Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler w Czarciej Łapie

Utworzony przez jarek, 27 listopada 2010 r. o 20:17 Powrót do artykułu
Widać, że da się w Lublinie prowadzić restaurację bez oszukiwania klientów i pracowników, bez okradania pracowników, płacąc zusy. Trzeba tylko potrafić dostrzec, że poza pieniądzem są także inne wartości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny odcinek!!! Jestem pełna podziwu dla kunsztu kucharskiego p. Gessler. Fajna babka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że zawsze omijałam to "legendarne miejsce" twierdząc, że przychodzą tam tylko biznesmeni i ludzie w podeszłym wieku... Jednak dzisiejszy program rzucił nowe światło na tę restaurację i jestem pewna, że niebawem na pewno się tam wybiorę taak, to się nazywa magia telewizji i siła reklamy ale przecież o to w marketingu chodzi, więc gratulacje dla całej załogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojjj i ja tez nabrałam ochoty! Chłopaki, nie dajcie sie , nie spuszczajcie z jakości- bedą ludzie, wypali Wam imteres! Trzymam kciuki, wkrótce sie do Was wybieram! Gratuluję i życze powodzenia, zasługujecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pod wrażeniem .... na pewno się do Czarciej wybiorę ... zawsze omijałam bo sądziłam że jest tam drogo .... miła niespodzianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest drogo w porównaniu do innych restauracji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybiorę się tam, tylko dlaczego Czarcia Łapa ma nieaktywny link-menu-pewno diabelskie moce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metyl napisał:
Świetny odcinek!!! Jestem pełna podziwu dla kunsztu kucharskiego p. Gessler. Fajna babka:)
przecież ona się dzisiaj tylko skompromitowała.Jaki kunszt nic nie zrobiła.Kucharz był lepszy od niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym miał takiego managera to bym go nawet nie zatrudnił do sprzątania, Kłamca!!!!! Jeżeli Pan szef chce szczegółów to proszę o emaila na adres olaelk@interia.pl. Wytłumaczę dlaczego takiego darmozjada nie warto w ogóle trzymać. szczyt niekompetencji. To normalny obibok i oszust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO dobrze ze wystrój sie zmienił,osobiście potrawy mi tu smakowały ,ale ten ponury wystrój nie zachęcał do ponownej wizyty.Tam gdzie jest ciepło i przytulnie zawsze sie chętnie wraca ,a do tego gdy się jest ciepło przyjętym przez obsługę to tez wiele znaczy .Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena tatara 295dag to 5,25 a u nich 25 zł. Kogoś chyba dobrze pogrzało. Nie dziwię się żę lokal świeci pustkami. A ten ich manager do doskonała droga do plajty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm, ze ciarcia łapa potrzebowala pomocy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dgr napisał:
przecież ona się dzisiaj tylko skompromitowała.Jaki kunszt nic nie zrobiła.Kucharz był lepszy od niej
Chodziło mi o calokształt jej talentu...Czytaj ze rozumienie a nie wypluwasz swoje przemyślenia bezpodstawnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy łysy Bogumił oglądał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest ta brusCZetta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gesslerowa nie zrobiła nic innego jak skuteczne wykonanie podstawowych czynności, które powinien był wykonać cały ten bajabongo-menadżer. Koleś snuje się po tej knajpie jak smród po kiblu i zwyczajnie powinien wylecieć z roboty. Fakt, Gesslerowa bardzo skutecznie zrobiła szum wokół knajpy. Na tyle dobry, że pomysł "kuchni włoskiej jak u nas w domu" i zamalowanie okolic okien na kiblowy błękit nie zaszkodziły mu. Czapki z głów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech se Franca włosy umyje, bo śmierdzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek napisał:
Niech se Franca włosy umyje, bo śmierdzą!
Icek ty gey czy pedał? chyba bardziej śmierdzisz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szef kuchni -przystojniak:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróciła do Lublina , bo dostała zjazd w necie na maxa! Jej własna restauracja padła! Jesz burger z burgerem za 3-4 dychy w sąsiedztwie MD musiał paśc, a podnoszenie Czarciej w Lublinie to jak pionizowanie kolumny Zygmunta! Reszta Polski może to łyknie, a my w Lbn wiemy o co kaman. Madziuś ! To nie Twój grajdołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...