Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co tu może być na 99% hotel.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i dobrze, dzięki temu ta część środmieścia wyładnieje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W jaki sposób sprzedawca uzyskał przed laty ten obiekt. A może wyłudził od skarbu państwa lub samorządu aby teraz sprzedać za grube miliony a niedługo skowyczeć o następne darowizny przed radnymi!!??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KULwam Mać, zeby to FRANEK nie został po śdm-ach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cwany ten KUL, najpierw chodzi na żebry a potem sprzedaje za miliony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może to i dobrze. Bo jeszcze trochę czasu by upłynęło i pozostałaby tam tylko sterta gruzu. Niestety, państwo lekką ręką oddaje kościołowi nieruchomości nie stawiając jednocześnie wymogów dotyczących właściwego utrzymania obiektów. A ci najlepiej potrafią liczyć pieniądze. Z kalkulacji wynikało pewnie, że nie warto ładować środków w ten zabytek. Zresztą było tam ZOMO. Chociaż pewnie wcześniej już okadzili te ściany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym budynku UB realizowało swoją politykę wobec przeciwników nowego moskiewskiego ustroju w Polsce. Piwnice dużo tam widziały.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W czasie okupacji hitlerowskiej koszary ss.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czas rozliczyć tych panów w sukienkach co rozkradają nasz narodowy majątek w majestacie prawa !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli CZARNY FASZYZM GŁOSI (z)BAWIENIE JAK KURIA JEGO MAĆ:     Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:     1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow 2 3) kz nszz solidarnosc organistow 3 4) kz nszz solidarnosc organistow 4   Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:   kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com   W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.   CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...   Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!     NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kółkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem! Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”! Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazała jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA, a związek nie nadąża z przykładami, dowodami i innymi pier...dołami (z)BAWIENIA jak KURIA JAEGO MAĆ, ha ha ha...   Tylko w kwietniu internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):       1) „NEWSWEEKz dn. 18.IV.2016 r. w artyKULe: „„Tomasz Lis.”. Ks. Kazimierz Sowa: ONR-owcy w katedrze to jest dzień hańby polskiego Kościoła [RELACJA] oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   2) „SUPEREXPRESSz dn. 18.IV.2016 r. w artyKULe: „26 mln zł dla Rydzyka od PiS. Opozycja podliczyła "dług wdzięczności"” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   3) „FAKT24.PLz dn. 18.IV.2016 r. w artyKULe: „Duchowny: Kara śmierci dla Tuska? To zasadne". Do Watykanu zabrał 12 uchodźcówoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   4) „ECHO DNIAz dn. 18.IV.2016 r. w artyKULe: „Trudny wybór komunijnego prezentu” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.           ( … ) RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.   NIE WIERZYSZ? - zobacz!         Wszystkich księŻULI należy uznać za DEALRÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW!     Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sukienkowi górą!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: