Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL się zadłuża. I daje podwyżki

Utworzony przez Her, 3 czerwca 2014 o 08:37 Powrót do artykułu
co jak co ale KUL trzepać kasę potrafi. najwyżej niezognie z prawem (opłaty administracyjne dla wszystkich studentów) ale i tak osiągnie "dodatni wynik finansowy"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ze swoich podwyżek nie dają.
0
Podwyżki nie mają nic wspólnego z linią kredytową. Tytuł artykułu i cały tekst, w którym nie wspomina się o tym, że podwyżki są na wszystkich uczeelniach i wynikają z decyzji na szczeblu centralnym, jest modelowym przyładem manipulacji dziennikarskiej. Wstyd. PS. Ciekawe, czy i ten komentarz zostanie ocenzurowany jak za starych, dobrych czasów, kiedy Dziennik Wschodni ukazywał się pod tytułem Sztandar Ludu...
0
Nie bój nic KUL da sobie radę zrobi zbiórkę we wszystkich parafiach i kasa się napełni.
0
"dzisiejsza taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski..."
0
Podwyżki nie mają nic wspólnego z linią kredytową. Tytuł artykułu i cały tekst, w którym nie wspomina się o tym, że podwyżki są na wszystkich uczeelniach i wynikają z decyzji na szczeblu centralnym, jest modelowym przyładem manipulacji dziennikarskiej. Wstyd. PS. Ciekawe, czy i ten komentarz zostanie ocenzurowany jak za starych, dobrych czasów, kiedy Dziennik Wschodni ukazywał się pod tytułem Sztandar Ludu...
  Nie bój żaby, jestem absolwentką KULu!
0
Nie bój nic KUL da sobie radę zrobi zbiórkę we wszystkich parafiach i kasa się napełni.
  No właśnie niekoniecznie. Wpływy z tac spadaja rok po roku. 
0
kul potrafi zdzierać kasę i minimalizować wydatki niedając studentom stypendium socjalnego. A panie od spraw socjalnych są takie niemiłe, że szkoda gadać.  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: