Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurator oświaty do wymiany

Utworzony 4 stycznia 2016 r. o 09:58 Powrót do artykułu
Myślałem że Pis coś zmieni jeśli chodzi o zatrudnianie ludzi, mówili że będą lepsi, że skończą z nepotyzmem. Natomiast oni po porostu obsadzają wszystko swoimi ludźmi. Tylko członkowie PIS będą dostawać pracę?? Mierny ale Wierny. 100% kłamstwo wyborcze, na pewno już na niech nie zagłosuję. Lepiej wyjechać z tego chorego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wyjazd. Zabierz jeszcze innych kolegów z PO. Z waszymi umiejętnościami na pracę za granicą nie liczcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wetują likwidację szkół. Tylko niech te darmozjady z wiejskiej dadzą wreszcie konkretne pieniądze na edukacje, a nie samorządu muszą dokładać po kilka czy kilkanaście milionów rocznie, żeby poączki w warszawskim maśle mogły żyć na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEKAMY NA NASTĘPNYCH GENIUSZU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że Pis coś zmieni jeśli chodzi o zatrudnianie ludzi, mówili że będą lepsi, że skończą z nepotyzmem. Natomiast oni po porostu obsadzają wszystko swoimi ludźmi. Tylko członkowie PIS będą dostawać pracę?? Mierny ale Wierny. 100% kłamstwo wyborcze, na pewno już na niech nie zagłosuję. Lepiej wyjechać z tego chorego kraju.
BO i nigdy nie głosowałeś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To powtarzanie nazwisk co przynajmniej duża część jest nieaktualna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurator z prawem weta ? A ile pieniędzy na szkołę daje kurator ??? odp. nic nie daje ! To mu weto nie przysługuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny kurator Auf Widersen do śmietnika historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas POpracować w szkole POdstawowej, gdzie 36 uczniów w 25 mkw sali, kilku wściekłych, kilku rzucających przedmiotami bez prawa do przerwy na wc, na trzecią zmianę!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Też uważam,że do widzenia- ale czy lepsze będzie zdrastwujtcie druzja ,mai PiS -owcy tawariszczy ? Zobaczymy , chociaż ja mam niezmienne poglądy -tak jak doopa jest od srania ,gęba od pieprzenia głupot, tak gawiedź jest tylko i wyłącznie od głosowania ...;-)))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałam, że kolejny raz kandydatem na zaszczytne stanowisko w administracji województwa będzie niezwykle doświadczony w pełnieniu funkcji kierowniczych - pan Pruszkowski (czytaj lokalny PiS: Pruszkowski i Sprawka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikota wybierzcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas POpracować w szkole POdstawowej, gdzie 36 uczniów w 25 mkw sali, kilku wściekłych, kilku rzucających przedmiotami bez prawa do przerwy na wc, na trzecią zmianę!!!!!!
Cudny pomysł! Wszak to nauczyciel...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Zdzisława  Podkańskiego.  Co prawda nauczycielem nigdy chyba nie był ale z wykształcenia jest historykiem i sprawy szkolnictwa nie są mu obce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Marek Błaszczak ma coś wspólnego z Mariuszem Błaszczakiem z PiS???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu wszyscy z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu wszyscy z Lublina?
Bo LUBLIN to centrum regionu. A reszta to przystawka. I Pis nareszcie to rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że peeselowska wice wypadnie - okropna była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie Kurator zwróci uwagę na niewłaściwe zachowanie nauczycieli. Pijaństwo i imprezy w pubach i hotelach dla nauczycieli za pieniądze podatników nie powinny istnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...