Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jednym słowem do dupy działa lotnisko tak szumnie chwalone.Wywalic nieudolną dyrekcję powołać prawdziwych pasjonatów pracy [ obecni są z monopolu rodzinnego lub układczego] , zacząć pracować a nie brać kasę za znajomości i pierdzenie w stołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam, że "z rzecznikiem Itaki nie udało nam się skontaktować od dwóch dni. Pytania wysłaliśmy więc mailem – ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi" to jest to ewidentne olewanie klientów. Ja na waszym miejscu z oferty ITAKA bym więcej nie korzystał. Wygląda na to, że ktoś to kogoś naciąga z góry wiedząc, że wylot nie z Lublina, a poinformowali specjalnie tak późno...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu z tego Lublina gdzie można polecieć? Co do lotów, to ja na razie lecę na zakupy do spożywczego... a jak ktoś coś będzie wiedział, to niech napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ja też tak mam, wykupiłem wczasy na Kretę z Lublina, chwilę później zostały anulowane i zaproponowano mi wylot z Warszawy, z którego wyloty są o fatalnych godzinach (2-4 w nocy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym słowem do dupy działa lotnisko tak szumnie chwalone.Wywalic nieudolną dyrekcję powołać prawdziwych pasjonatów pracy [ obecni są z monopolu rodzinnego lub układczego] , zacząć pracować a nie brać kasę za znajomości i pierdzenie w stołki.
 
jednym słowem do dupy działa lotnisko tak szumnie chwalone.Wywalic nieudolną dyrekcję powołać prawdziwych pasjonatów pracy [ obecni są z monopolu rodzinnego lub układczego] , zacząć pracować a nie brać kasę za znajomości i pierdzenie w stołki.
  ... nie wiem co, kto, komu i dlaczego ale się wykrzyczę.     Gościu, to biuro podróży decyduje z jakiego lotniska zabiera klientów więc tym razem dyrekcja portu lotniczego nie jest niczemu winna. Dla nich taka sytuacja też jest mało przyjemna - pax-y idą w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo się okaże że polecieć nigdzie nie można ale to przecież szczegół - ważne że kaplica jest i ksiądz zapewne na etacie Portu - wschodni zaścianek nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ja też tak mam, wykupiłem wczasy na Kretę z Lublina, chwilę później zostały anulowane i zaproponowano mi wylot z Warszawy, z którego wyloty są o fatalnych godzinach (2-4 w nocy).
loty czarterowe sa zazwyczaj wieczorem, noca lub wcześnie rano godzina jak kazda inna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, każdy zapomina, że to nie wina ITAKI. Co to za sens, żeby leciał samolot z 10 osobami. A poza tym w każym salonie ITAKI nformują że lot może się nie odbyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po cholere nam taka droga zabawka Może trzeba jakąś włąsną firmę załozyć by dał prace temu lotnisku? Inaczej klapa i tylko pokrywaniew straty przez mieszkańców lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, każdy zapomina, że to nie wina ITAKI. Co to za sens, żeby leciał samolot z 10 osobami. A poza tym w każym salonie ITAKI nformują że lot może się nie odbyć...
Nie wina ITAki ? A kogo ? Z góry wiedzieli,że g... z tego będzie i ze świadomością pełną werbują ludzi liczących na szybki i bezproblemowy wylot na wczasy.Rezygnujcie z wczasów wszyscy,a rura im zmięknie i nie 200 a 500 zł obniżą cwaniaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam, że "z rzecznikiem Itaki nie udało nam się skontaktować od dwóch dni. Pytania wysłaliśmy więc mailem – ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi" to jest to ewidentne olewanie klientów. Ja na waszym miejscu z oferty ITAKA bym więcej nie korzystał. Wygląda na to, że ktoś to kogoś naciąga z góry wiedząc, że wylot nie z Lublina, a poinformowali specjalnie tak późno...
