Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kulejący pies promuje kandydata do Rady Miasta

Utworzony przez Gato S., 20 października 2010 r. o 20:35 Powrót do artykułu
hj napisał:
a kogo obchodzi cierpienie zwierząt? organizacje które mają w statucie pomoc zwierzętom olewają zgłoszenie nie odbierali tel, nie odpisywali Fundacja na F. wysłała odpowiedź, że nie są pogotowiem dla zwierząt i żeby samemu wziąć do weterynarza
nooo bo chyba nie sa pogotowiem dla zwierzat. dobrze robia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się takie traktowanie psa. Po pierwsze - kulawizna, to nie jest "nic takiego", z czasem może dojść do poważnych zmian zwyrodnieniowych. Czy weterynarz, który leczył psa po wypadku o tym nie wspomiał? Po drugie: ALBO wychodzi się z psem na spacer, ALBO idzie się oddać książki do biblioteki - i wtedy NIE ZABIERA się psa - chyba, że można wejść razem z nim. Zostawianie zwierzęcia samego, przywiązanego do słupa to okrucieństwo i nieodpowiedzialność - bo przecież nigdy nie wiadomo, co może się przydarzyć. Mojego głosu ten pan by nie dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedmiotowe traktowanie istot żywych powinno być karalne .... bo tak to wygląda ! To nie jest za przeproszeniem "ku***" stojak na ulotki ! Na takiego pseudo polityka, co uprawia pseudo reklamę nie będę głosować nawet jakby mi zapłacono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...