Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na moje pieniądze i miasta nie licz -co przez tyle lat robiliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej Pani mogę zaoferować takie warunki mieszkaniowe o jakich wiekszość tylko marzy-szkoda takiej pięknej kobiety żeby się tam meczyła i dzwigała te bańki z wodą-dziewczyno,jeśli nic cie tam nie trzyma (mąż,dzieci)to uciekaj z tamtąd,szkoda zdrowia i urody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż ... przy ul. Chłodnej też do kibelka schodzi się aż do piwnicy. Można się poślizgnąć, więc zabieranie latarki jest wskazane. Wprawdzie woda do mieszkań jest doprowadzona, ale to jedyny luksus. Jednym słowem, Ukraina. Problemy z włąścicielami kamienic to odwieczny problem. Niejaka Pani Podkowa jest "niby" właścicielką, ZNK administruje, mieszkańcy płacą czynsze - ale: zameldować się nie wolno, remontów z własnej kieszeni nie opłaci się robić, bo gdzie sens i logika. Można zostać wywalonym w każdej chwili...bo ktoś wpadnie na taki pomysł. A ... ZNK nie administruje, tylko ściąga kasę. Administracja zajmuje się inna spółdzielnia, mieszcząca się na Kunickiego. Czyli; - właściciel kamienicy [ spadkobierca ] - poborca opłat [ ZNK ] - administrator budynku - .... i lokator Średniowiecze ? OWSZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ładna ta Pani Marta, przy tym widać, że potrafi się odnaleźć w każdych, nawet tych trudnych, warunkach. Nie to co nasze młode lublinianki (przez zasiedzenie, bo wywodzące się z pobliskich wiosek) co to udają arystokratki, a brakuje im w istocie ogłady i elementarnego poczucia kultury, co uzewnętrzniają podczas np. pałaszowania sushi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemuż to pani Marta upodobała sobie wynajmować mieszkanie bez wody i kibelka tym bardziej, że to teraz wielka rzadkość ? Pani Marto ! Proszę sobie kupić gazetę "Anonse". W nich znajdzie pani setki ofert wynajmu mieszkań. Z wodą i kibelkiem. Do wyboru, do koloru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do pomyślenia, aby w tym wieku tak ludzie żyli a po drugie czemu ta Pani nie zmieni mieszkania? Koczownicze warunki a tani wynajem? Bo jaki sens mieszkać w takich warunkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu tej Pani bym się rozejrzał za innym lokum,ten budynek wcześniej czy później się zawali albo go rozbiorą bo jest w opłakanym stanie-szkoda takiej dziewczyny-o ile zrozumiałem ma dziecko wiec tym bardziej,o meżu nic nie wspomniała ale nawet 3 osobowa rodzina powinna sobie znaleźć jakieś lepsze nieduże mieszkanie-wiadomo że różnie to jest z pieniedzmi,może im się nie przelewa wiec muszą gdzieś mieszkać gdzie ich stać ale myśle że tam też sporo płacą skoro kamienica jest prywatna.Mam do wynajecia 40m z tym że w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś za coś. Jeśli ktoś chce mieszkać w miarę przyzwoitych warunkach to musi zapłacić kilkaset złotych za jednopokojową kawalerkę,a min tysiąc za dwupokojowe mieszkanie, a tym w takich kamienicach czynsz wynosi grosze, więc nie dziwcie się że ludzie chcą tam mieszkać, ale moim zdaniem nie nie powinni robić z siebie ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna niunia, szkoda że już dzieciata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ją Fajna dziewczyna. Kiedyś była moją sąsiadką ,też w prywatnej kamienicy,mieli przydział z miasta wyprowadzili się bo tam była wilgoć i grzyb.Miasto przydzieliło im inne mieszkanie to na Kunickiego,ale niestety z deszczu pod rynnę.Ktoś pisze .że można sobie wynająć coś lepszego,ale za co? Dziewczyna jest zdana tylko i wyłącznie na siebie wychowuje samotnie dziecko,nie tak dawno zmarła jej matka.Marta ma silny charakter z byle czego się nie rozkleja. Ten artykuł nie odzwierciedla w całości tego z czym musi się borykać ta kobieta na codzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 2 mieszkania z czego jedno stoi puste-jestem kawalerem i lubie dzieci,możemy się dogadać- a ogólnie to gdzie jest Rząd i urzednicy żeby w dzisiejszych czasach młody człowiek z dzieckiem był przeganiany z konta w kont zamiast zapewnić przyzwoite warunki dla dzieca jak i matki,dać matce prace lub przekwalifikować,wysłać na jakieś kursy a dziecku przedszkole lub żłobek zapewnić-tak trudno zadbać o obywatela,zwłaszcza młodą osobę z dzieckiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNK kłamie, żadnej sprawy spadkowej nie ma i nie będzie ponieważ właściciele tej kamienicy zmarli bezpotomnie. Ponadto ZNK jako zarządca nie wykonuje swoich obowiązków nakazanych przez Uchwałę Rady Miejskiej nr 602/LXIV/98 z dnia 26 luty 1998 r, §2p41),2) §3p31),2) tzn. powinno doprowadzić na podwurze wodę i wykonać skanalizowane WC Maciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ją troszkę dziewczyna za często zmienia partnerów no i ma dziecko o którym chyba powinna pomyśleć a nie tylko sobie. Szkoda Michała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...