Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No nie oszukujmy sie Panie Macieju... mieso świeze nie bylo skoro dostala hamburgera smierdzacego trupem... Pan juz z siebie idioty nie robi! sami jestescie sobie winni... przyniesliscie kiche na cala Polske... nic dziwnego ze tak o nas mysla, Polska B... jak widac nie bez powodu... zalosne, i mam nadzieje ze to czegos Panów nauczy... biznes to nie zabawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...łysego frajera co nie płaci ludziom i zmienia personel jak rękawiczki....
Ostatnio edytowany 14 września 2010 r. o 09:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem ten program i jestem zdumiony chamstwem jednego z właścicieli (łysego). Po drugie kiedy widziałem syf i brud jaki w tej `restauracji` panuje to az musiałem polecieć do kibelka, bo przypomniało mi sie że kiedyś tam jadłem. Po trzecie mam nadzieje że knajpą zainteresuje sie NIK po tym jak dowiedzieliśmy się, że właściciel nie wypłaca pensji pracownicom już 3 miesiąc. Nie dziwie się że Pani Magda Gessler nie chce firmować tego bagna swoim nazwiskiem, ponieważ właściciel olał jej rady i dalej robi po sfojemu syfiaste potrawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babsztyl co powinien sprzedawać hot-dogi pod dworcem. Fakt, jeszburger rewelacyjny nie jest, ale knajpa tej ,,specjalistki'' też padła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już koniec tego lokalu. Nieważne dlaczego tak się stało - czy mięso naprawdę było nieświeże, czy to urażona tym co powiedział właściciel Gessler postanowiła wypluć mięso, czy też świnię podłożyli szefom źle traktowani pracownicy - przy takiej konkurencji jaka jest na rynku, nie można sobie pozwolić na takie marketingowe samobójstwo. Program mógł być trampoliną dla JeszBurgera - wystarczyło po prostu zachowywać się dokładnie tak jak chciała szefowa tego programu. Pocztą pantoflową lokal szybko zyskałby popularność - teraz nastąpi efekt odwrotny, ale taki który zadziała z kilkukrotnie większą siłą. Wyrazy współczucia dla właścicieli, bo aż mi się wierzyć nie chce, że można być takim głupim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam nie jadam bo drogo jak cholera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Gessler miała racje, świecićie pustkami z własnej winy, było bezczelnością podaanie jej dań z nieświeżymi skłądnikami to w takim razie co podajecie klientom? cen nie macie niskich a jakość jest straszna... wstyd , jak mieli was pokazac pozytywnie skoro tam nie było co pokazac, jestescie jedyną kanajpą ktora odniosła klape wszystkie ine sie podporządkowały jej wskazówkomy i jkos prosperują a wy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówczynią. Okazuje się, że lubelski "przedsiębiorca" chce tylko zarobić. To nic, że sprzedaje stare śmierdzące mięso. To nic, że nie płaci pracownikom. Myślą, że jak potrafi usmażyć jajecznicę z kiełbasą to może być szefem kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastnawiam się tylko, w jaki sposób zatem ta sama Pani zachwycała się restauracją jesz Burger na łamach jednego z czasopism , ktorego wycinek wisi nawet oprawiony w lokalu na Jasnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do osoby właściciela i jego chamstwa w stosunku do innych- pozostawię bez komentarza, bo szkoda słow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie pada wszystko, co jest ze średniej półki, nie mówiąc już o półce górnej. Tutaj mają szansę utrzymać się co najwyżej badziewiaste lumpexy, syfiaste bary z pomidorówką i mielonym oraz "puby", w których serwuje się chrzczone wodą piwsko za 4,5 zł szklanka. Pani Magda jest z pewnością rozgoryczona niepowodzeniem swojego interesu w Lublinie i pozwoliła sobie na kilka kąśliwych uwag, co nie znaczy, że nieprawdziwych. A propos, gdzie się podział nasz dzielny lubelski sanepid? W ubiegłym roku nie było tygodnia, żeby nie zamknęli kilku knajp z powodu brudu. Czy dzisiaj jest już wszystko cacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie ,ze to prawda,jeszcze na deptaku tak tego nie widac, ale na Jasnej- zgroza!! Prosze zauwazyc, czym nakladaja pracownicy dodatki ( pomidora , salatki roznego rodzaju) do hamburgera!!! gołymi rekami i wszystko na oczach klienta!!! Smród, bród i zatrudnianie na "czarno" - to regula!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak właśnie niszczy się konkurencję........... Ta stacja zawsze promuje swoich i co do obiektywizmu TVN-u to lepiej o nim zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
Jebać łysego frajera co nie płaci ludziom i zmienia personel jak rękawiczki. Jebac Cię psie ty. Nadajesz sie parówo do wora
Dokładnie popieram !!! Łysy cwaniak z miodem w uszach... Myśli, że na budzie z burgerami kokosy zbije... A taka była ładna- amerykańska... hihihih
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem w jej knajpie w Lublinie na randce jak jeszcze istniała. I to była katastrofa. Miał być pyszny obiad,a zupa była chyba z lodówki,nie doprawiona. Reszta żarcia jak z mikrofali.Lepiej bym zjadł z dziewczyną jakbym poszedł do budki z hotdogami. Nie dziwię się że jej knajpa padła, pewnie dlatego zjechała lubelskie hamburgery, ma jakiś żal. Po za tym ona jedzie na nazwisku męża, który zna się na restauracjach(konkurencyjny program w TVP). Ona udaje że się zna. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pójdę do takiej restauracji, bo właściciel nie ma za grosz kultury, to kawał chama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam chcę tylko dodać, że nawet gdyby jesz burger wypadł pozytywnie w sensie kulinarnym po tej prezentacji medialnej to ja i tak w życiu tam nie poszedłbym i nie pójdę (nawet jak to będzie ostatnia knajpa z burgerami w mieście) ponieważ nie chce nabijać kasy takim ludziom którzy są właścicielami, chamstwo i prostactwo!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale Kelnerki to są fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia napisał:
I tak właśnie niszczy się konkurencję........... Ta stacja zawsze promuje swoich i co do obiektywizmu TVN-u to lepiej o nim zapomnieć.
Nie jadam tam i nie wiem jak jest (w ogóle nie jadam w tego typu lokalach gdyż jakość jedzenia nie jest wysoka ale to dotyczy wszystkich) , ale wątpię w to by Pani Gessler dostała śmierdzącego burgera, właściciele byli przecież przygotowani, wygląda to na jakąś osobistą sprawę w/w Pani. Zabrzmiało to bardzo zawistnie. Sądzę że jakość tego jedzenia nie różni się od innych fast foodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Magda Gessler NIE MIAŁA W LUBLINIE SWOJEGO LOKALU!!! Była to F R A N C Z Y Z A,którą firmowała swoim nazwiskiem i z której udało się jej wycofać!! czy sądzicie,że chciała zle dla JeszBurgera? NIE,NIE CHCIAŁA.Jeszcze przed ponownaymi P O N O W N Y M I odwiedzinami w JB napisała we Wprost pozytywnie o lubelskim fast foodzie!! To właściciele skompromitowali się,nie stosując si.ę do jej zaleceń,olewając ją i podając nieświeżego burgera. A po montażu tego programu wyszły wszystkie brudy...i dobrze,że wyszły! Łatwo 'drzeć ryja' na słabszych od siebie,łatwo nie płacić ludziom i trzymać ich za pyski strasząc wyrzuceniem z pracy,a na koniec pomówić zwolniony personel o narkomanię....szkoda tylko,że właściciel nie zauwazył przy tym swoich błędów;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...