jest bo nie wiadomo w jakiej prędkości jechać 30 lub 40 możecie mi to powiedzieć !! ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są jaja w biały dzień ludzie  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być niech mi ktoś wytłumaczy co to jest bo nie wiadomo w jakiej prędkości jechać 30 lub 40 możecie mi to powiedzieć !! ??
To jest totalny burdel,tusk już nie panuje nad sobie podległymi służbami,nie panuje nad niczym !!!  musi odejsć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest totalny burdel,tusk już nie panuje nad sobie podległymi służbami,nie panuje nad niczym !!!  musi odejsć !!!
Teraz to takie czasy przyszły że nie wiadomo gdzie du pa  a gdzie głowa,ciężko żyć,też uważam że muszą odejść,wypalili się gamonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozna zapier**lać 140 km/h. 30+40+30+40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...