Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś truje psy na osiedlu w Lublinie. "Moja suczka zdechła po tygodniu męczarni"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 09:37 Powrót do artykułu
nie liczcie na policje, sądy czy prokuraturę, oni pilnują, żeby przestępcom nic się nie stało, nic nie wiedzą, nic nie widzą, nie ma zgłoszeń, nie ma sprawy. tak właśnie: nie ma sprawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Psiarza Grześka dla kogoś ty i twój pies moze chodzić jak pokraka, baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trucie psów to jest jakieś nieporozumienie. Co winne biedne zwierzęta? Jak ktoś ma żal to niech właścicielowi wygarnie dochodem zostawionym przez takiego czworonoga. Przez właścicieli którzy nie sprzątają po psach strach stanąć na trawniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRZĄTAĆ PO ZASRAŃCACH TO NIE BĘDĄ WAM TRULI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby ssprawca sam zdechł w męczarniach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał wół jak cieleciem był,sam byłeś bachorem a teraz tepym starym dziadem obrazajacym dzieci, to tak jakbyś sam na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno truja dozorcy na osiedlach bo nie chce się im grabic liści i pozostałości po jesieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi sie wydaje ze to własnie tym wsiowym mieszvczuchom wszystko przeszkadza bo oni nie traktuja miasta jak miejsca do zycia tylko sa w delegacji i ma byc sterylnie czysto dla nich w sobote jada do domu czyli na wies i tam juz moze nie byc sterylnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie liczcie na policje, sądy czy prokuraturę, oni pilnują, żeby przestępcom nic się nie stało, nic nie wiedzą, nic nie widzą, nie ma zgłoszeń, nie ma sprawy. tak właśnie: nie ma sprawy!
oni nie mają co robić tylko psami się zajmowac, śmieszny jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zz napisał:
a mi sie wydaje ze to własnie tym wsiowym mieszvczuchom wszystko przeszkadza bo oni nie traktuja miasta jak miejsca do zycia tylko sa w delegacji i ma byc sterylnie czysto dla nich w sobote jada do domu czyli na wies i tam juz moze nie byc sterylnie
wsiowe mieszczuchy wyjeżdzają, a miastowe idioty jak mają psy to niech po nich sprzatają a nie wszędzie gówna psie leżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być zakaz trzymania psów w blokach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kalinie ktoś rozsypuje nawóz z mięsem. Mój szczeniak zjadł to i zbryliło mu sie to w jelitach. Na szczeście wszystko dobrze sie skończyło ale ile sie nacierpiała. Uważajcie na swoje psiaki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trucie psów to przestępstwo, ale właściciele psów na posesjach powinni pomyśleć o sąsiadach gdy ich pies cały dzień ujada bez powodu. Pies mojego sąsiada szczeka prawie bez przerwy z frustracji, bo całe życie spędza na ogrodzonym betonowym kwadracie, bez spacerów. Zatruwa życie wszystkim dookoła, ale według prawa właściciel nie robi nic złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami myślę sobie, czy duża część (powtarzam - duża część) właścicieli psów to debile znęcający się nad swoimi pupilami. Są gatunki psów potrzebujące przestrzeni, żeby się wybiegać - a nie być dręczone w ciasnych mieszkaniach (zwykle w blokowiskach przestrzeń bardzo ograniczona dla zwierzaka). Masz ogrodzoną posesję, kojec dla psa - tam go trzymaj. Jeśli cię nie stać na własną działkę - radzę zmienić inwentarz, jak sugeruję poniżej. Druga sprawa: jeśli nie potrafisz ułożyć/wyszkolić/wychować psa, aby nie szczekał non stop - czy to w mieszkaniu, czy przy każdym wyprowadzaniu na klatce schodowej - TO NIE KUPUJ PSA I NIE ZNĘCAJ SIĘ NAD SĄSIADAMI. Kup sobie żółwia, rybki, chomika albo kota - sąsiedzi będą wdzięczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak można być takim zwyrodnialcem?" Tak, jak można być takim zwyrodnialcem, żeby pozwolić psu zasrać chodnik, tak że nie można przejść jak człowiek ? Tak, jak można być takim zwyrodnialcem, że pozwala się aby pies bez kagańca straszył innych ludzi i rzucał się na nich ? I ogólnie, jak można być takim zwyrodnialcem, żeby traktować psa lepiej od człowieka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda. Jestem za tym, aby "zapolować" na brudasów z Krakowskiego i na bezmyślnych właścicieli psów, zatruwających (razem ze swoimi pupilami) życie innym mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mądrych właścicieli na pewno dotarło, bo pewnie robią tak na co dzień. Natomiast do właścicieli-debili (mniemam, że może ich być "wielkie mnóstwo") zapewne nie dotarło. Jeśli czują się obrażeni tym wpisem - to dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajac komentarze, wiem dlaczgo milsze sa mi zwierzeta, anizeli niektorzy ludzie. idac ulicami polskich miast mozna zachwycic sie tylko brudem panujacym na ulicach: butelki po piwie i wodce, papiery, gazety, reklamowe broszury, plastikowe worki, sol wysypywana na chodniki, smrod spalin. Slownictwo slyszane wokol nas, tez zachwyca. nalezy sie zastanowic, czy ludzie piszacy te komentarze sa pozbawieni uczuc wyzszych.  wedlug mnie, tak. bo jaka trzeba byc kanalia, zeby uwazac, ze za niesprzatniecie psiej kupy, nalezy sie najwyzsza kara. i to nie wlascicielowi, ale niewinnemu zwierzeciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAMERKI ! INSTALUJCIE KAMERY ,TRZEBA WYŁAPAĆ TYCH SQYNÓW !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może trochę zbyt brutalnie, ale w sumie chyba dobrze: miasto to nie miejsce dla srających na wszystko wszarzy. Niech właściciele lepiej ich pilnują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...