Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś upchnął psy w skrzynki zrobione z mebli. Podrzucił je pod bramę schroniska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2016 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Do gery Mam nadzieję, że już jesteś po sterylizacji i nigdy się nie rozmnożysz. Dość takiego gatunku na tej Ziemii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie chce Pan szczeniąt, to niech Pan pilnuje suki albo ją wysterylizuje. Kązdy właściciel jest zoobowiązany pilnować psa, a nie puszczać bez dozoru. Jeżeli nie umie Pan zajmować się psem, to nie powinien Pan go mieć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można było w humanitarny sposób uśpić ? a nie tak zostawiać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze że dowieźli niż by miały latać po mieście bezpańskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co się litować nad zwierztami jak to też źle, uuwiązać przy drzewie i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej tak niz przywiązane w lesie do drzewa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz niech mi się jakiś przyplącze,  nie dam jeść, a jak nie odejdzie to od razu kijem w łeb, tylko mi później nie pisać, że jestem łotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że nie przywiązał w lesie do drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no źle ,ze zostawili namrozie, unieruchomione, ale dobrzeze przy schronisku a nie gdzies w krzaczorach.nie wygladaja na bardzo zabiedzone, moze faktycznie nie mieli jak ich utrzymać a bali sie ,ze schronisko ich nie przyjmie. nie wiem czy trzeba ich ścigać w tym przypadku...w gorszych nie robią tyle afery. A w schronisku , w nocy nie ma nikogo na dyzurze?hm..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hycel debil z ciebie i tyle. Tez tylko na smalec się nadajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta muszą cierpieć przez bezduszność ludzi. Straszne. Biedne kundelki, może im się jeszcze poszczęści i znajdą odpowiedzialnych ludzi i trochę ciepła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim idiota trzeba byc żeby takie coś zrobić bezbronnym zwierzętom? To co się dzieje ... to jest nie do pojęcia. Mam nadzieje ze kiedyś tym chorym pseudo właścicielom przyjdzie o 3 w nocy siedzieć w jakiejs drewnianej skrzynce gdzie na zewnątrz temperatura będzie poniżej 0. Karma wraca i mam nadzieje ze tu wróci ze zdwojoną siła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś nie jest w stanie zaopiekować się zwierzęciem to po cholerę się podejmuje takiego obowiązku? Ludzie ... to jest odpowiedzialność za jego życie. .. takim pseudo właścicielom dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze oddali a nie zabili. Są piękne szybko znajdą domy. Zdrówka dla psiaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie "OKNO" dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jeżeli ktoś nie jest w stanie zaopiekować  się zwierzęciem to po cholerę się podejmuje takiego obowiązku?  Ludzie ... to jest odpowiedzialność  za jego życie. .. takim pseudo właścicielom dziękujemy.
o czym ty mówisz, dziwisz się zwierzętom jak matki rodzą świadomie bardzo chore dzieci po to aby sie patrzeć na ich cierpienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po pisowni to jakaś mniejszość narodowa... zaraz ... CYGAN !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej tak niż by miał wywieźć do lasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że tylko tak sie to skończyło. Dobrze, że nie zabili siekierą albo ze nie przywiazali w lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...