Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL przejął byłe koszary na Majdanku

Utworzony przez Kapelbaum, 8 grudnia 2009 o 20:01 Powrót do artykułu
kościół powinien przejąć wszystko wtedy by był porządek i normalnie ten no jak to rachunek sumienia i oddać im zagrabione i po wojsku i te po pegieerach no
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"kościół powinien przejąć wszystko" - i tego byłoby za mało.
Ostatnio edytowany 8 grudnia 2009 o 21:22
Zaloguj się, aby oddać głos
0
taaaaaa, kulturoznawca i komunikator społeczny bardziej potrzebny od inzyniera zamknac polibudę i oddać kulowi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co te manewry ? Pod bokiem KUL ma "zadłużony" UMCS prawie gotowy do przyjęcia. W każdym bądź razie jest do tego pracowicie przygotowywany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUL powinien stworzyć nowy kierunek inżynieria kanoniczna, bo brakuje nam inżynierów w kraju
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lotnisko budują, będzie można przejąć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUL jest największą kuźnią talentów i należy mu sie wszystko co najlepsze A postęp naukowy, gospodarczy i finansowy może dokonywać się przy pomocy specjalistów od prawa kanonicznego, komunikacji społecznej i kulturoznawców Odrzućcie stereotypowe myślenie, nie musimy budować rakiet i wysyłac ich na Marsa, wystarczy że obsadzimy je najlepszymi ludźmi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widok Józia przechadzającego się z kropidłem po korytarzu w towarzystwie fotoreporterów, kamerzysty i 2 tys. złotych w kieszeni (za tą ciężką pracę - umowa zlecenie) - bezcenne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" I przyjdzie ten dzień, w którym kościół przejmie urzędy, szpitale, nasze domy i wypłaty,a księża zboczeńcy i pedofile przejmą się za nasze żony i dzieci"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ten elegancki mezczyzna ubrany na bialo. to malarz konczacy renowacje obiektow? Tylko pedzel jakis krotki i nie wzbudzajacy zaufania do zdolnosci owego rzemieslnika!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie za grosze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zemdlilo mnie jak zobaczylem tego cudaka z kropidlem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wojsko tylko Maryja teraz nas ochroni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ooooooo...KULwa !!! Ekspansja KK trwa !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A miasto nie może się dogadać w sprawie kupna ziemi pod przedłużenie ul. Krańcowej do Wrotkowskiej. Pas jest już wydzielony i tylko czeka na domknięcie transakcji. No ale ważniejsze są nagrody jubileuszowe (dwie) pana prezydenta miasta Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIBIESKIE ŻYCIE Jaki KUL-awy poziom jest m. in. na KUL-awym university nie każdy widzi. Mieszanie KULtur choćby wyznaniowych też dziwnie wygląda bo: od ołtarzy, z ambon duchowieństwo płci obojga opier...nieczało np., rozwiedzionych, ograniczało im możliwości zbawienia - bo grzech! W grzechu żyli dzieciaci księżą i dzieciate zakonnice – te nawet po aborcji lekami - też zakazanej, bo grzech – na co nie raz zwracał uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY. Sama zaś biblijna Mańka miała bękarta uznanego zbawiciela świata, nie wiedziała co to mąż, a sam Józek był tylko kochankiem Mańki i... grzechu nie było! Jak to wygląda w rejonie obejmującym biblię? Jak chłopak nie walnie dziewczyny np., na dzień dobry – to się nie widzieli, nawet jak siedzieli pół dnia! Nadawanie więc tytułów wygląda równie dziwnie”jak niezbadane są drogi boskie”,bo KUL-awe intelekty nawet hab.(itowe) niczego nie zbadali jak należy, a to zaś trąca poważną schizofrenią. Nie bez kozery jest KULejna propozycja od KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC dla KULawego pół ŚWIAT (k) A NAUKOWEGO wprowadzenia katolickich określeń „stopni naukowych”: 1)w miejsce państwowego mgr – BARANEK - skrót – BARAN. 2)w miejsce dr – BARANEK BOŻY – skrót BARAN.B. 3)w miejsce hab. -HABITOWY – skrót HABIT. 4)w miejsce prof.- OSIOŁEK – skrót – OSIOŁ. Przecież to jest takie katolickie, że aż wstyd, tak samo jak katolickie są KULawe teorie nawet Teologiczne. Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail: ***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***. Zostańcie z B(L)OGIEM (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O proszę Życiński chwila poświęcenia i ile? 5 tyś zł ? 10 tyś? by słyszałem,że za poświęcenie te Klechy tyle biorą a nawet i więcej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A, TO BĘDZIE WIECZYSTA DZIERŻAWA,ROZUMIĘ TO DARMOWE ROZDAWNICTO POLSKIE.DLATEGO ŻYCIŃSKI CIESZY SIĘ JAK DZIECKO Z DUŻEJ ZABAWKI, I LATA WYMACHUJĄC PĘDZLEM PO KORYTARZACH I SALACH. A POLACY NIECH DALEJ MIESZKAJA W SLAMSACH I PRZYTUŁKACH,BO KLER WAŻNIEJSZY NIŻ OBYWATEL,TYLKO ,ŻE TO OBYWATEL POLSKI PŁACI PODATKI NA UTRZYMANIE TYCH PANÓW W KIECKACH. NIC TYLKO MÓDL SIĘ I PRACUJ GŁUPI POLACZKU A GARB CI SAM WYROŚNIE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale temu panu z kropidłem buźka się śmieje z takich pozyskanych zasobów. A gdyby tak część dorobku przekazać na ubogich i bedomnych księże Arcy iskupie, czy nie byłoby więcej chwały bożej???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na pewno było sto tysięcy chętnych na dzierżawę od wojska pamiętających Stalina koszar... Wojsko też jest utrzymywane za nasze pieniądze, a utrzymanie opuszczonych nieruchomości kosztuje i to sporo... Dzierżawa pewnie odbywała się trybie przetargowym... to trzeba było startować moi drodzy, brać "za grosze" i jeszcze "czarnym" przy okazji plany pokrzyżować - co jak czytam dla niektórych komentatorów jest wartością bezcenną... ŻAAAAL bierze jak się przegląda komentarze, pod jakimkolwiek artykułem, gdzie tylko pada słowo Kościół... Mimo wszystko pozdrawiam i życzę więcej optymizmu przed świętami BOŻEGO Narodzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: