Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja tam napewno nie pójdę! Oglądałam ten odcinek i faktycznie właściciele za grosz kultury. Ekipa TVN Was nie zgnoiła, sami to zrobiliście. Chcieliście brać udział w tym programie? Trzeba było się wziąć w garść i działać. Myśleliście, że darmową reklamę dostaniecie bez żadnego wkałdu własnego? Tak to nie ma... Wstyd na cale województwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to nie rozumiem po co w ogóle się zgłaszali do tego programu, jak i tak zrobili po swojemu, reklamy chcieli pozytywnej? to mogli na jej ponowne przyjście ugotowac tej zupki i podać coś świeżego i załadować tą głupią lodówkę mięsem, a potem znów zacząć robić syf, ludzie myslec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniak ojciec, cwaniaki synowie , ale tak jest w wielu knajpach w lublinie gdzie właściciele to śmiecie bez kultury i poczucia taktu.
Ostatnio edytowany 13 września 2010 r. o 10:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el napisał:
Nie jadam tam i nie wiem jak jest (w ogóle nie jadam w tego typu lokalach gdyż jakość jedzenia nie jest wysoka ale to dotyczy wszystkich) , ale wątpię w to by Pani Gessler dostała śmierdzącego burgera, właściciele byli przecież przygotowani, wygląda to na jakąś osobistą sprawę w/w Pani. Zabrzmiało to bardzo zawistnie. Sądzę że jakość tego jedzenia nie różni się od innych fast foodów.
właśnie, jakość jedzenia nie różni się od innych, a właśnie chyba po to jest ten program żeby kogoś wyróżnić, żeby smak potraw był wyjątkowy(A przy popularności fast foodów, przyjęcie dobrych rad MG sprawiłoby,że dużo ludzi własnie tam by kupowaliby burgery zamiast w innych lokalach, bo pomysł z amreykańską kuchnia jest niezły, wystrój restauracji też niczego sobie)). Właściciele mieli szansę na wypromowanie się w całej polsce,ale łysy cham swoim prostactwem wszystko zepsuł. Piszecie,że wszędzie jest tak samo- straszenie załogi, i zbijanie kasy najmniejszym kosztem- przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmlublin.pl/17691/2010/8/24/magda-gessler-zmienia-czarcia-lape-i-jeszburgera-w-lublinie?category=news Gessler była w lubelskim Jeszburgerze w maju. ? Najbardziej zmieniła organizację pracy naszego lokalu i menu ? zdradza Maciej Kubejko, właściciel restauracji. ? Obcięła listę dań, trochę je odświeżyła i wprowadziła nowe. M.in. nowy, specjalny hamburger. Efekty? ? Liczymy na nie po emisji programu ? nie kryje Kubejko. ? Podczas kręcenia odcinka była piękna pogoda, więc Lublin na pewno będzie ładnie pokazany. Mamy nadzieję, że to skusi turystów i mieszkańców do odwiedzenia naszego lokalu. Oj będą was odwiedzać...... będą.... walą drzwiami i oknami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiffi napisał:
ja to nie rozumiem po co w ogóle się zgłaszali do tego programu, jak i tak zrobili po swojemu, reklamy chcieli pozytywnej? to mogli na jej ponowne przyjście ugotowac tej zupki i podać coś świeżego i załadować tą głupią lodówkę mięsem, a potem znów zacząć robić syf, ludzie myslec
Właśnie o to chodzi że tej Pani zależało na oglądalności lub o jakieś inne ukryte cele. Gdyż właściciele na pewno byli przygotowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może codziennie jest dostarczane mięso.Jednak dla restauracji sprzedaje się głównie to,co nie poszło w sklepach.Nieraz widziałem wyniki wymazu biochemicznego próbek mięsa.Wniosek- nie jadam w żadnej restauracji na terenie RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze wlasciciel powie ze czego bylo to mieso bo jezeli bylo swieze to jakis dziwny gatunek tego miesiwa takie czarne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myslałem ze ten łysy przyszedł tam po characz, zero kultury -:pisac nie, czytac nie, ale przypier***ic bardzo chętnie" troche szkoda mi 2iego brata wyglądał na normalnego i mysle ze samotnie dał by sobie radę a łysego na zaplecze bym nie wpuscił/// żenada ŁYSY CHAMIE ---POWINNI CIE GONIC Z INNYCH RESTAURACJI PRZEZ TO JAK POKAZAŁES LUBLIN !!! cała Polska sie z nas smieje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nawet nie rozumiem w niektórych momentach co ona mówi, powinno byc tłumaczenie na dole ekranu ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Dokładnie popieram !!! Łysy cwaniak z miodem w uszach... Myśli, że na budzie z burgerami kokosy zbije... A taka była ładna- amerykańska... hihihih
Lubelski Biznesmen od burgerów śmierdzących trupem i do tego głupi jak but hahahahahahah Podobno jego następna inwestycją będzie buda z zapiekankami na dzworcu PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłem kilka razy w JeszBurgerze ale mi akurat się trafiały niezbyt smaczne kanapki dlatego na jakiś czas sobie darowałem jedzenie w tym lokalu... wystrój to nie wszystko... inaczej pisząc "Nie ocenia się książki po okładce" lub bardziej dosadnie "Ładne opakowanie gówno nadal jest gównem"... w restauracjach tylko 20% sukcesu to wystrój reszta to, to co wychodzi z kuchni 70%... a jak szef jest deb***em i nie szanuje swoich pracowników to i pracownikom się nie chce jest to norma po co mają się starać przecież nikt nie lubi jak się na niego wydziera półgłówek który tylko kasa kasa kasa... wychowanie poniżej normy... w takiej atmosferze pracy żadne dobre jedzenie nie wyjdzie z kuchni... Powinni zmienić nazwę na JeszBurdeR ... Łysy rozwali ten lokal szkoda mi ludzi którzy tam pracują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka i kompromitacja! Właściciele powinni zapaść się pod ziemie po tej kryptoreklamie! WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadłem tam razem burgera, ale dostałem zimna bułę z niedobrym mięsem i od tamtej pory omijam tą pseudo burgerownię szerokim łukiem... syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz po tym programie będą próbowali zmienić nazwę dla nie poznaki, ewentualnie przeniosą lokal gdzieś indziej i jakoś interes się będzie kręcił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktos może czy pogłoski że łysy jest gejem są prawdziwe??? widziałem go niedawno z "bliskim kolega w 68", pili wino, później kolega tańczył a łysy siedział i patrzył się na jego tyłek. Co to za typ hahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam kiedyś poszedłem, zdaję się że w grudniu, zamówiłem sobie tego rzeźnika, ale powiem Wam że mi nawet całkiem smakowało. Jednak jedno jest pewne, nie prędko tam wrócę po obejrzeniu KR w TVN. U mnie w pracy wszyscy mówią o tej kompromitacji i mogę się założyć że pół miasta aż o tym huczy. Przykre, ale lokal zostanie wykreślony z gastronomicznej mapy Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak z miesem ,ale jadlem tam w nocy kiedys to chłopcy co robia jedzenie to tragenia ...ruchy jak z ołowiu i soli te frytki w misce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłem w restauracji tej Pani w Warszawie i jedzenie bylo fatalne!!!!! wystrój wnętrza był ok, ale jak Pani Gesslerowa może mówić o czyjejś restauracji źle, gdy u niej jest co najmniej nie najlepiej to nie mam pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh Lublin ... szkoda gadać Przykre po prostu. Pochodze z tego miasta, ale mieszkam teraz pod Warszawą, i wtsyd bedzie się przyznać, że stąd się pochodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...