Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL świętuje 90-lecie

Utworzony przez WiernyPies, 4 grudnia 2008 o 16:53 Powrót do artykułu
KULejny SUKCES? Nie po raz pierwszy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY proponuje, aby niebieska lubelksa alma mater zastosowała własną - świętą -nomenklaturę od ocen po tytuły naukowe! Po co rżnąć z państwowych. Przecież odpowiednikiem mgr może być BARANEK - skrót BARAN.; odpowiednikiem drta może być BARANEK BOŻY - skrót BARAN.B.; odpowiednikiem habilitacji może być HABITUALIZACJA - srót HABIT.; odpowiednikiem prof. może być OSIOŁEK - skrót OSIOŁ. Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-lach - tylko jak to wytrzymac jak ktoś dostanie 6 KULek? Studenci to przedszKULaki. Wykładowcy?..... OKULiczne ulice równie można nazwać bliskoznacznymi - szKULna, przedszKULna, zaszKULna... Obowiązkowymi zaś mundurkami będą kamizelku KUL-o odporne produkowane na KUL-u w ramach wolnych mocy intelektual;nych. Wszyscy oczywiście będa poruszali się na KULasach, a zasadniczą pozycją - pozycja na KULanach! Przecież to takie ktolickie, że aż wstyd - nie mówiąc już o smiechu! Od ponad 2000 kat nikt nie zauważył ze świętej ekipy, że np. CUDÓW NIE MA, bo zamieniają jedno NA DRUGIE(chorych na zdrowych; wodę na wino...), a teoria mówi, że TO COŚ Z NICZEGO - czyż tonie cudowne? Jedynym CUDEM jaki się wydarzył to była zamiana KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW w KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC! Zoistańcie z B(L)OGIEM. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
reKULekcje - CZYLI KULejny wykład: Z tej to szumnej okazji 90-tki KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wypuścić wewnętrzną walutę w bonach o nazwie ZABO. Za takie ZABO-bony będzie można zdobywać świętą wiedzę opartą wyłącznie na fikcji - o czym panuje od X-lat święty spokój. Że cudów nie ma - to już każdy wię; że biblijna Mańka świętą nie była - wynika z biblii, bo do tej pory nie wiadomo kto był ojcem Jezusa wszak Józek to tylko opiekun! "Boga nikt nigdy nie widział" - tak głosi nau(cz)ka boża i to podobnie jak cuda - jest tylko teoria niczym PERPETUUM MOBILE, z tą różnicą, że PERPETUUM wymyślił naukowiec (ale nie KUL-awy czy PAT-ologiczny) i ogłosił prawdę od początku, a kościół tak nawija, że nieprawda staje się prawdą niczym chleb ciałem pańskim - taki kanibalizm po wegetariańsku lub intelektualny). Dodając do tego najnowsze, a raczej na czasie romanse Mański z Gołebiem, czyli opowieść wigilijna "Jak Mańka (g)ruchała z gołębiem" - mamy gotowy obraz nicośći, bo z tego nawet , a możę i HYBRYDA wyjdzie, co też uratuje Jezusa od okrślenia Bękartowskiego. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie zauważyć, że wychodzi z tego niezła szopka, a czas sposobny. Wszystkim przedszKULakom władze duchowne mogą udzielać kredytu na boskie nau(cz)ki spłacanego w RO-ratach - czas tez sposobny! (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: