Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL zaprasza w sobotę na Dzień Otwartych Drzwi

Utworzony przez KULawa, 29 marca 2009 o 11:48 Powrót do artykułu
O CZŁOWIEKU, KTÓRY SIĘ KULom nie kłaniał": Kto nie zna tej pozycjimliterackiej pochodzącej z minionej epoki autorstewa Borysa polewoja - chyba jedynie KULawi 100denci, a od dziś będzie ona zakazana! Po jaką świętą epilepsję robić drzwi otwarte KULejny juiż raz skoro tam nie ma co nawet 100diować. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW nie raz zwacał uwagę na to, że wszystko, co pochodzi z nieba istnieje tylko w teorii - niczym PERPETUUM MOBILE. Z tą różnicą, że PERPETUUM pochodzi mod naukowca, który podał prwdę już na samym początku wynalazku - że tego jeszcvze nikt nie wynalazł! Co zrobił watytkan? - boską teorię uznał za prawdę boska choć sama teoria CUDU mówi, Że TO COŚ Z NICZEGO, a od samego początku - czyli od ponad 2000 lat (!!!) ZAMIENIAJĄ JEDNO NA DRUGIE (chorych na zdrowych, wodę na wino...) twierdząc, że to CUDA - jak do tej pory nie udało się zamienić GŁUPICH na MĄDRYCH co też stoi nawet w Biblii (przypowieść o pannach głupich i mądrych). KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW ukazuje tylko jeden "kwiatek", którego żaden z papieży nie widział i nie widzi do tej pory - poczynając od św. Piotra.. KULejny problem to DOGMATY wymyślone w chorej wyobraźni papieża PIUSA XI (informacji cała moc w internecie) dotkniętego epilepsją uznawaną wówczas za chorobę psychiczną - z NIEOMYLNOŚCIĄ PAPIEŻA włącznie! Żaden dogmat sie nie sprawdził w naukowej teorii (np. Maryja-Dziewica!),ale XXI wiek przyniósł nadzieję - sprawdził się dogmat o NIEOMYLNOŚCI PAPIEŻA jeśli chodzi o LEFEBRYSTÓW. Kto lepiej niż obecny papież BENEK XVI wie lepiej jak wyglądał exterminacja Żydów i jakich metod używano oraz ile osób puszczono kominem! - W tym względzie Josef Ratzinger jest jednym z nielicznych żyjących expertów, jako że od początku sluyzył wraz ze swoim bratem w hitlerjugend! i nie da się wykluczyć, że nie brał udziału w holokauście! Tylko na podstawie tak krótkiego naświetlenia boskich wypaczeń intelektualnych na KUL-u można produkować sprtzęt KUL-o odporny jako uzupełnienie padającej zbrojeniówki.... Więcej informacji ukazuje sie po wpisaniu w google haseł: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANI100ów Czytać należy wpisy pod artykułami opatrzone podpisem Związku! Z tego wszystkiego do degustacji należy dać uczestnikom Ciało Pańskie z grilla i Krew Pańską z gwinta, jako że w świetle rozwodów nawet sam ideał najświętszej rodziny leży w gruzach - biblijna Mańka miała kochanka Józka, a Jej syn Jezus do dziś nie wie kto jest jego Ojcem!, poza tym brnąc przez historię biblijną sam Jezus szerzył KANIBALIZM ("bierzcie i jedzcie, to jest ciało moje) z WAMPIRYZMEM (bierzcie i pijcie - to jest krew moja) uznane za najświętsza ofiarę, a tego typu proceder uprawiany w innych instytucjach niż kościół katolicki jest ścigany jako sekty - dlaczego więc kościół jest święty i ma święty spokój.... Zostańcie z B(L)OGIEM... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niezła bajka...kto by pomyślał, że w szpitalu dla cierpiących na zaburzenia umysłowe pozwalają pensjonariuszom na korzystanie z komputera z dostępem do internetu
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: