Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
50 to ona nie jechala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo trzeba było gonić aby zaraz na lewy pas się wciąć.Wszak gdzieś usłyszała od jakiegoś wizjonera o suwaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
`ranna kobieta w ciąży` hmm.. to kobieta podczas zdarzenia w ciażę zaszła? te tytuły wołają o pomste do nieba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ogarnij się Panie redaktorze/Pani redaktor kto Wam dał jakiekolwiek przywileje????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze, ale po co ona wjechała na ten słup ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.b napisał:
`ranna kobieta w ciąży` hmm.. to kobieta podczas zdarzenia w ciażę zaszła? te tytuły wołają o pomste do nieba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ogarnij się Panie redaktorze/Pani redaktor kto Wam dał jakiekolwiek przywileje????????
Nie wiem,czego się czepiasz????A co-miał napisać,kiedy i z kim zaszła w ciążę????!????? Może rzeczywiście trochę niefortunnie sformułowane,ale tu bardziej chodzi o fakt,niż o stylistykę pisania.To nie wypracowanie szkolne. Może nie będziesz się czepiał,jeśli się dowiesz,że dziecko nie przeżyło wypadku:( I to jest tragedia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta to moja żona ...zasłabła a nasz kochany franek zmarł 29.08.2010 Pokoj Jego Duszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
50 to ona nie jechala...
kij z tym... nie dosc ze moze nie byc zdrowa po takim rabnieciu w slupek, to dodatkowo swiadomosc, ze zabila wlasne dziecko... mogla tez wjechac w pieszych... jakies przeklenstwo to bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO WY WSZYSCY MOŻECIE O TYM WIEDZIEĆ ILE JECHAŁA I GDZIE BYLIŚCIE Z NIĄ W TYM SAMOCHODZIE TO CHOCIAŻ GŁUPOT BYŚCIE NIE PISALI...DAJCIE JEJ SPOKÓJ I TAK JUŻ WIELE PRZEŻYŁA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można wypisywać takie bzdury. Czy wy wszyscy serca nie macie. Ludzie przeżywają tragedię a wy tu pianę bijecie nie wiadomo w jakim celu. Znajdźcie sobie inne zajęcie. Brak słów na taką ludzką znieczulicę. Znam i tę kobietę i jej męża i miałam poznać małego Franka więc...oj chyba lepiej skończę bo nie ręczę za to, co mogę tu napisać. Ludzie... zastanówcie się nad sobą bo aż mi was żal!!!!!!!! A Ty Mareczku bądź silny. Jestem z Wami i zawsze możecie na nas liczyć -wiecie o tym!To marne pocieszenie ale czas leczy rany!Trzymajcie się razem!Bo macie jeszcze siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
ta kobieta to moja żona ...zasłabła a nasz kochany franek zmarł 29.08.2010 Pokoj Jego Duszy
Nie wyobrażam sobie Marku co przeżywacie! Współczuję Wam z całego serca!!!Trzymajcie się, bądźcie dla siebie oparciem!!!Jesteśmy z Wami!Uściski ode mnie i od K.Ł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul Kunickiego stała się bardzo niebezpieczna w związku z otwarciem połączenia z M.Majdanka powod kierowcy szaleją / niemal kazdy dzien jest tu stłuczka/ brak policji zel ustawione światła- więcej samochodów tu przejeżdża co można było przewidzieć ale jak zwykle inżynieria ruchu jak i policja nie widzi problemu szkoda słów na to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PREZYDENCJE WASILEWSKI NICH Pn zainteresuje się tym odcinkiem drogi - bo nic pan nie zrobił to na koniec tej kompromitacji moze choć tyle... Niech Pan pogoni tych nieudaczników bo za nasze podatki należy nam się choć tyle?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedząc o tym że bedzie tu tz. mała obwodnica poco zlikwidowano dwa pasy jezdni na Kunickiego przy Stokrotce w ten sposób wszystko się blokuje ... powinno się inaczej rozwiązac skręt w lewo z Kunickiego w Mickiewicza ale myslenie!! to nie atut ludzi odpowiedzialnych za te tematy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dwóch dni pada deszcz proszę popatrzeć jak studzienki odbierają wode widać tez jak są one umieszczone / wysokosc względem jezdni / wiec wszyscy toniemy a pod wiaduktem na Kunickiego to juz szok mimo że tył remont i tak woda stoi kto w końcu odpowie za te wszystkie fuszerki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również znam te kobiete i myśle ze to kara za grzechy młodości. niech się zastanowi nad swoim życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imprezowicz napisał:
ja również znam te kobiete i myśle ze to kara za grzechy młodości. niech się zastanowi nad swoim życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty za głupoty opowiadasz!!!ty nigdy nie byłeś/aś młody?piszę bezosobowo bo nawet nie miałeś odwagi podpisać się pod swoimi idiotycznymi przemyśleniami!każdy w młodości popełniał błędy i penie jeszcze nie jeden popełni!jak można pisać,że utrata dziecka to jakaś kara!!!!!zwłaszcza, że winę ponoszą tu lekarze!serca nie masz czy co!?brak słów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...