Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś truje psy na osiedlu w Lublinie. "Moja suczka zdechła po tygodniu męczarni"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Wynająć detektywa i po problemie, dowie się kto to jest, będą dowody. A potem policja albo obywatele zrobią resztę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste pytanie: dlaczego ktoś truje? Nie zastanwialiście się? Nie miał (mają) powodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mogą być złodzieje, zabijają psy żeby nie szczekały w czasie włamania! Okres Świąt i Nowego Roku to złodziejskie żniwa! Złapać bydlaka i nakarmić tym co podrzucił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze! ciekawe czy ten właściciel zawsze sprzątał po swoim psie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciele dzieci bronią się przed właścicielami psów. Ale żeby gwoździem? Nie. Skuteczniejsze są haczyki wędkarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitoringu nie łaska sobie zrobić? To nie jest dzisiaj duży wydatek a i kamery o wysokiej rozdzielczości pokazują dobrej jakości obraz. Z monitoringiem wizyjnym łatwiej namierzyć przestępcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"i bardzo dobrze! ciekawe czy ten właściciel zawsze sprzątał po swoim psie..." idąc twoim tokiem rozumowania mozna podrzucac trutke czy inne pułapki dla bachorów po ktorych rodzice nie sprzataja i ich nie pilnują. A szkody robią wieksze niz psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątajcie ładunki po swoich zasrancach to zapewne nikt waszym "pupilom" psikusow robić nie będzie... Żygac się chce jak te psy zasrywaja wszystko dookoła i nikt z tym nic nie robi... Mandat za sranie i nieuprzatniecie powinien wynosić minimum 300zl i powinien być ekzekwowany w trybie pilnym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy akurat niczemu nie są winne, biegają i szczekają bo taka ich natura, to raczej właścicieli nietórych psów powinno się truć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
psy akurat niczemu nie są winne, biegają i szczekają bo taka ich natura, to raczej właścicieli nietórych psów powinno się truć.
Ciebie żona powinna truć za to że obsrywasz kibel i nie sprzątasz po sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYT. "Właściciele dzieci bronią się przed właścicielami psów. Ale żeby gwoździem? Nie. Skuteczniejsze są haczyki wędkarskie. " - IDIOTA,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę ilu mamy psychopatów na anonimowym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma sprzątanie kup do bycia psycholem,co pies winny.Znowu lubelskie "czyściochy" się odezwały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jedyne przypadki gdzie jakiś zwyrodnialec truje psy ! Lat temu chyba trzy wytruł na Sławinku siedem piesków ! Mój Bernardyn konał w najstraszniejszych konwulsjach przez dwa tygodnie ! Myślę że to ten sam sprawca i czas by policja zrobiła z tym bydlakiem porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nawet pies brudzi to nie znaczy że można go karać za to śmiercią !!! karać właścicieli za nie sprzątanie a ludzie jak śmiecą to też może byśmy karali ich śmiercią ? ostatnio w weekend szedłem Krakowskim ok.8 rano wszędzie butelki po piwie kubeczki pety !!! może by tak zapolować na tych brudasów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blokersi to tacy ludzie co wszystko im przeszkadza od psa po zapachy z kuchni wydostające się przez okno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co gorsza taki "blokers' wyprowadzi się na wieś i głowe zadziera że kogut za głośno pieje pies szczeka w nocy gołębie latają nad jego posesja !!!! wiem to ze swojego doświadczenia bo wprowadziła się taka chołota po sąsiedzku i terroryzuje wieś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś złapie skur*iela to niech mu łeb urwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama walczyłam o zycie mojego psa w tym roku, wlasnie z powodu otrucia. Nam sie udało, ale zawdzięczam to tylko szybkiej reakcji i dosc niekonwencjonalnej metodzie naszego weterynarza. Mimo wszystko do dzis, mimo ze od zdarzenia minął prawie rok, boje sie spacerów z psem po Lublinie. Nie rozumiem o co chodzi ludziom, zaczynaja pd psow, bo szczekają w domu czy na spacerach, ze załatwiają sie (a juz naprawde mnóstwo ludzi sprząta po psach), to co, moze niedługo porwania gówniarzy, ktorzy krzyczą w lecie i w zimie pod oknami bawiąc sie lub zjeżdżając na sankach. Patologia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może te psy wyją i szczekają po nocy i komuś przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...