Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL wyrzuca senatorów

Utworzony przez Julek, 7 lipca 2012 r. o 08:00 Powrót do artykułu
missJoasz napisał:
spekta KUL arni: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘPOLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli J AK MOŻNA (z) BAWIĆ ŚWIAT nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! spektaKULarna euforia EURO 2012 w wydaniu Aminencji pokazała nieskuteczność kościoła - wypada więc ZAMKNĄĆ KOŚCIOŁY . Sam Rydzykwny Ojciec namawiał do protestów w czasie EURO... Po zamknięciu kościołów księ ŻULKI z Aminencjami będą mogły dalej ODPRAWIAĆ : - TIR-y na przejściach granicznych; - podróżnych na lotniskach... PRZECIEŻ POLSKA TO KATOLICKIKRAJ ! I ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK ... Już nie raz K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC pokazywał jak autorytatywny nawet JP 2 jest w stanie udobRUCHAĆ wsyzstkich - Wszystkich członków K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. w latach 1980-tych wypier ...niczono z KULawej MuzyKULogii, a każdy kto wybrał państwowe uczelnie wyszedł na ludzi . K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC do dziś otrzymuje informacje jak księ ŻULKI potrafią udob RUCHAĆ młodych - stypendystów też... Jak księŻULKI zaciskają pasa? - chyba na własnej szyi, bo: Jedynym argumentem do organistów pracujących w kściele i szkołach było: "PO CO BYŁO IŚĆ DO SZKOŁY?" , a sami wpier ...niczyli się wszędzie w spektaKULarny sposób robiąc "Nie-boską Kmedię"! KUL -awi funkcjnują jak zepsuty Budzik , którego nikt nie chce naprawić! Przemondżałki skończyły gineKULogię Kścielną i pier ...niczą głupoty "Przez Wszystkie Wieki Wiejków"! jak Mańka (g) RUCHAŁA z GOŁĘBIEM i (z) BAWIŁA ŚWIAT ! Jest to KULejny Etap Ecclesiofobii z Teofilią prowadzący do eliminacji wszystkich nie spełniających Warunków WIA (g) RY ŚW. (iniętej)! - podobnie jak w latach 1980-ych wypier ...niczenie członków K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. z kścioła ! Wszystkim Niebieskim i KUL-awym poczynaniom księŻULKÓW niech przyświeca Światło Ducha Św. (irniętego) pod postacią KUL o PAT wy pokazującej jak skię ŻULKI wszystkich udobRUCHAŁY i wyprowadziły Lud Boży w pole . K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC wręcza księŻULKOM wiąchę Róży Duchownej i kąKULi - kąKUL to Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w fa KUL tecie Filozofii Przyrody... W czasie wszelkiego typu pochodów i Procesji (nie wyłączając Pielgrzymek i Ingresu) równoważnych do Parad Równości wypada machać TULIPANAMI pokazującymi jak Pan Tulipana ... ŚW.(irnięta) Propaganda Sukcesu zaliczona być powinna do UZALEŻNIEŃ , księ ŻULKI z Aminencjami do DEALERÓW , a Lud Boży do ĆPUNÓW (intelektulych)... Obracając się w Świecie KANIBALIZMU („wziął chleb... i rzekł << Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje >>”) i WAMPIRYZMU („wziął kielich.. i rzekł << Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja >>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka Ostatnia KUL -acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” I KTO POWIE, że nawet Św.(irnięte) księ ŻULKI NIE MOGĄ WSZYSTKICH (z) BAWIĆ ?, a na marginesie – W KOŚCIELE STAN WOJENNY I PRIMA APRILIS TRWAJĄ WIECZNIE – wiecznie z kimś walczą i WIECZNIE WSZYSTKICH OSZUKUJĄ ! OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas (z) BAWIĆ . I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr ...ia Jego Mać - , a K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC kroczy Drogą (z) BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się (z) BAWIĆ : 1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA ! 2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA ... W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów?- Chyba jedynie " W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. (irniętego) ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła (opuszczając KROPKI między literami oraz z KROPKAMI): K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W .- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM, a będziecie (z) BAWIENI... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.)
CO TO ZA OSZOŁOM???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać nowa fala idzie. dziwnym trafem wymiata tylko jedną opcję polityczną. jak tak dalej pójdzie to na wydziale prawa bedą uczyli sami księża. a jakimi świetnymi są fachowcami widać po wypowiedzenia. po co czytać przepisy, zastanawiać się nad terminami wypowidzenia, jest zamówienie to trzeba wykonać. chyba już czas najwyższy aby dokładnie skontrolować co się dzieje na tej uczelni. a jesli chodzi o prof. Ciocha to miałem przyjemność mieć z nim zajęcia. bardzo życzliwy człowiek, merytoryczny, nikomu krzywdy nie zrobił. ale jak widać trzeba zrobić miejsce dla swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seba napisał:
wszystko fajnie ale rymy bardziej z Czestochowy niz z Lublina wiec proponuje powrot do prozy bo liryka leży
Reguł i zasad literackich nie uznaję, l do tego szczerze się przyznaję. Świat obecny realny rozumiem i wyrażam myśli swoje,jak umiem. Ważne by były czytelne, zrozumiałe, proste,a nie liryką poetycką przemądrzałe. Umysł mam wolny,niezależny od nikogo, mam własne spojrzenie i twarde EGO. Styl pisania mam własny i umysł zdrowy, zaś moje rymy nie są spod Częstochowy. Moje rymy uwielbiają CHEŁMSKIE PAGÓRY, a jak po nich chodzę,to uważam i na chmury. Panie Seba, żyjącej istocie wolności trzeba, liryka leży, bo wzdychanie to poetów potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w kościele będą zbierać na tacę na KUL, nie dam już złamanego grosza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cool-t napisał:
widać nowa fala idzie. dziwnym trafem wymiata tylko jedną opcję polityczną. jak tak dalej pójdzie to na wydziale prawa bedą uczyli sami księża. a jakimi świetnymi są fachowcami widać po wypowiedzenia. po co czytać przepisy, zastanawiać się nad terminami wypowidzenia, jest zamówienie to trzeba wykonać. chyba już czas najwyższy aby dokładnie skontrolować co się dzieje na tej uczelni. a jesli chodzi o prof. Ciocha to miałem przyjemność mieć z nim zajęcia. bardzo życzliwy człowiek, merytoryczny, nikomu krzywdy nie zrobił. ale jak widać trzeba zrobić miejsce dla swoich. [/quote] [quote name='cool-t' timestamp='1341660049' post='646598'] widać nowa fala idzie. dziwnym trafem wymiata tylko jedną opcję polityczną. jak tak dalej pójdzie to na wydziale prawa bedą uczyli sami księża. a jakimi świetnymi są fachowcami widać po wypowiedzenia. po co czytać przepisy, zastanawiać się nad terminami wypowidzenia, jest zamówienie to trzeba wykonać. chyba już czas najwyższy aby dokładnie skontrolować co się dzieje na tej uczelni. a jesli chodzi o prof. Ciocha to miałem przyjemność mieć z nim zajęcia. bardzo życzliwy człowiek, merytoryczny, nikomu krzywdy nie zrobił. ale jak widać trzeba zrobić miejsce dla swoich.
