Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KURATOR OSOBA NISZCZĄCA LUDZI

Utworzony przez ~monika~, 2 kwietnia 2010 o 01:54
mam problem jestem osobą normalną pracującą mam dwoje dzieci ktoś życzliwy napisał donos na mnie wiem kto poszło do kuratorki mam teraz sprawe w sądzie bo pani kurator uznała że tak trzeba pytam za co że jestem dobra matką ze straciłam prace to co muszą mi dzieci zabrać mam dobra opinie w miejscu zamieszkania mam dobra opinie ze szkoły radze sobie jakim prawem ta pani chce mi mówić co mam robic jak mam wychowywac własne dzieci bo co sama swoich nie ma za co mam tak cierpić co moje dzieci jej zrobiły pisze do osób z lublina co maja problemy z pania AGNIESZKA ROJOWSKĄ karierowiczka żerujacą na cudzej krzywdzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~monika~ napisał:
jestem dobra matką ze straciłam prace to co muszą mi dzieci zabrać mam dobra opinie w miejscu zamieszkania mam dobra opinie ze szkoły radze sobie jakim prawem ta pani chce mi mówić co mam robic jak mam wychowywac własne dzieci bo co sama swoich nie ma za co mam tak cierpić co moje dzieci jej zrobiły pisze do osób z lublina co maja problemy z pania AGNIESZKA ROJOWSKĄ karierowiczka żerujacą na cudzej krzywdzie
Zebrać kilka osób tak samo potraktowanych przez tą sukę i niech każda osoba zrobi jej sprawę o pomówienie. Tego typu gnidy urzędnicze trzeba tępić wszystkimi środkami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: