Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler w Czarciej Łapie

Utworzony przez jarek, 27 listopada 2010 r. o 20:17 Powrót do artykułu
A dziś w Czarciej Łapie oblężenie, komplet w restauracji;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manager - porażka. Wyrazy współczucia dla Właściciela i wszystkich Pracowników Czarciej Łapy. Męczyłam się słuchając jego wypowiedzi w programie. W Czarciej bywam i bardzo mi sie podoba. Niestety da sie zauważyć bardzo dużą rotację wsród pracowników. Nie ma się czemu dziwić. Gdyby moim przełożonym był 22letni chłopaczek, też nie chciałabym z nim współpracować dłużej niż miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Manager - porażka. Wyrazy współczucia dla Właściciela i wszystkich Pracowników Czarciej Łapy. Męczyłam się słuchając jego wypowiedzi w programie. W Czarciej bywam i bardzo mi sie podoba. Niestety da sie zauważyć bardzo dużą rotację wsród pracowników. Nie ma się czemu dziwić. Gdyby moim przełożonym był 22letni chłopaczek, też nie chciałabym z nim współpracować dłużej niż miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z moja przedmówczynia , menager - porazka , widac bylo jak rozmawial z wlascicielem - jest strasznie infantylny ,, mysle ze gowniaz to dobre okreslenie tego czlowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedzenie jest dobre , obsługa mila ale szef i menager to chu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okradaja pracownikow , nie wyplacaja im pensji w termnie (pensje z lipca wypacaja we wrzesniu) , nie przestrzegaja kodeksu pracy , pracownicy nie maja przerw , zdarza sie ze pracuja po 14 - 16 godz, dziennie 7 dni w tygodniu, pare osób pracuje na czarno , trzeby by bylo zglosic ten lokal do panstwowej inspeksji pracy !!!!! Ale jedzenie maja dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Aaa' timestamp='1290946481' post='392833'] bruscietta - jest to włoska "kanapka" - przypiekany chleb - tost z pomidorami. myślałem, że to bruschetta:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Wróciła do Lublina , bo dostała zjazd w necie na maxa! Jej własna restauracja padła! Jesz burger z burgerem za 3-4 dychy w sąsiedztwie MD musiał paśc, a podnoszenie Czarciej w Lublinie to jak pionizowanie kolumny Zygmunta! Reszta Polski może to łyknie, a my w Lbn wiemy o co kaman. Madziuś ! To nie Twój grajdołek
"Czarcią Łapę" robiła jeszcze przed emisją odcinka z "Jeszburgerem" więc Twoja teoria bierze w łeb. Co do jednego masz rację - z tego co widziałem w "Czarciej" faktycznie miała niewiele do zrobienie. Ale nie ma porównania Jesza z Czracią, właściciel zachowywał się na poziomie a szef kuchni poprostu mistrzostwo. W Jeszu chłopaczek zarządzający kuchnią wyglądał jakby pierwszy raz potrawy przyrządzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur napisał:
"Czarcią Łapę" robiła jeszcze przed emisją odcinka z "Jeszburgerem" więc Twoja teoria bierze w łeb. Co do jednego masz rację - z tego co widziałem w "Czarciej" faktycznie miała niewiele do zrobienie. Ale nie ma porównania Jesza z Czracią, właściciel zachowywał się na poziomie a szef kuchni poprostu mistrzostwo. W Jeszu chłopaczek zarządzający kuchnią wyglądał jakby pierwszy raz potrawy przyrządzał.
bo ten gość z Jesza to byl wcześniej kelnerem w Giuseppe...czego oczekiwałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazała zamalować te piękne malowidła, takie restauratorskie dzieła sztuki... i to na rzecz aniołków... dramat jakiś. Knajpa była rewelacyjna, wystrój jak nigdzie indziej... płakać się chce. Wystarczyło po prostu w tv powiedzieć, że tam jest tanio i zwykły człowiek z ulicy może tam przyjść i zjeść. Ech... popsuła wszystko:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lUTEK napisał:
Jak bym miał takiego managera to bym go nawet nie zatrudnił do sprzątania, Kłamca!!!!! Jeżeli Pan szef chce szczegółów to proszę o emaila na adres olaelk@interia.pl. Wytłumaczę dlaczego takiego darmozjada nie warto w ogóle trzymać. szczyt niekompetencji. To normalny obibok i oszust.
a co taki kozak jestes w necie? idz do restauracji i pogadaj z szefem na zywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Knajpa była rewelacyjna, wystrój jak nigdzie indziej ... płakać się chce. Wystarczyło po prostu w TV powiedzieć, że tam jest tanio i zwykły człowiek z ulicy może tam przyjść i zjeść. Ech ... popsuła wszystko.
