Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To co oni są ślepi czy jacy?! Jakby dziecko albo człowiek było na drodze rozumiem że też by w nie wjechali ? Dla mnie jakaś absurdala sprawa, jak moża wjechać w coś ogromnego co leży wzdłuż drogi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
deb***e!Dla zabawy?To przecież kryminał!
0
skó....wiel który to zrobił powinien wisieć na jednej ze stojących latarni.
0
Jaka absurdalna sprawa dla ciebie! Po ciemku, jadąc nawet 50 czy 70 na godz. nie jest łatwo zauważyć na ulicy jakiś przedmiot a co dopiero latarnię!! Przez taki głupi żart mógł zginąć człowiek a pewnie i tak będzie on miał potowrne problemy zdrowotne przez ten wypadek. Ludzie! - myślenie nie boli - czasem warto spróbować!!
0
Widocznie można skorom wjechali. Kiedyś było, że ksiądz zginął po wjechaniu w kibel który ktoś postawił na skrzyżowniu.
0
deb*** położył a siedzieć będzie kierownik robót...
0
Mam inne poczucie humoru niż redaktor i nie przyszloby mi do glowy, że to był żart. Myślalbym raczej, że eksces zbydlęciałego łobuza.
0
Gość napisał:
Jaka absurdalna sprawa dla ciebie! Po ciemku, jadąc nawet 50 czy 70 na godz. nie jest łatwo zauważyć na ulicy jakiś przedmiot a co dopiero latarnię!! Przez taki głupi żart mógł zginąć człowiek a pewnie i tak będzie on miał potowrne problemy zdrowotne przez ten wypadek. Ludzie! - myślenie nie boli - czasem warto spróbować!!
Jechałeś kiedyś ul. Głęboką ? Bo mam wrażenie że nie. Widiczność jest doskonała we wszystkich kierunkach, niezależnie czy w dzień czy w nocy. Niestety "miszczowie prostego odcinka" pozwalają sobie tam na testowanie możliwości swoich starych golfów, beemek i innego szmelcu. Po opuszczeniu szpitala pan kierowca powinien zostać skierowany na przymusowe badanai okulistyczne. Jak można nie zauważyć latarnii ???? Paranoja.
0
tego sku***ela co to zrobił należałoby związać i położyć w nocy tam gdzie leżała ta latarnia - niech liczy że ktoś wyhamuje
0
Jakiś jeb**y studencik lub studenciki po pijaku! To blisko ich nor!
0
pajacu widac ze nie masz prawa jazdy i jezdzisz tylko autobusami wiec nie wypowiadaj sie ,tego chu** to powinni powiesic na tej latarni
0
Widzę Stefan, że niesamowity sokół z Ciebie. Z całą pewnością dostrzegł być kawał czarnej rury wycelowany wprost w Twoją twarz jadąc samochodem w słabo oświetlonym miejscu. Zastanów się zanim coś napiszesz. A może sam na jakieś badanka powinieneś się udać
0
Widzę, że mamy tutaj samych prokuratorów i śledczych, którzy już ustalili, że to był student. Brawo! To, że w pobliżu jest miasteczko, że odbywają się teraz studenckie imprezy nie znaczy, że to student. Jakiś czas temu w tych okolicach latał psychol z nożem. O ile mi wiadomo, nie był studentem...
0
rys napisał:
Widzę Stefan, że niesamowity sokół z Ciebie. Z całą pewnością dostrzegł być kawał czarnej rury wycelowany wprost w Twoją twarz jadąc samochodem w słabo oświetlonym miejscu. Zastanów się zanim coś napiszesz. A może sam na jakieś badanka powinieneś się udać
Co prawda nie do mnie kierowałeś post, ale wiele razy trafiłem na "zablokowaną" drogę przez jakiś gnoi np sznurkiem czy nawet taśmą magnetofonową i jakoś zauważyłem i wyhamowałem, a co mówić latarnia. Więc tym bardziej mnie dziwi że ktoś w to jechał.
0
To buraków zabawy. Miałam kiedyś taki przypadek. W Turce ławka postawiona w nocy na środku jezdni. Przed Zagłęboczem na drodze do Sosnowicy, wyrwany znak drogowy położony w poprzek jezdni. Prawdo podobnie napici wieśniacy siedzieli gdzies w krzakach i czekali na czyjeś nie szczęście. I na prawdę wierzcie że trudno jest zobaczyć coś szczególnie, w nocy na coś co kierowca nie spodziewa się na jezdni .
0
udusił bym gościa za takie coś... a tak wogóle miłego dnia
0
sss napisał:
To co oni są ślepi czy jacy?! Jakby dziecko albo człowiek było na drodze rozumiem że też by w nie wjechali ? Dla mnie jakaś absurdala sprawa, jak moża wjechać w coś ogromnego co leży wzdłuż drogi.
przygłup jesteś albo dziecko
0
To mozliwe tylko w wiosce zwanej Lublin! Motloch tutaj jest wyjatkowy. Ludzie prymitywni, ceny mieszkan bardzo wysokie, a i tak sa matoly, ktore je kupuja ... Wyjatkowe chamstwo na ulicach, w autobusach itp.
0
Stefan napisał:
Jechałeś kiedyś ul. Głęboką ? Bo mam wrażenie że nie. Widiczność jest doskonała we wszystkich kierunkach, niezależnie czy w dzień czy w nocy. Niestety "miszczowie prostego odcinka" pozwalają sobie tam na testowanie możliwości swoich starych golfów, beemek i innego szmelcu. Po opuszczeniu szpitala pan kierowca powinien zostać skierowany na przymusowe badanai okulistyczne. Jak można nie zauważyć latarnii ???? Paranoja.
byles? widziales bezposrednio zdarzenie? Nie? To na ch*** pier***isz glupoty, forumowy specu od wszystkiego, klapac morda kazdy potrafi
0
rys napisał:
Mam nadzieję że dla dobra własnego i reszty społeczeństwa nie jeździsz w nocy samochodem. Światła mijania przy normalnej przejrzystości powietrza powinny zapewniać widoczność na odległość 50 metrów. Droga hamowania z maksymalnej dopuszczalnej w terenie zabudowanym prędkości 50 km/h wynosi 33,7 metra, wliczając w to opóźnienie reakcji kierowcy. Ale wystarczy zwiększyć prędkość do 72 km/h i droga hamowania się podwaja.W miejscu gdzie doszło do wypadku jest długa prosta, oświetlona dodatkowo latarniami. Współczuję kierowcy ale powtarzam, trzeba być ślepym lub maksymalnie zdekoncentrowanym żeby w takich warunkach nie zauważyć latarni. Swoją drogą kolesiom którzy to zrobili powinno się powyrywać nogi z dupy.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: