Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś zanieczyścił wodę na Słonecznym Wrotkowie. "Musimy wyczyścić instalację"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2017 o 11:56 Powrót do artykułu
hahhaahahahah zesrał sie do wody
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie wziął przykład z najnowszego odcinka Blok Ekipy, postawił klocka do wody ;)
0
Nie wszedł bym na te baseny nawet jak by mi dobrze zapłacili i to tylko w stroju zabezpieczenia chemicznego. W tamtym roku przynajmniej ceny były niższe , w tym roku ceny są porównywalne z dużymi kompleksami termalnymi. To miało podobno nie służyć zarabianiu kasy a służyć miało mieszkańcom. Jestem przekonany że po podniesieniu cen w rym roku roczny bilans wyjdzie gorszy niż rok temu. Chytry traci dwa razy
0
....czy to ten sam zasraniec który zanieczyścił / piękny eufemizm/ baseny na Al. Zygmuntowskich ??????
0
prywatny właściciel nie pozwoliłby sobie na to, od razu znalazłby idiotę i obciążyłby kosztami a problem więcej nie powtórzyłby się. a tak, my wszyscy zrzucimy się na pensję dla "kierownika"
0
bilety są zbyt tanie
0
Znowu ktoś złośliwie zdefekował
0
sratatata - gówno mnie to obchodzi - kupa nieważnych informacji..
0
I podobne brązowe pływa w fontannie na pl.Litewskim?
0
Cały wrotków i tatary sra do bystrzycy to jak poszli na "baseny" to gdzie mają zrobić?
0
Gówno ludzka rzecz, gorsze że to meliniarstwo co tam chodzi ma jedyny kontakt z wodą właśnie w basenie.
0
wysrał się łałałałałaaaaauu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: