Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby kto to wyniósł i wyrzucił na śmietnik. Bo jak wynosił ( w to mogę uwierzyć) to wiedział co wynosi. Zatem napewno by tego nie wyrzucił w miejscu łatwym do znalezienia przez kogoś przypadkowego. Jakoś nie mam zaufania do tego że ktoś przypadkowo znalazł i to jeszcze ze śmietnika a całkiem, całkiem w stanie idealnym - nic nie zabrudzone. Coś mi to cuchnie prowokacją, ale cóż mogę się mylić bo nie wiem wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, przechodził i znalazł to jak Misiu, Jednak Bareja miał rację, absurdy się zdarzają Afera szyta grubymi nićmi i to powinno być wyjasnione kto akta wyniósł i wysłał do Dziennika. To jedna i ta sama osoba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metodami jak z mrocznego prl-u dyskredytuje się instytucje IPN która ujawnia życiorysy niby autorytetów które zchańbiły się wsółpracą z esbeckimi kanaliami bądż za pieniądze bądz niewytrzymały przesłuchań ,choćby Stefcio Nisiołowski,który nie wytrzymał presji esbeckiej i sprzedał tym kanaliom swoją narzeczoną a teraz tym którzy to ujawniają ubliża od najgorszych.Jakby miał honor to przynajmniej siedział by cicho i badał owady do czego został wyuczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowokacja dla naiwnych! A co do wysyłania wiadomości - Czy Redakcja tak specjalnie ustawiła generowanie nieczytelnych kodów z obrazka, żeby zniechęcać czytelników do wyrażania swoich opinii na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...