Kpisz czy o drogę pytasz ? Przekąski 10 zł - 25 zł Zupy 8 zł - 11 zł Sałaty 16 zł - 19 zł Makarony (jako całe danie) 17 zł - 22 zł Dania główne 26 - 78 zł Desery 9 zł - 12 zł To stary cennik CZARCIEJ ŁAPY. Nowy ma być jeszcze droższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek napisał:
Widać, że da się w Lublinie prowadzić restaurację bez oszukiwania klientów i pracowników, bez okradania pracowników, płacąc zusy. Trzeba tylko potrafić dostrzec, że poza pieniądzem są także inne wartości...
hahaha, gościu - chyba Cie powaliło.. oszukiwanie pracowników? wiesz ile płacą na godzine w czarciej łapie? 5zł! a wiesz ile sie haruje ? po 12 godzin! i nikogo nie obchodzi że jesteś głodny itp, cięcie kosztów na maksa przy mega wysokich zarobkach lokalu po programie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie Pani Gesler odpowiada . Chciałbym poruszyć jedną kwestię : Jeżeli ktoś inwestuje w lokal 200.000-300.000.To pragnie zarabiać nie tracić. Pani Magda dla mnie jest Konkret Baba -Zna się na rzeczy i to ,co trzeba zmienić zmienia . Widzę potrawy :które szykuje i widzę ,że są bomba . Ostatnio wracałem z wczasów -byłem nad Polskim Morzem : Zatrzymałem się przed Poznaniem -dokładnie na jakiejś stacji Paliw -obok była fajna restauracja -wnętrze klimatyzowane .Postanowiłem wziąść rodzinę na obiad. Zamówilem 3 barszczyki po 8.50 zł na głowę plus Kluski śląskie plus schabowego z frytkami i bukietem surówek oraz mocną czarną kawę "ekspreso" i sok pomarańczowy ,colę. rEZULTAT OBIADKU ZA BAGATELA 60 ZŁ (OKOŁO) pIERWSZY BYŁ BARSZCZ CZERWONY -PRAWIE PALIŁEM NA ZEWNĄTRZ -WYCHODZI MÓJ MAŁY I WYCIERA BUZIĘ -tATA NIE DOBR FE ,FE , fE ,. Wszedłem do środka i skosztowałem -Takiego barszczu czerwonego jeszcze nigdy nie jadłem : Sama woda plus barwnik ocet i cukier :Tragedia -zupełna klapa No ale co zapłacilem -musiałem zjeść -zjadłem w sumie trzy barszczyki . Drugie danie :kotlet surowy z pręgami -reszta drugiego dania do przełknięcia . Ale za to Pierogi ! Totalny obłęd próżności kucharza -zostawiliśmy wszystko . W sumie The best :była kawa ,cola i mineralna . Cała reszta szkoda gadać :wyrzucone pieniądze . Miałem nadzieje ,że przy płatności kelnerka zapyta czy smaokowało :ALE NIE ZAPYTAŁA A JA WYSZEDŁEM . W Poznaniu -poszliśmy do MC Donald - i myślałem sobie tak : Zawsze byłem przeciwny sieciówką -ale w Poznańskim Mc Donaldzie dziękowałem ,że istnieje -że zjem to co znam . Dlatego potrzebni są tacy ludzie jak Pani Magda -żeby naprowadzić ludzi na dobry kierunek -po co wydawać kasę za coś co nie jest jadalne . Po wtóre ludzie też mnie kilka razy wywieżli, a winni się znać na rzeczy :ale niestety -nie znali się pseudo fachowcy a dziś ja za to płacę Młody człowiek z Lublina dobrze zrobił zapraszając Panią Magdę -powinien jescze zmienić Menagera. bo jest słaby Wszystko w temacie Magde gesler bardzo lubię i chętnie pouczyłbym się pod jej okiem gotować . Jeżeli ktoś gotuje z pasją :to zawsze jest przyjemnie zjeść w takim lokalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...