Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba już nikt nie ma wątpliwości co do niecnych planów pewnych ludzi, którzy pojawili się na listach kukiza w okręgach 6 i 7. Zatem sprawa jest prosta do referendum marsz i T-N-T, ale NIE WOLNO głosować na kogokolwiek z list kukiza w wyborach parlamentarnych. Głos oddany na tę listę to głos na hochsztaplerów i spadochroniarzy, którzy się też tam znaleźli. To również głos na utrzymanie partiokracji w postaci KNP. Taka refleksja na szybko. Innego wyjścia raczej nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh... jednym razem piszą źle, bo nazwiska nieznane, brak doświadczenia politycznego, zaraz potem wyzywają od spadochroniarzy. Gdzie sens, gdzie logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Palikota, a wcześniej Samoobrona... teraz Kukiz ze swoimi będzie się dorabiał w sejmie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już nikt nie ma wątpliwości co do niecnych planów pewnych ludzi, którzy pojawili się na listach kukiza w okręgach 6 i 7. Zatem sprawa jest prosta do referendum marsz i T-N-T, ale NIE WOLNO głosować na kogokolwiek z list kukiza w wyborach parlamentarnych. Głos oddany na tę listę to głos na hochsztaplerów i spadochroniarzy, którzy się też tam znaleźli. To również głos na utrzymanie partiokracji w postaci KNP. Taka refleksja na szybko. Innego wyjścia raczej nie ma
  a co Ty z PIS-u czy z PO? na Kukizowych listach na pewno znajdą się wartościowi ludzie poczekalmy na dalesze miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także popieram Kukiza. Mam mój głos zarówno 6 września jak i 25.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj był marz JOW a Kulesza z Kondrakiewiczem mieli inne ważniejsze sprawy. Ten drugi w samotności urządzał sobie spacery po starym mieście. Dla nich ważne są listy a nie działanie. Po drugie Kondrakiewicz zataił informacje o powstawaniu komisji weryfikacyjnej i nie dziwcie się, że są na wysokich pozycjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiza można popierać i wtedy iść na referendum i zagłosować za JOW-ami, ale nikt poważny nie zagłosuje na jego listę do parlamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tych listach są kobiety? W pierwszych trójkach... Bardzo kiepsko to wygląda. Chciałam głosować na tę listę, ale od kiedy skończyłam 18 lat oddaję glos tylko na kobiety. Szkoda, ale zasad się nie łamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wybran[a]y w demokratycznych Wyborach 2015-10-25 na Posła/Senatora uroczyście oświadczam:   - nie przyjmę mandatu ponieważ nie osiagn[ęłam]ąłem najwyższej liczby głosów na liscie z której kandydował[a]em.   - jeśli w trakcie kadencji zawiodę oczekianie społeczne i zmienię "barwy klubowe" rezygnuję z mandatu.   - realizuję program KUKIZ'15 1.  Zmiana ustroju państwa. 2.  Napisanie nowej Konstytucji. 3.  Obywatelskie listy wyborcze zamiast partii – struktura bez struktur. 4.  Wzmocnienia władzy wykonawczej poprzez wzmocnienie prezydenta. 5.  Zmiana ordynacji wyborczej – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. 6.  Finansowanie partii spoza budżetu państwa. 7.  Związki partnerskie – tak; małżeństwa jednopłciowe – nie. 8.  Dwukadencyjność parlamentarzystów i samorządowców. 9.  Repolonizacja mediów i banków. 10. Reforma sądownictwa i prokuratury. 11. Opodatkowanie banków i wzmocnienie roli nadzoru Komisji Nadzoru Finansowego. 12. Kościół finansowany z darowizn a nie z budżetu państwa. 13. In vitro – tak, ale nie finansowane z budżetu państwa. 14. Likwidacja podatku dochodowego od firm (CIT). W jego miejsce 1-2-proc. podatek od wartości sprzedaży. Likwidacja podatku od dochodów osobistych PIT 15. Opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych i wyprowadzenie ich z centrów miast.     