Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś chciał zabić, a potem spalić kota

Utworzony przez anka, 14 maja 2014 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Ja rozumiem, że zwierzę to nie człowiek, ale zwierzę też odczuwa ból i strach, zatem za tak okrutne traktowanie mające na celu zabicie powinna być kara co najmniej 5 lat pozbawienia wolności z obowiązkiem pracy polegającej na sprzątaniu schronisk bez prawa bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami. Może wówczas zwyrodnialec zastanowi się zanim sobie ulży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstrząśnięta jestem, nie macie o czym pisać? Dzisiaj widziałam na chodniku rozdeptaną mrówkę, może napiszecie artykuł? Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstrząśnięta jestem, nie macie o czym pisać? Dzisiaj widziałam na chodniku rozdeptaną mrówkę, może napiszecie artykuł? Żenada.
  Jeżeli nie widzisz w tym przekazie niczego złego to jesteś KRETYNKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu,gdybym musiał zdecydować czyje życie ratować,tego kota czy tego kto mu to zrobił.Wybrałbym kota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miara stosunku do zwierzą jest miara stosunku do człowieka. Bydle które jest w stanie walnąć kot młotkiem a później go podpalić raczej nie poczuje empatii w stosunku do człowieka. Nie mieszam tu uboju zwierzą z kaźnią żywej istoty dla przyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tacy ludzie jak pani Kasia wyparowali z powierzchni tej planety, żyłoby się lepiej, ba! jak w raju. Dobrze, że stanowią oni mniejszy odsetek ludzi, ale niestety są wśród nas :( Jestem przekonana, że ludzie tak pozbawieni empatii mają uszkodzone mózgi... Nie widzę innego rozwiązania. Czy to w wyniku wypadku czy wadliwego genu. Ale co tu zrobić, tępić i samemu starać się zawsze dawać dobry przykład....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstrząśnięta jestem, nie macie o czym pisać? Dzisiaj widziałam na chodniku rozdeptaną mrówkę, może napiszecie artykuł? Żenada  
Sugeruję pani leczenie, najlepiej z użyciem miotacza ognia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto sie z toba ozeni ,delikatna pelna wspoczucia Kasiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pali kota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wszystkich którzy być może wiedza coś na temat tego okrucieństwa aby zgłosili się na policję. Bydlę, które to zrobiło musi ponieść karę. Nie wierzę, ze nikt nic nie widział, nie słyszał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstrząśnięta jestem, nie macie o czym pisać? Dzisiaj widziałam na chodniku rozdeptaną mrówkę, może napiszecie artykuł? Żenada.
Jestem wstrząśnięta Twoim poziomem empatii biedna Kasiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstrząśnięta jestem, nie macie o czym pisać? Dzisiaj widziałam na chodniku rozdeptaną mrówkę, może napiszecie artykuł? Żenada.
  Żenująca to jest Pani.!   Temat adekwatny do poruszenia! nie można przejść obojętnie koło takiego tematu i bestialstwa! Dzięki temu, że takie tematy są prouszane można zauważyć jaki jest stosunek ludzi do zwierząt. I własnie Pani pokazała swój. Zwierzęta trzeba chronić przed takimi bestiami.. tak jak w tym przypadku biednego kota. Ja kocham zwierzęta i nie mogę patrzeć się gdy im krzywdę ktoś wyrządza. Sama w domu mam 3 koty oraz adoptowalam sunię ze schroniska - jednego kociaka przygarnęłam jak miał 2 tyg. bo jakiś bezdusznik wyrzucil Go do rowu, jestem dumna że Go uratowałam, teraz mam ogromną z Niego radość.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstrząśnięta jestem, nie macie o czym pisać? Dzisiaj widziałam na chodniku rozdeptaną mrówkę, może napiszecie artykuł? Żenada.
Dlaczego nie walną w głowę takich psycholi?Po co ludzie takie coś na świat wydają?Mam nadzieję że nikt pani nigdy nie pomoże i to zło obróci się przeciwko pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówniarzy jak bym złapała to by zdrowo z tego nie wyszli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie działam w fundacji bo tam trzeba "zgodnie z prawem". ja cierpliwości nie mam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie walną w głowę takich psycholi?Po co ludzie takie coś na świat wydają?Mam nadzieję że nikt pani nigdy nie pomoże i to zło obróci się przeciwko pani
to jest jakaś pewnie prostaczka, która ma w ciul kompleksów..ale po jakimś czasie sytuacja się obróci przeciwko niej- w najmniej odpowiednim momencie w jej zyciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie macie o czym pisać"....   do autora komentarza: "nie masz o czym czytać"? Won stąd hejterze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja płaczę jak widzę pozabijane nożem koty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...