Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupił adamwasilewski.pl, by ośmieszać prezydenta

Utworzony przez RAFAŁ, 26 maja 2009 o 22:56 Powrót do artykułu
Ja chetnie kupijbym strone jarosławkaczyński.pl bo tak baznadziejnego rządu jak za jego czasu to długo mieć nie będziemy!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Genialna strona. POLECAM !!!!!! CZYTAJCIE !!!!!! Od urodzenia mieszkam w Lublinie i wstyd mi za władze, za ich bezradność. Regularnie jeżdżę do Rzeszowa, który w porównaniu z Lublinem to dziura, a rozwija się 10000000000000000% szybciej i lepiej. Rzeszów zmienia się z roku na rok, a Lublin stoi w miejscu i niech nam nie mówią że to przez to że jesteśmy na wschodzie skoro Rzeszów może to Lublin tym bardziej, Ludzie mamy o wiele większe możliwości rozwoju niż Rzeszów tylko trzeba chcieć......
0
Przedruki z polskojęzycznej gazety głównie, nic ciekawego. Myślałem, sądząc po autorze, że będzie lepszy szmonces, szkoda.
0
Wstyd wasz nowi złodzieje obcego nazwiska i pogarda nasza dla ludzi,którzy posługują się takimi metodami i walą poniżej pasa. Takimi metodami daleko nie zajadą i tego im życzę.A czytelnikom tak stworzonych stron daję pod rozwagę etykę ludzi, którzy na wybiórczych i kłamliwych treściach chcą dostać się do polityki. świadectwo wystawili już sobie zanim do tej polityki się zbliżyli.Zyczę im tego,żeby tą samą metodą ktoś kiedyś zawalczył z nimi. "Kto mieczem wojuje od miecza ginie".
0
Wstyd wasz nowi złodzieje obcego nazwiska i pogarda nasza dla ludzi,którzy posługują się takimi metodami i walą poniżej pasa. Takimi metodami daleko nie zajadą i tego im życzę.A czytelnikom tak stworzonych stron daję pod rozwagę etykę ludzi, którzy na wybiórczych i kłamliwych treściach chcą dostać się do polityki. świadectwo wystawili już sobie zanim do tej polityki się zbliżyli.Zyczę im tego,żeby tą samą metodą ktoś kiedyś zawalczył z nimi. "Kto mieczem wojuje od miecza ginie".
0
tomek ty gamoniu zastanów sie co ty bredzisz po ilu byłeś jak to pisałes co cie tak urzekło Rzeszowie ze takie głupstwa pleciesz won z Lublina
0
Szkoda mi prezydenta - taki poczciwy staruszek, nikomu nie przeszkadzający, a ciągle mu się obrywa. Tu pis zerwie koalicję, tam Łątka do Nowego Jorku poleci, tu znowu taka strona powstała. Czemu jest winny prezydent - przecież on NIC nie zrobił. Tak, dokładnie nic.
0
Gość napisał:
Szkoda mi prezydenta - taki poczciwy staruszek, nikomu nie przeszkadzający, a ciągle mu się obrywa. Tu pis zerwie koalicję, tam Łątka do Nowego Jorku poleci, tu znowu taka strona powstała. Czemu jest winny prezydent - przecież on NIC nie zrobił. Tak, dokładnie nic.
Gościu, jesteś tak samo obrzydliwy i kłamliwy w swej wypowiedzi jak ci złodzieje co ukradki dane osobowe Prezydenta, któremu nigdy nie dorównacie pod żadnym względem. Człowiek, który jest lepszy i mądrzejszy i ma rzeczywiste sukcesy/ nie mówcie mi tu o kilku niewyremontowanych ulicach/ zawsze wzbudza agresję małych nieudacznych ludzi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: