Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupię dom od marszałka

Utworzony przez ktoś, 11 lipca 2008 r. o 01:21 Powrót do artykułu
To się nazywa poświadczenie nieprawdy. A zresztą czego się tu dziwić skoro marszałek jest z tego tytułu podejrzanym. Kontynuuje swoją legalną misję. Ciekawe jak długo? Ptaszki ćwierkają, że rozgląda się za jakąś spółeczką. Tam będzie można będzie kręcić lody. I to pewnie bezkarnie - jak dotychczas. Ot, POrządny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kupię domy od marszałków za cenę, jaką podali w oświadczeniu majątkowym. A nawet dwukrotnie wyższą - zaproponował nasz Czytelnik władzom województwa". Czytelnik sobie moze chciec. Zaden z marszałkow nie oglaszał chęci sprzedaży domów, więc niech spada, kupiec się znalazł. Pod warunkiem że tzw. Czytelnik w ogóle istnieje, że nie jest abstraktem myslowym pana redaktora. Temat typowo ogórkowy. Rafał wstydź się, zapodajesz takie smieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi tego czytelnika. Sprzedam mu swoje mieszkanie warte 150 tys. za 300 tys. Skoro taki hojny i nie ma co zrobic z kasą, palant jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiec napisał:
"Kupię domy od marszałków za cenę, jaką podali w oświadczeniu majątkowym. A nawet dwukrotnie wyższą - zaproponował nasz Czytelnik władzom województwa". Czytelnik sobie moze chciec. Zaden z marszałkow nie oglaszał chęci sprzedaży domów, więc niech spada, kupiec się znalazł. Pod warunkiem że tzw. Czytelnik w ogóle istnieje, że nie jest abstraktem myslowym pana redaktora. Temat typowo ogórkowy. Rafał wstydź się, zapodajesz takie smieci...
Czytelnik rzeczywiście istnieje. Rozmawiałem z nim osobiście. O róznych sprawach wielokrotnie. O tej - dwa razy. Ostatnio w czwartek. Znam jego imię i nazwisko. Mam jego numery telefonów - stacjonarnego i komórkowego. Wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze, to niech ten czytelnik kupi dom ode mnie za podwójna cenę, skoro tak lubi przepłacać, dam mu nawet rabat Dlaczego chce kupować tylko od marszałków ? jakiś kompleks ? chęc pochwalenia się przed rodziną ze ma dom po marszałku ? czyzby nasi marszalkowie robili juz za celebrities (ludzie w stanach chwalą sie, ze maja domy po Jacksonie czy po Presleyu) ? Niech ten czytelnik wspomoże swoim rozdawnictwem pieniedzy biedniejszych, a nie władze. A poza tym kupowanie czegos za podwójna cene rodzi rózne podejrzenia, skarbówka mogłaby sie do czytelnika przyczepić, CBA albo własna zona. Chłopina może miec kłopoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik obnażył uczciwość i prawdomówność naszych polityków z PO i PSL. Brawo dla pana Jana. Tępić takich polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja zakupu jakiegokolwiek dobra za podwójną cenę, szczególnie skierowana do polityka, jest próba wręczenia mu łapówki. Redakcja powinna podac dane tego czytelnika policji i prokuraturze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej redaktorzy - najpierw z pompa piszecie że marszałek Grabczuk jedzie do Warszawy (z lublina !) na tydzień negocjować w ministerstwie - drogi które przyklepano dwa lata temu !!!!, bo sięnie chce sprawdzić, gdzie ON NAPRAWDĘ BYŁ!!! bo sienie chce, teraz temat o domach - żart czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredny napisał:
Panie Redaktorze, to niech ten czytelnik kupi dom ode mnie za podwójna cenę, skoro tak lubi przepłacać, dam mu nawet rabat Dlaczego chce kupować tylko od marszałków ? jakiś kompleks ? chęc pochwalenia się przed rodziną ze ma dom po marszałku ? czyzby nasi marszalkowie robili juz za celebrities (ludzie w stanach chwalą sie, ze maja domy po Jacksonie czy po Presleyu) ? Niech ten czytelnik wspomoże swoim rozdawnictwem pieniedzy biedniejszych, a nie władze. A poza tym kupowanie czegos za podwójna cene rodzi rózne podejrzenia, skarbówka mogłaby sie do czytelnika przyczepić, CBA albo własna zona. Chłopina może miec kłopoty
ja chcę kupić przyjemniaczku, za 90 tys. zł chcę kupić 140 metrowy dom przy pieknej ulicy z 2 garazami z 2005 ja chcę kupić "wredny" ale ... uposledzony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka władza to takie oświadczenia majątkowe!!! Co innego można się spodziewać po koalicji PO-PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te nieruchomości sa o wiele więcej warte ale cóż PO-co razić w oczy wyborców majątkami niewiadomego pochodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sparawą powinien się zająć CBŚ albo CBA.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...