Liczyłeś na to, że oświadczą, iż ktoś ich poprosił o umieszczenie w śatce lotów czegoś, co i tak się nie odbędzie?   Wróć do informacji podawanych przez PLL jak wyszła sprawa uchylenia decyzji środowiskowej i zgody na budowę lotniska, a zobaczysz jakie były szumne zapowiedzi i jak to wszystko komentowałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś powinien odpowiedzieć za to. Zrobić porządek z tym Portem Lotniczym Lublin, chwalimy się lotniskiem a z niego prawie nigdzie nie mozna poleciec. Kupę kasy wydane a trzeba latać z Warszawy albo Rzeszowa. Wywalić pociotków wujków, stryjków prezesów a zatrudnić kompetentnych odpowiedzialnych ludzi.   Jednak widać że to wschód- co tu dużo gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Na lubelskim lotnisku z tygodnia na tydzień ubywa lotów czarterowych. Z systemów rezerwacyjnych biur podróży zniknęły ostatnio oferty wycieczek do Hurghady i Sharm el Sheikh w Egipcie oraz na Costa Brava w Hiszpanii. Zamiast zapowiadanych 12 kierunków czarterowych z lotniska w Świdniku pozostało jedynie 2 "   ... dajcie Lubelakom zarobić minimum 3 - 4 tys. PLN na rękę, to będą latali na zagraniczne wakacje. W przeciwnym razie lotnisko w Świdniku będzie tylko dla gastarbajterów, którzy pracują za granicą i rodzin ich odwiedzających. :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są efekty wrzucania najdroższego biura podróży na wiejskie lotnisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze burakom. Bierze taki rozdartego bachora na pokład, bachor drze gębe przez 4 godziny ale co tam. Państwo leci. Poza tym w Wawie parkingi są z Itatki, koszt 50-70 zł ale burak chciałby za darmo. Czartery latają nocą a jak cię na nic nie stać to siedz u babci w Parczewie. Kreta i Egipt dla chołoty. Ja latam na Dominikanę i Mauritius. Burak kupił i wymaga- idz zbierać u babci truskawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naturalne w ITAKA byłem raz z nimi w Turcji i omijam to biuro wielkim łukiem i nikomu nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze burakom. Bierze taki rozdartego bachora na pokład, bachor drze gębe przez 4 godziny ale co tam. Państwo leci. Poza tym w Wawie parkingi są z Itatki, koszt 50-70 zł ale burak chciałby za darmo. Czartery latają nocą a jak cię na nic nie stać to siedz u babci w Parczewie. Kreta i Egipt dla chołoty. Ja latam na Dominikanę i Mauritius. Burak kupił i wymaga- idz zbierać u babci truskawy
Buractwem to wieje ale z twojego postu głąbie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loty czarterowe sa zazwyczaj wieczorem, noca lub wcześnie rano godzina jak kazda inna
 
loty czarterowe sa zazwyczaj wieczorem, noca lub wcześnie rano godzina jak kazda inna
Tylko dojaz trudniejszy i droższy np.parking etc. a jeśli zdecydujesz się na nocleg też koszty i marnowanie czasu. BTW godzina lub 1.5h lotu a potem grubo ponad 3h z lotniska do domu to absurd. Nie ma się co dziwić, że ludzie nie chcą latać ze stołecznego lotnieska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U bot, Ty parszywa gnido. Idź się wyskrob- napraw błąd matki alkoholiczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej krytykować PLL, chociaż też nie jest bez winy. W żadnym biurze podróży w Lublinie nie było  choćby najmniejszej wzmianki promującej połączenia z Lublina, dotyczy to także Itaki. Można to było robić od listopada i uświadomić ludziom, żeby zapomnieli o jakichkolwiek "lastach" z Lublina, bo prędzej biura skasują połączenia z nowego lotniska niż będą czekać do ostatniej chwili na klienta. PLL dało bilbordy Lataj z Lublina właściwie wtedy kiedy większość reklamowanych na nim połączeń została wycięta. Trzeba wyciągnąć wnioski na przyszły sezon, bo przecież lubelacy latają, ten kto ma polecieć poleci. W tym roku niestety jeszcze nie z Lublina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...