Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś zanieczyścił wodę na Słonecznym Wrotkowie. "Musimy wyczyścić instalację"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2017 r. o 11:56 Powrót do artykułu
hahhaahahahah zesrał sie do wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wziął przykład z najnowszego odcinka Blok Ekipy, postawił klocka do wody ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszedł bym na te baseny nawet jak by mi dobrze zapłacili i to tylko w stroju zabezpieczenia chemicznego. W tamtym roku przynajmniej ceny były niższe , w tym roku ceny są porównywalne z dużymi kompleksami termalnymi. To miało podobno nie służyć zarabianiu kasy a służyć miało mieszkańcom. Jestem przekonany że po podniesieniu cen w rym roku roczny bilans wyjdzie gorszy niż rok temu. Chytry traci dwa razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....czy to ten sam zasraniec który zanieczyścił / piękny eufemizm/ baseny na Al. Zygmuntowskich ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prywatny właściciel nie pozwoliłby sobie na to, od razu znalazłby idiotę i obciążyłby kosztami a problem więcej nie powtórzyłby się. a tak, my wszyscy zrzucimy się na pensję dla "kierownika"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bilety są zbyt tanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ktoś złośliwie zdefekował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sratatata - gówno mnie to obchodzi - kupa nieważnych informacji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I podobne brązowe pływa w fontannie na pl.Litewskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały wrotków i tatary sra do bystrzycy to jak poszli na "baseny" to gdzie mają zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno ludzka rzecz, gorsze że to meliniarstwo co tam chodzi ma jedyny kontakt z wodą właśnie w basenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysrał się łałałałałaaaaauu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...