Moi Drodzy! Jest jasne, że do rejestracji list można jeszcze dokonywać korekt. To Wy jesteście najlepszymi recenzentami, a nasz więc jeśli macie jakieś uwagi do zgłoszonych kandydatów - proszę prześlijcie je na maile członków Rady Społecznej - do niedzieli. Mam na myśli również uwagi pozytywne - jeśli dostrzegacie pozytywy kandydata. Ale także jeśli macie uwagi o sytuacjach, które powinniśmy skorygować. Ogólnie - uważam, że nasze listy - wypracowane przez zespoły, Radę Społeczną z zaproponowanymi przeze mnie korektami - są listami społecznymi o bardzo wysokim poziomie. Oczywiście przy wszystkich mankamentach systemu wyborczego, w którym musimy się poruszać. Wasze opinie, o które proszę na pewno zostaną wzięte pod uwagę. Paweł Kukiz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ja wybran[a]y w demokratycznych Wyborach 2015-10-25 na Posła/Senatora uroczyście oświadczam:   - nie przyjmę mandatu ponieważ nie osiagn[ęłam]ąłem najwyższej liczby głosów na liscie z której kandydował[a]em.   - jeśli w trakcie kadencji zawiodę oczekianie społeczne i zmienię "barwy klubowe" rezygnuję z mandatu.   - realizuję program KUKIZ'15 1.  Zmiana ustroju państwa. 2.  Napisanie nowej Konstytucji. 3.  Obywatelskie listy wyborcze zamiast partii – struktura bez struktur. 4.  Wzmocnienia władzy wykonawczej poprzez wzmocnienie prezydenta. 5.  Zmiana ordynacji wyborczej – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. 6.  Finansowanie partii spoza budżetu państwa. 7.  Związki partnerskie – tak; małżeństwa jednopłciowe – nie. 8.  Dwukadencyjność parlamentarzystów i samorządowców. 9.  Repolonizacja mediów i banków. 10. Reforma sądownictwa i prokuratury. 11. Opodatkowanie banków i wzmocnienie roli nadzoru Komisji Nadzoru Finansowego. 12. Kościół finansowany z darowizn a nie z budżetu państwa. 13. In vitro – tak, ale nie finansowane z budżetu państwa. 14. Likwidacja podatku dochodowego od firm (CIT). W jego miejsce 1-2-proc. podatek od wartości sprzedaży. Likwidacja podatku od dochodów osobistych PIT 15. Opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych i wyprowadzenie ich z centrów miast.     Moi Drodzy! Jest jasne, że do rejestracji list można jeszcze dokonywać korekt. To Wy jesteście najlepszymi recenzentami, a nasz więc jeśli macie jakieś uwagi do zgłoszonych kandydatów - proszę prześlijcie je na maile członków Rady Społecznej - do niedzieli. Mam na myśli również uwagi pozytywne - jeśli dostrzegacie pozytywy kandydata. Ale także jeśli macie uwagi o sytuacjach, które powinniśmy skorygować. Ogólnie - uważam, że nasze listy - wypracowane przez zespoły, Radę Społeczną z zaproponowanymi przeze mnie korektami - są listami społecznymi o bardzo wysokim poziomie. Oczywiście przy wszystkich mankamentach systemu wyborczego, w którym musimy się poruszać. Wasze opinie, o które proszę na pewno zostaną wzięte pod uwagę. Paweł Kukiz  
To są jakieś jaja i kpiny z inteligencji wyborców. Żeby wprowadzić w życie te wyżej zapisane obietnice potrzeba supersprawnego aparatu dużej partii politycznej, a nie pospolitego ruszenia byłej gwiazdy estrady. To jest kolejny oszołom, który chce dostać się do sejmu po kasę i się dostanie, a skończy jak Palikot... oby nie jak Lepper
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby znów seryjny samobójca dawał o sobie znać? Prawdziwy wojownik niczego się nie boi i nigdy się nie poddaje, więc DRODZY PARTYJNIACY takie zakończenie do niego nie pasuje :) „Naj­pierw cię ig­norują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wschód nie ma jeszcze najgorzej, przynajmniej kandydaci z tego województwa. A co ma powiedzieć okręg lubelski, gdzie kandydaci nr 1 i 2 są związani z Warszawą. Czy takie osoby będą bronić zakładów pracy patrz Bogdanka, czy Zakłady Azotowe? Sądzę, że nie, ale ważne, że są przy korycie...  
Widzisz, to jest tak że te firmy non stop się podciąga pod politykę jako że to czołówka regionu. Tylko prawda jest taka że one już dawno zostały obronione i zabezpieczone, ale jak widać niektórzy nadal chcą na tym zbijać kapitał polityczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondrakiewicz dwójka na liście, przecież to kpina, ten gość jest z Lublina z innego okręgu wyborczego. Chcecie JOW które was mają nie dotyczyć ? Gratuluje hipokryzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...