Chyba nie jedną opcję polityczną bo Cioch startował do senatu z PIS a Zając z PSL. Ale coś jest na rzeczy, że na tyle tysięcy pracowników zwalnia się 3 profesorów, z czego dwóch jest senatorami. Może czegoś nie załatwili kulowi, który ma ponoć duże długi tak jak UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja dość dziwna i jak dla mnie bardzo podejrzana. Pewnie profesorowie zaczęli komuś przeszkadzać. Można oszczędzać, ale uważam że na tak doskonałej kadrze nie warto. Miałam zajęcia z prof. Ciochem i jak dla mnie jest to człowiek oddany swojej pracy, zawsze życzliwy i otwarty na studenta. Widzę w tym, wyłącznie rozgrywki polityczne. Jak można w taki sposób postąpić. Jest to przecież wielka strata dla uczelni i studentów. Co może prawa będą teraz uczyć sami księża? I tak jest już zbyt wiele przedmiotów katolickich na tym kierunku. Totalny bezsens. Mam nadzieję, że to jakiś żart bo nie mogę w to uwierzyć. Decyzje zarządzających uczelnią powodują, że KUL jak dla mnie stracił już szczególny charakter i czuję się zawiedziona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W celu wyjaśnienia: na wydziale prawa KUL nie uczą sami księża. .. księży uczących na prawie jest niewielu i to z dziedzin typu prawo rzymskie, filozofia prawa, KNS. Nie mnie oceniać jakim człowiekiem i jakim prawnikiem jest prof. Cioch, ale fakt jest faktem, że na uczelni prawie go nie było i nie prowadził wykładów, które były mu przydzielone, co więcej, nawet nie egzaminował, jedynie podpisywał indeksy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić, to powinni WILKA, ten leń naukowo nic nie robi, do tego niszczy wartościowych ludzi. Hałasowi, też chyba zbliża się rotacja? Nie panie starszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIKAWE JEST TO, ŻE WILK TRZYMA TAKICH GENIUSZY JAK KONEFAŁ, KTÓRY OD WIELU LAT NIC NIE NAPISAŁ. TAKICH TUZÓW NA KUL JEST WIĘCEJ DLACZEGO TEN INTRYGANT WILK WZIOŁ SIĘ Z CIOCHA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
został jeszcze Piotrowski, ale tego Wilk się boi bo ma na niego teczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk powinien siebie zwolnić. Nie pamiętam, by coś w ostatnich 30 latach konkretnego napisał, chyba, że donosy. Myślę, że on po prostu zapomniał jak się pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialy01 napisał:
W celu wyjaśnienia: na wydziale prawa KUL nie uczą sami księża. .. księży uczących na prawie jest niewielu i to z dziedzin typu prawo rzymskie, filozofia prawa, KNS. Nie mnie oceniać jakim człowiekiem i jakim prawnikiem jest prof. Cioch, ale fakt jest faktem, że na uczelni prawie go nie było i nie prowadził wykładów, które były mu przydzielone, co więcej, nawet nie egzaminował, jedynie podpisywał indeksy...
nie, nieucza wcale.na wydziale jest ich cała masa.Sa na prawie,administracji ,praie kanonicznym.Mnie ciekawi jak szefem katedry jest osoba zajmująca kierownicze stanowisko w sadzie.To może ciachac równo,wszystkich,którzy nie pracują na kul jako podstawowym miejscu pracy zobacz obsadę na prawie świeckim http://www.kul.pl/pr...nicy,12177.html jak to jest ,że ktos robi tytuły z prawa rzymskiego czy kanonicznego a kieruje katedrą całkiem inną niezgodną ze specjalizacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie uczył Zając i też praktycznie cały czas go nie było, a egzaminy końcowe układały jego pomocnice... Osobiście uważam, że miły z niego gość, ale jeśli chce na kulu uczyć, to niech nas uczy, a nie przekłada obowiązki senatora ponad uczelniane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mnie uczył Zając i też praktycznie cały czas go nie było, a egzaminy końcowe układały jego pomocnice... Osobiście uważam, że miły z niego gość, ale jeśli chce na kulu uczyć, to niech nas uczy, a nie przekłada obowiązki senatora ponad uczelniane.
to wcale nie jest powód.Gdyby tak było to tak samo powinni postąpić z jednym z prorektorów,zajęcia od lat prowadzili asystenci kasa brak kasy .Po ostatnich rzadach kul ma masę długów.Odchudzają uczelnię .Jest jeszcze masa profesorów,którzy mieli zajęcia zlecone i już nie będą mieli.Tną wszystko na co nie dostają pieniędzy z państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kr napisał:
nie, nieucza wcale.na wydziale jest ich cała masa.Sa na prawie,administracji ,praie kanonicznym.Mnie ciekawi jak szefem katedry jest osoba zajmująca kierownicze stanowisko w sadzie.To może ciachac równo,wszystkich,którzy nie pracują na kul jako podstawowym miejscu pracy zobacz obsadę na prawie świeckim http://www.kul.pl/pr...nicy,12177.html jak to jest ,że ktos robi tytuły z prawa rzymskiego czy kanonicznego a kieruje katedrą całkiem inną niezgodną ze specjalizacją.
Zgadzam się. Na wydziale wśród kierowników Katedr są jeszcze adwokaci, sędziowie i inni praktycy. Jeden z Kierowników (prawo finansowe) jest np. szefem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Lublinie. No więc jak to jest, że pracują w kilku miejscach? Można? Można!!! A tak w ogóle, to chyba lepiej żeby studentów uczyli praktycy, niż księża lub teoretycy, którzy tak na prawdę nie potrafili by napisać prostego pozwu czy decyzji administracyjnej. Oj ktoś niszczy ten wydział i tą uczelnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem absolwentka prawa kanonicznego i kilka lat temu mialam metodologie z ks. mikolajczukie, taki wesolek, jednak pamietam ze nic nas nie nauczyl bo swa nieobecnosc motywowal caly czas praca w warszawie w konferencji i kiedy wyszedl temat magisterki nie wiedzialam jak robic przypisy, zatem nie szczekajcie na wspanialego profesora Ciocha bo takich przypadkow jest sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
CO TO ZA OSZOŁOM???
Nie przejmuj się. Ten wariat wstawia regularnie te teksty. Nie zawsze daje rade usuwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cool-t napisał:
widać nowa fala idzie. dziwnym trafem wymiata tylko jedną opcję polityczną. jak tak dalej pójdzie to na wydziale prawa bedą uczyli sami księża. a jakimi świetnymi są fachowcami widać po wypowiedzenia. po co czytać przepisy, zastanawiać się nad terminami wypowidzenia, jest zamówienie to trzeba wykonać. chyba już czas najwyższy aby dokładnie skontrolować co się dzieje na tej uczelni. a jesli chodzi o prof. Ciocha to miałem przyjemność mieć z nim zajęcia. bardzo życzliwy człowiek, merytoryczny, nikomu krzywdy nie zrobił. ale jak widać trzeba zrobić miejsce dla swoich.
Co do robienia miejsca dla swoich. Prof. Cioch jest przede wszystkim profesorem UMCS. Zawsze byl (tylko w kampanii wyborczej chwalil sie ze jest profesorem KUL-u). Zgodnie z ustawą pracę na drugiej uczelni podejmuje sie za zgodą Rektora. Widocznie Rektor KUL uznal, ze dalej nie bedzie się godzic aby H.C. pracował również w drugim miejscu pracy (będąc równoczeście Senatorem i adwokatem). Oczywiście, te 3 dodatkowe zajęcia zawodowwe usprawiedliwiają nieobecnosc Pana Profesora na KUL. Ale trudno wymagać, aby KUL placil komus za nic. Bo chyba nie placi sie komus za zyczliwosc... Jesli ktos zna historię pracy Pana Prof. Ciocha na KUL-u to powinien wiedziec co oznacza "robienie miejsca dla swoich"... Ja tylko powiem, szkoda ze tak późno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszołom, oszołom. Te teksty i im podobne wrzuca, gdzie się da. Aby antykościelnie. Ale można mu powiedzieć, że coraz słabsze je ma. Czyżby diabeł w piekle się wypalał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczędności szukać należy w Studium WF - piękna hala i nic więcej. Połowa stanu osobowego to emeryci - a do tego portierzy - w sekcjach młodzieży jak na lekarstwo i zarządzanie tragiczne - widać to chociażby po klasyfikacji (KUL spadł na 4 miejsce w Lublinie) - zostawić kilku młodych a resztę odesłać na emerytury - szukać dobrego menedżera (kierownika)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...