Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL, UMCS: Ruszyła rejestracja kandydatów na studia

Utworzony przez Barbara Ubryk, 27 kwietnia 2015 o 14:47 Powrót do artykułu
Żeby stąd wyjechać wcale nie ma takiej potrzeby żeby mieć ukończone jakieś studia.Im prędzej się wyjedzie tym lepei,nie ma co tracić czasu.Ostatni gasi światło.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po raz kolejny nie zauważacie uczelni niepublicznych, ktore również zaczynają nabory. Ja jestem studentem WSPA na kierunku architektura i bardzo to sobie chwalę. Płacę czesne, ale jednoczesnie mogę pracowac na pół etetu w biurze projektowym i po uzyskaniu tytułu inzyniera będę miał już za sobą ponad dwa lata praktyki zawodowej. Wyspa jest super, studenci traktowani sa jak osoby dorosłe, a nie jak niedouczone dzieci, są wyjazdy na Erazmusa, a ja mam jeszcze tzw. stypendium rektorskie za dobre wyniki w nauce.
0
Mam znajomą, która przez 3 lata studiowała na KULu... i przez 3 lata zaczynała studia od samego początku, bo za każdym razem "coś" jej nie wychodziło i rzucała je w trakcie pierwszej sesji :o masakra, ale nie dziwię się skoro tam kładą nacisk na jakieś durne filozofie ożywione, nieożywione czy tam papieskie JP2. Co po takich filozofiach można w życiu robić? Pisać cytaty albo rozważania? Mnoży się co roku takich filozofów w Polsce z wyższym wykształceniem, a potem zasilają lokalne McDonaldy :lol:   Nie wyobrażam sobie tracić czasu na jakieś bezsensowne studia o gadaniu filozoficznych bzdur i nie wiem jak ludzie mogą zapisywać się na takie kierunki :blink: Za namową ojca jednego z kumpli razem z paczką 4 znajomych z lubelskiej budowlanki poszliśmy na WySPĘ żeby studiować architekturę. Studiowaliśmy dziennie, a na studia dorabialiśmy sobie robiąc fuchy, remontując mieszkania, kładąc kostki brukowe w weekendy i wolne dni od zajęć właśnie w brygadzie ww. ojca kumpla, który brał nas do pomocy przy zleceniach. Teraz wspólnie prowadzimy własne biuro architektoniczne i projektujemy domy, aranżujemy wnętrza, pomagamy w zagospodarowaniu ogrodów i działek nie tylko woj. lubelskim, bo od kilku miesięcy rozszerzamy swoją działalność w okolice Warszawy oferując klientom konkurencyjne ceny, nieporównywalnie niższe niż architekci ze stoilcy, dzięki czemu wpada nam coraz więcej zleceń po poleceniach znajomym znajomych warszawiaków B) .   Maturzyści nie dajcie się zwabić jakimś durnym filozofiom tylko weźcie się za swoje życie i idzcie na porządne studia, które dadzą wam pracę, a nie mętlik w głowie i pracę za 5zł za godzinę...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: